Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2008-10-01 в 09:54:39 | Ігор Сілівра

  симпатична ідея.

  реалізація вимагає вичитки та стилістичних правок.

  +

 2. Цікаво, але виникає питання часу. У вашому творі студент зробив курсову за кілька сотень мільйонів років??? Навіть якщо зупинитися виключно на розвитку людини, то це все рівно сотні тисяч років. Виникає певна суперечність, роз*ясніть будь-ласка.

  З повагою, Роман

 3. Та все дуже просто - що для студента кілька місяців, те для його піддослідних сотні мільйонів років.

 4. "Та все дуже просто — що для студента кілька місяців, те для його піддослідних сотні мільйонів років."

  Співвідношення часу — непрапорційне. По ідеї, від моменту виходу людини в космос до потенційного самознищення світу, для спостерігача мало б пройти ДУЖЕ мало часу, якщо вся історія вміщується в кілька місяців. Натомість в оповіданні це виглядає як відносно більш довгий проміжок часу.

  А взагалі… ну що тут сказати… з одного боку є зауаження. З іншого — фінал рятує оповідання в моїх очах. Але з третього боку, мені взагалі важко бути об'єктивним в цьому питанні, бо тема для мене ностальгійна — http://gak.com.ua/creatives/1/48

  smile

 5. Бог на ім'я Луу? Не знаю, навіть… Так в загальному-то ідея нічогенька, але для такої широкої теми, як створення світу — замалий обєм твору, та й в стилі є деякі нерівності. Але все це виправимо й в загальному враження хороше.

Вернуться на страницу