Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. Авторе, материнство - це не те явище, над яким можна так огидно стібатися.

 2. 2018-03-18 в 19:27:35 | Людоїдоїд

  Що сподобалося: діалоги, пояснення причин безпліддя і всього занепаду природи. Дитина-робот все ще свіжа ідея, хоч і не нова. Наприкінці певний шок-контент. На фоні розміреності оповідання спонукає дочитати до кінця. Етично чи неетично обігрувати тему материнства, але емоційний відгук від того є.

  Що не сподобалося: "Хххххх". Спробував це повторити вголос і ледве не розкашлявся, а там три таких підряд. Я вже думав, що пояснень не дочекаюся, а вони мало не в фіналі. Сумнівна і вже багато де бачена філософія про люди - свині. Сумнівна реалізація задуму професора. Ні, свині не тотожні людині за будовою, лише деякі органи придатні для трансплантації людині. Людям змінювали геном, а мавпам не змогли? А чому?

  Загалом фінал витягує твір і дозволяє сказати, що час витрачено не дарма. Але викликає він іронічну посмішку. Якщо автор очікував іншої реакції, отже майстерності ще треба повчитися.

 3. Все класно, окрім ратиць. Вибачте, але тупо. Вони ратицями цивілізацію побудували? Одяг пошили тощо? Якщо вже свині цівілізувалися, то нехай би пальці мали.

 4. Написано дуже гарно, мені сподобалося. Хоча тим, хто стикався з проблемою безпліддя, твір навряд чи видасться смішним.

 5. 2018-03-24 в 14:01:54 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Основне припущення, на якому побудоване оповідання - лишається без пояснення.

  Лише 4% жінок планети могли зачати і виносити здорову дитину.

  Чому? От мені справді цікаво - що ж до того призвело? Людство ж вимирає, згадано лише 4% обраних. І все... Далі ви намагаєтеся дати певне пояснення, але воно ще більш заплутує:

  Клітина формується. Але вона не ділиться.

  Але ж з кнуром все виходить. То виявляється проблема на в жінках, а чоловіках.

  Назагал, читається легко. От фінал... Зав'язка твору налаштовує на серйозне оповідання. Як на мене, школа зайва.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

 6. 2018-03-26 в 03:59:09 | Марина

  Перша половина оповідання сподобалась мені б більше, якби я ніколи не народжувала дітей і не мала досвіду грудного вигодовування. А так, вибачте, але ні.

  Наступного разу вивчайте те про що збираєтесь писати. Молоко в ГГ біжить так наче в неї не вдавана вагітність, а вдавані роди причому так днів 5 як тому були. Врач повинен був порадити їй не відсмоктувати молоко, бо принцип чим більше молока забираеться з грудей, тим більше прибуває. Тобто ліків і можливо трохи зцідити, щоб не було дискомфорту було б достатньо.

  Вдавана вагітність повинна була б початись плавно і зовсім з інших симптомів.

  Згодна з L.L.

 7. 2018-04-01 в 20:17:53 | авторка

  Дякую усім за коментарі!

  Я лише починаю і це моє перше оповідання (як не рахувати творів у школі). Тому кожне ваше зауваження неймовірно цінне для мене. Дякую іще раз, що приділили час та увагу моєму оповіданню.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)