Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. 2015-02-23 в 14:35:09 | Аноним

  Схоже, цепелини увійшли в моду smile

  На рукоядці вибито свастику

  Загалом "Рукоятка" пишеться через "т", але українська має ще слово "руків"я", хоч воно застосовувалося переважно до холодної зброї.

  Цікавий антураж, дещо шаблонні, а можна сказати й традиційні, сюжетні ходи. Впевнений, що це оповідання може бути початком циклу, а цикл потягне на книжку.

 2. Люблю цепеліни, ще від старини Жуля. Читається легко, але, авторе, надто все прогнозовано. В мене як в читача, постійне враження дежавю. Проте, можливо werner і правий подумайте над більшим обсягом, мене самого ці рамки надто стискають.

  Удачі на конкурсі!

 3. 2015-02-23 в 22:13:43 | Олександр

  Подвійне якесь враження. З одного боку - цікавий, хоча й дещо незвичний світ, особливо у історичному ракурсі, з іншого - дісно шаблонність сюжету. На додачу, не люблю детективів, навіть у фантастичному антуражі. Проте на конкурсі поки що такий твір один, думаю багато кому сподобається. Також доволі з гумором співвідноситься з назвою конкурсу - супутники дісно таки таємничі.

 4. Проте на конкурсі поки що такий твір один, думаю багато кому сподобається.

  Ви не праві, вже є подібний.

  В мене як в читача, постійне враження дежавю

  Аналогічно. Це не дивно, оскільки нинішнє оповідання - "покруч" двох оповідань одного з останніх мініатюрників. Та й загалом, стиль упізнаваний. wink

  Щодо самого оповідання.

  Починається, як фрагмент старезної телевистави "Кабачок 13 стіьців", а далі іде суміш "шаржів" на "Транссибірський експрес" та Агату Крісті.

  Я не фанат такого (як загалом альтернативок), але в цілому досить забавно.

  Успіху на конкурсі!

 5. 2015-02-24 в 15:18:33 | Альтаїрченко

  З оповідання видно, що у творах Оксани Волчанової "Дивний настрій", Дани Петровської "Коли квітнуть яблуні" та Макса Пшебильського "Шляхтич" (http://manticore.starfort.in.ua/page/konkurs-miniatjur-tini-zabutih-predkiv) міститься пророцтво щодо подальшого розвитку Всесвіту.

 6. Вітаю!

  Твір написано на висоті. Альтернативка з продуманим світом і сюжетом.

  Автор у деякій мірі є авантюристом — стільки всього вклав у оповідання: сарказму, іронії, алюзій, криміналу, та навіть доларові символи для відмежування подієвих блоків замість звичних зірочок — уважному читачеві сумно не буде. Чомусь мені здається, що і в героїв є реальні прототипи (угадувані — Шикльгрубер-Гітлер, Макс-Сандей, Проценко-Холмс, хоч і не обов’язково, тощо...).smile

  Як на мене, Котляревський у кінці попсував сюжет. І забагато назв алкоголю (не власне алкоголь, а саме найменування) — занадто перевантажують твір. Хоча це все на смак.

  Дійсно, оповідання дуже схоже на інше з цього конкурсу з тією різницею, що дане більш вишукане і без постільних сцен. smirk

  Успіху!

 7. 2015-02-26 в 04:12:19 | Автори

  Дякуємо, Ловчиню! Приємно, що Вам сподобалось.

  Щодо постільних сцен: нам порадили бути порєдними - і ми замінили їх на споживання алкоголю smile А щодо різних сортів алкоголю, тут така річ: якщо взяти будь-який західний літературний твір від 1920х до 1950х включно, то складається враження, що тодішні люди тільки й робили, що пиячили smile причому вибір напоїв був нечуваний smile Отже, ретро вимагає smile

  А Коцюбинський - то є тема одного з попередніх міні-конкурсів ЗФ smile

 8. 2015-02-26 в 04:17:26 | Автори
  але українська має ще слово "руків"я".

  Вернере, а чи можна сказати " руків'я пістолету"?

  Впевнений, що це оповідання може бути початком циклу, а цикл потягне на книжку.

  Тут, як у Стругацьких: "Писати музику не проблема. Проблема - знайти слухачів" :(

 9. Сподобалось ся?

  Це я так, розважаюсь grin

  Я зрозуміла, що Коцюбинський сюди завітав з минулого конкурсу. Може, тому видався недоречним...

  Ну аклаголь - то теж на волю автора. Раніше дійсно впродовж твору було «надегустуєшся», але, зазвичай, не в оповіданні, а щонайменше - у повісті.

  Хай щастить.

 10. А таки чуйка не підвела!cool hmm Автори — молодці. Два дзеркальні твори і трішки розіграшу читачів.

  Спасибі за Гру! Вас читати було цікаво!

 11. І я упізнав. Одного з авторів. А потім знітило звертання від авторів. Вже на інший дует подумував.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)