Вернуться на страницу

Comments: 10

 1. 2013-02-02 в 11:37:17 | Дврг квдл

  Отже дане оповідання супер і заслуговує на перемогу. Автор молодець!

  Подумав і вирішив написати схвальні відгуки до всіх оповідок, без виключень... а то повторюється старорежимне минулоконкурсне ярликування і зомбування. Це - супер і заслуговує фіналу, а це - не дуже.

 2. Це ваша Венера, коли цікаво…
  ну, ви здогадались про що я? Венеру-то навіщо приплести?

  Розмова-пояснення янгола навіюють скуку. Спочатку було краще, хоча "собачка" не просто шкутильгає на трьох ніжках, вона ще облизує безногу сліпу дівчинку.

  членисті лапи
  гммм?

  Аж ось, мовби отямившись, далека гора на обрії здригнулася, з глухим гулом просунулася трохи вперед і знехотя зупинилася…

  ..почалось цунамі. От звідки Фукусіма, деміург недороблений! wink

  тепер по суті, написано доладно, але з моменту появи "янгола" все просто неймовірно лінійно і передбачувано.

  До плюсів - чудова мова, живі описи (тільки ото діалог трішки затягнутий. До мінусів - авторе, ви переборщили із відчуттям жалю до героя. Краще, аби він менше мучився, але більше думав над проблемами вибору: повертати-не повертатись-іванку до себе.

  До речі, колись уже читав подібне оповідання, тільки там герой, повернувшись по кохану дізнався, що вона не захотіла жити на самоті. Автора не пам'ятаю.

  Ну... наче все, особливих порад немає, окрім - дозувати жалість до героя.

  Успіхів! Твір хороший, у фінал може попасти. Виграє - навряд, оригінальності бракує. Проте шанси є.

  ЗІ

  тут уже знайшли спосіб як виграти приз кращого критика - всім вислати однакову позитивну рецензію. Може й мені варто більше позитиву писати, а не недоліки шукати? Тоді й за мене проголосують... wink

 3. Одразу видно, що автор не новачок у літературі - майстерно написано.

  Успіхів.

 4. Сюжет справді лінійний, хоч, може, для твору-притчі це й виправдано. Не зовсім зрозумів жанр: чи то фентезі, чи то магреалізм, чи то НФ, чи то коктейль Молотова grin?

  Видимих мовних огріхів не помітив

 5. самообман
  - Самоомана, ні?

  - Що, не вийшло? - зі співчуттям похитав головою співрозмовник. - І не дивно. Ти-бо не віриш, що це можливо, і…
  - Люк, вся проблема в тому, що ти не віриш, - мовив майстер Йода. І корабель неквапом злетів над болотомgrin Ну це так - асоціативноsmile

  Це часом не під впливом Кехо написано? Хоча, якісь можливості у підсвідомості напевне є.

  Взагалі написано гарно. Сподобався момент сумнівів героя, його переживання під час вибору. Гірше з інтригою, така кінцівка і очікувалася. І янгол цей - ну довідкова служба прямоwink

  Успіхів.

 6. 2013-02-04 в 12:45:29 | Бабуся Зима

  Непогано, позитивно,але! Засолодко, авторе. І цей, на мій окремішній погляд, недолік, принесе вам лише користь, оскільки більшість краще лусне, ніж відмовиться від цукру. Я, як Сивілла, передбачаю шалений успіх солодощів, облитих гірким шоколадом жалощів.

 7. Спасибі коментаторам! Чесне слово, бити на жалість на планував smile! Але потріюна ж якась аргументована зав'язка. Так само не планував підсолоджувати пігулку. Тим більше, що твір не має відкритого хепі енду. Так, світло в кінці тунелю wink.

  Але зауваження, безперечно, спробую врахувати.

 8. членисті лапи
  гммм?

  Чернідар правий, термін лапа до членистоногих не застосовується.

  Засолодко, авторе. І цей, на мій окремішній погляд, недолік, принесе вам лише користь, оскільки більшість краще лусне, ніж відмовиться від цукру.

  Люблю солодке! Бабуся зима - гарна провидиця. Сподобалося. І особливої собачки не помітив, не схоже, щоб автор занадто давив на жалість.

  Мова приємна, герої симпатичні. Незважаючи на те, що значна частина тексту - філософські роздуми, читається легко. Варте фіналу.

  Авторові - успіхів!

 9. Зіркоходе, ще раз хочу сказати пару гарних слів про твір: він пронизаний позитивом. Цього так бракує в сучасній літературі! Кажуть, старомодно, а мені подобається. Успіхів.

 10. 2013-03-03 в 16:32:19 | Зіркохід

  Дякую щиро! На тому стоїмо wink.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)