Вернуться на страницу

Comments: 29

 1. 2011-09-29 в 21:28:43 | Аноним

  це справді не сюжетна і не зовсім традиційна фантастика. Це казка, елегія, емоціні вибухи... чи потрібно співпереживати героям? Вони й самі добре дають собі раду... намагаюсь якнайдалі відходити від формату соцреалізму... автор

 2. сподобалося,і водночас....

  (ще маю підозри щодо авторства),написано стильно. Можна сперечатися, не погоджуватися, але твір цілісний. Думаю, що якби автор хотів написати щось динамічне - написав би. Не погоджуюся із тим, що любителі фантастики звикли до динаміки, до американського кіно. Я так розумію, що є різні любителі, комусь і Перумов подобається, мені от ні. У новій хвилі іноді зрозуміти не можна, про що йдеться, але мені подобається. Питання смаків. Єдина заувага, точніше не заувага,а моє бачення того, чому твір дехто не сприймає,- у мене складається враження, що цей стиль, ця медитація настільки наповнилася своєю музикою,що стала "річчю у собі", недоступною для інших.Такий твір. Твір "проти іншого-динамічно-американського-швидкого-брутального",але твір закритий. Правильно сказали - ТЕЗИ,але, що це таке - щось скоречене -основна думка чогось. Тому закритий, "річ в собі",а мусить бути відкритим.

  Я б тези трохи розкрив.

  Втім, це лише моє сприйняття.

  Такі враження.

 3. 2011-09-29 в 22:23:08 | Аноним

  які можуть бути сумніви щодо авторства? Автор один, і він, як Ви здогадалися, жіночого роду. З приводу речі в собі - кожен твір певною мірою є такою річчю в собі, бо формує мікросвіт, внутрішній настрій, закриту гру, і це право і бажання читача - приймати цю гру чи ні... погодьтеся, що є геніальні твори, які окремим читачам просто "не йдуть"... а якщо твір подобається всім, то це не мистецтво, це - чтиво! З приводу майстерності мови, стилю, сюжету - право оцінювати твір я залишаю винятково фахівцям. Дякую. Автор.

 4. не сумніви, а підозри grin. Здалося, що текст знайомий

 5. 2011-09-29 в 22:28:20 | Аноним

  у мене особисто навіть дуже часто виникає таке дежа-вю після перегляду суперових фільмів чи перечитаних вперше книг. Не казатиму словами Ліни Костенко "бо всі слова були уже чиїмись", але такі відчуття справді фантастичні... значить, текст уже існував на якомусь ефірному рівні, і Ви, Марко, мабуть, уже вловити ці флюїди або пережили подібну ситуацію... Автор

 6. Оскільки автор добре показала, що обговорювати твір не хоче, то я задам лише одне питання.

  З приводу майстерності мови, стилю, сюжету - право оцінювати твір я залишаю винятково фахівцям.

  Авторе, вибачте мені, але тоді що спонукало вас представити цей твір на конкурс, де його оцінюють учасники (не фахівці, судячи з реакції), а не надіслати безпосередньо зазначеним фахівцям?

 7. 2011-09-30 в 23:05:35 | Аноним

  дивне ж у Вас запитання - та кожен автор відсилав свій твір на адресу сайту, а не фахівцям чи Вищій Космічній Раді... а що обговорювати? Хотілось би конкретики,а не філософії... є питання? То кажіть... Автор.

 8. 2011-10-01 в 15:41:44 | Аноним

  Це вірші в прозі... Поезія не висока, але пайдьот. Для фант оповідки мало наповнення

  автор кулепупа

 9. 2011-10-01 в 19:36:42 | Аноним

  ніякі це не вірші в прозі, до того ж там є сюжет і таке інше і тому далі... невже фант сюжет має бути захеканим триллером із напакованим фактажем?! Кожен автор має право на власний фант формат, а все інше вже було сказано вище, тому не повторятимусь. Автор(ка).

Вернуться на страницу