Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. "Хаос вражень викликав у мене напад клаустрофобії, і я пірнув в отвір рубки підводного човна, що тихо гойдався поруч. "

  А хіба клаустрофобія то - не боязнь замкеного простору? Дивно поведінка при клаустрфобії занурюватись у ще більш замкнений простір smile

 2. Розчарована. А спочатку здавалося що гарне буде.oh oh

 3. 2011-02-20 в 12:00:02 | Аноним

  COOL! Простенько до неможливості і разом з тим - класно!!!

 4. "вчителі назавжди втратили надію впливати на мене" - може вплинути?

  дуже багато речень починається з "я". це не є добре

  дочитав. гм...

  в рохздумах.

  більше "так", ніж ні.

 5. Подаю перепост з http://ukrfantastyka.uaforums.net/--vt9.html і ліньки писати, і щось нового додати з мого боку навряд чи вдасться до коментаря.

  "Ви - перший, хто наважився виставитися на новостворений форум, а тому, відповідно, "розбір польотів" не буде виглядати надто прискіпливим. Що сподобалося - дякую, що вийшли у зображенні ГГ - не зовсім повноцінної людини, за межі внутрішнього світу типового дебіла. Можливо, саме завдяки Вашим міфічним психотехнікам у майбутньому такі люди і будуть виглядати при нетривкому контакті або спостереженні за ними, як прості пересічні люди. Твір закінчується хепі-ендом, але якось не відчувається полегшення від того, що для ГГ все закінчилося на добре і це, як не дивно, плюс в оцінці твору, бо не полишає тривога від наявності "Чогось", непідконтрольного людям. У випадку з полишеними речами прослизнув невиразний натяк на щось подібне у "Лангольєрах" С.Кінга, але Ваш погляд тим не менш також має право на існування. Що не сподобалося - опис всього, що відбувається у творі, дещо прісний та уповільнений, але якщо взяти до уваги, що описує події людина не сповна розуму, то все цілком стає по своїм місцям."

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)