Вернуться на страницу

Comments: 2

 1. Фантастика, фентезі й ще щось і все в коктелі. Я теж, трохи цим грішу, за що не раз отримував від критиків. Їм давай чистий продукт smile Сподобалося, динамічно.

  Є недоліки, але всі ми недосконалі...grin

  Здається у вас люди, тролі, ельфи і друїди сидять на одній гілці, чи то люди не друїди, чи друїди, у вас, не люди? wink

  Успіхів!

 2. Спершу про хороше. Сподобалась ідея. Існують паралельні світи і спеціальний відділ поліції, який слідкує відловлює злочинців, які до них проникають. Супер! Не забувайте про цю ідею, вона дуже благодатна і дозволяє писати хоч серію романів про роботу цього відділу. Якщо постараєтесь зможете все життя писати лише про цих поліцейських і продавати книжки мільйонними накладами.

  Тепер про це конкретне оповідання. І тут як на мене хорошого практично немає.

  Загальне враження псує перше ж речення. «одягнутий в чорний бронекостюм з екзоскелетом, з платиновим жетоном з геральдикою служби міжвимірної поліції СМВП» В цьому уривку тричі підряд використовується «з». Не знаю, може ви зробили це навмисно для оригінальності мови, але більше так не робіть.

  «По коридорам корабля к блоку» Я не філолог і майже ніколи не звертаю уваги на подібні помилки, але це «к» наміть мені ріже очі. До блоку! Не знаю, як ви спромоглись на таку помилку тим паче вона повторюється неодноразово.

  Далі претензії по сюжету. Надто простий. 1) Сказали що втік злочинець. 2) Поговорив з тими, хто міг його бачити 3) Отримав інформацію про те, де він 4) Затримав

  Вам самому не здається, що це надто лінійно?

  Наступна претензія — не вважайте читача ідіотом, не треба йому все розжовувати. Наприклад: «В домі і під домом була замаскована регіональна база служби прихованого поліцейського спостереження за кримінальним світом планети». Навіщо пояснювати, що стежать саме за кримінальним світом? Ми вже знаємо, що головний герой поліцейський, за ким йому ще стежити? «В домі була замаскована регіональна база служби прихованого поліцейського спостереження». Все, цього достатньо. Все зрозуміло.

  Так само перевантажені діалоги. «Розпитаю у своїх міських знайомих по темі, яка тебе цікавить. У мене велика клієнтська база. Я знаю всіх магів і чаклунів у місті. Дізнаюсь все, що зможу, про усіх магів, які прибули в місто кілька днів тому» Ви чули, щоб хтось так говорив? «Я розпитаю своїх знайомих про чаклунів, які прибули у місто. Може вони зустрічали когось незвичного». Я б написав так, смисл той самий, а слів менше.

  «Якщо ти шукаєш троля Чіліно, то він не в місті. В складі групи найманців він вирушив в Південний кленовий ліс. Він не скоро повернеться. А друїд Сантьяго має бути в своєму Древньому лісі. У друїдів сьогодні якесь свято» А це мені взагалі навіщо знати? Якийсь друїд, якийсь троль… Їх немає в оповіданні, вони ніяк не впливають на сюжет. Навіщо їх згадувати взагалі?

  Ось ви згадуєте про турнір і в цьому є сенс. Це вдалий хід. Через нього у місті багато магів і знайти потрібного стає складніше. Цей факт безпосередньо впливає на сюжет. А як на нього впливає свято друїдів? Ніяк. Значить і згадувати не варто.

  Є претензії і по вчинках героїв. На базі ціла купа поліцейських, яких інструктують щодо втікача. Але на штурм башти герой іде сам, він навіть нікого не повідомляє про те, що знайшов «чаклуна». Чому його не можна оточити? Швидко зібрати сотню поліцейських? Тим більше через самостійність героя злочинець ледь не тікає.

  І останнє. Кінцівка лишня. Її не треба переробляти чи редагувати. Її треба просто видалити. Оповідання про пошуки злочинця. Воно не про особисте життя поліцейського. Хочете напишіть ще одне оповідання про нього. Але не варто з двох оповідань складати одне.

  І бонус. Колись давно я читав ранні оповідання Желязни, написані ще до Хронік Амберу, хоча на подібну тему. По суті це були різні варіанти початку роману. Ці оповідання були дуже слабкі, відчувалось, що желязни просто набивав руку і шукав свою тему. Тому, якщо будете працювати, то можливо, хтось колись прочитає це оповідання і подумає: «навіть не віриться, що такий відомий автор міг написати таке оповідання». Тема у вас вже є. Працюйте і удачі.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)