Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. "Хаос вражень викликав у мене напад клаустрофобії, і я пірнув в отвір рубки підводного човна, що тихо гойдався поруч. "

  А хіба клаустрофобія то - не боязнь замкеного простору? Дивно поведінка при клаустрфобії занурюватись у ще більш замкнений простір smile

 2. Розчарована. А спочатку здавалося що гарне буде.oh oh

 3. 2011-02-20 в 12:00:02 | Аноним

  COOL! Простенько до неможливості і разом з тим - класно!!!

 4. "вчителі назавжди втратили надію впливати на мене" - може вплинути?

  дуже багато речень починається з "я". це не є добре

  дочитав. гм...

  в рохздумах.

  більше "так", ніж ні.

 5. Подаю перепост з http://ukrfantastyka.uaforums.net/--vt9.html і ліньки писати, і щось нового додати з мого боку навряд чи вдасться до коментаря.

  "Ви - перший, хто наважився виставитися на новостворений форум, а тому, відповідно, "розбір польотів" не буде виглядати надто прискіпливим. Що сподобалося - дякую, що вийшли у зображенні ГГ - не зовсім повноцінної людини, за межі внутрішнього світу типового дебіла. Можливо, саме завдяки Вашим міфічним психотехнікам у майбутньому такі люди і будуть виглядати при нетривкому контакті або спостереженні за ними, як прості пересічні люди. Твір закінчується хепі-ендом, але якось не відчувається полегшення від того, що для ГГ все закінчилося на добре і це, як не дивно, плюс в оцінці твору, бо не полишає тривога від наявності "Чогось", непідконтрольного людям. У випадку з полишеними речами прослизнув невиразний натяк на щось подібне у "Лангольєрах" С.Кінга, але Ваш погляд тим не менш також має право на існування. Що не сподобалося - опис всього, що відбувається у творі, дещо прісний та уповільнений, але якщо взяти до уваги, що описує події людина не сповна розуму, то все цілком стає по своїм місцям."

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

Вернуться на страницу