Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. 2015-09-26 в 17:47:36 | Зіркохід

  Цікаве оповідання. Не збагну, правда, яка роль у ньому релігійної мами, і як це вплинуло на сюжет. Проте читається жваво. Тематика початку творчої біографії Дока розкрита повністю grin. Успіху!

 2. Раз вже це оповідання про початок моєї кар"єри...smile

  Скажу пару думок.

  Дуже зацікавив початок. Але фінал трохи розчарував. Де ж тоді фантастика? Де хоча б натяк, що ГГ помилився зі своєю приземленою гіпотезою?

  Про релігійність мами: можливо, автор хотів натякнути, що ГГ вибрав неправильний шлях досліджень? І що гіпотеза про якихось істот, викликаних чи зляканих молитвою, більш імовірна? Але натяк вийшов надто примарним.

  Роль Валі бліда і мало впливає на сюжет (НМСД).

  Але читати було приємно, то правда.

  Успіху!

 3. Доку, а як насправді наука біологія пояснює таку незрозумілу поведінку котів? smile

 4. Кота в мене нема, тому ви, авторе, мене заінтригували.

  На мою думку, вам дуже вправно дався образ 13 річного підлітка. Реалістичний такий, справжній. Вік відкриттів.

  Дякую!

  А що ж там все таки з тими котами? Пишіть продовження.

  Успіху.

 5. Твір не фантастичний. Назву слід змінити- молитовне правило виявилось ні до чого у випадку кота- не можна збивати читача назвою.

  Що сподобалось: складне поєднання щоденникових та описових частин написано досить майстерно та рівно- зазвичай багатьом авторам не вдается це зробити. Якщо автор писав головного героя з себе, то можу його привітати в нього талант не тільки до науки але й до письменництва. grin

 6. Маю вибачитись. red face Сприйняв автора за маленького хлопчика, що писав оповідання про себе. Але дуже здивувала гарна та майстерна мова, нехарактерна для дитини. Якби такою ж гарною мовою написати оповідання на більш дорослу тематику- хто знає, що б відбулось у фіналі.

 7. Просто я бачу підлітків своєю потенційною цільовою аудиторією smile

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)