Вернуться на страницу

Comments: 16

 1. Гм, якось неоднозначно. Ідея з 3D принтерами цікава, та й ще автор мимохідь кілька ідей закинув, що теж непогано. Не можу сказати, що не сподобалося, але і не викликало великого захоплення. Не знаю, можливо через те що світ не затягує. Або тому, що екшену замало (ну, люблю я екшен, що ж поробишgrin ) Можливо, перечитаю ще раз, видам щось конкретніше.

  Успіхів, авторе.

 2. 2012-03-16 в 09:49:42 | інспектор Дімок

  д-дякую за відгук,Фантоме. Знаєте, була велика спокуса написати кіберпанк, відмовився, чомусь захотілося саме такого - дещо повільного,класичного. А екшен...буде і він. Але не цього разу.

 3. мабуть треба буде ще раз перечитати. поки що враження тільки два -

  Прізвище виключно російські. Щоб на таке попасти, мабуть, треба в Рязань поїхати, та й то... Розбавити б.

  і ще - заїки так не заїкаються. З власного досвіду кажу - неприродно виглядає.

  – Д-дозвольте п-п-п-редставитися

  дась так. Тим паче, що кількома рядками нижче він і на "п" теж заїкається. Нас, заїк, досить багато, щоб хто та помітив такі речі.

 4. 2012-03-16 в 13:12:54 | HarleyDavidson

  Нове прочитання Матриці? LOL Яке лайняна гра це життя, зате яка класна 3D-графіка! LOL

  У мене нема такого враження, що не дотягує. Нормально промальований Копірайтер-бог. Світ також нічогенький.

  Якщо не ліньки, то перепишіть абзац, який починається з "Після цієї розмови і почалася моя реальна співпраця з Лабораторією". Ви перегнули палицю. Зарозумно, нудно.

  Не буду примножувати сутностей, успіху, знайомий авторе LOL

 5. 2012-03-16 в 22:13:03 | інспектор Дімок

  Chernidarе, дякую за думки. Приймається, Немірович так взагалі може і не російське, так само і моє - Дімок. Чому інші російські - сказати важко, якось так легло у цьому світі. Ну, розбавимо, коли будемо розширювати-переписувати-доповнювати. А із заїканням... майбутнє! Хтозна як воно там будеgrinБачте, зараз і зовсім не заїкаюсь!

  HarleyDavidsonе, приймається, зарозумність є...це наша така інспекторська натура,бо у поліцію беруть лише із високим рівнем інтелекту, цей шматок дійсно викликав у автора певні складності.

  Слухайте, у вас тут клуб знайомств якийсь, як ви визначаєте, знайомий автор чи не знайомий?. Я, взагалі то, у якості інспектора перший раз забрів на сайт, у відділку багацько роботи,раніше часу не було, чи може ви бували у мене у відділку?

  Успіхів

 6. Назву - геть. І серйозної корекції потребує матчастина. Вибачте, авторе, і не ображайтеся, але це так. Навіть і не знаю, чому досі того ніхто не зауважив.

  Копірайтер займається текстами. Він працює зі словом. Та й не з простими, а з тими, що відносяться до сфери реклами. Так що автор тут трохи наплутав. Якщо він хотів показати вільнонайманого робітника (як стає зрозуміло з тексту: цінує свою свободу, змінює і вибирає замовників), то мався на увазі фрілансер. smirk А ще - слово "копірайтер" не має відношення до слова "копіювати" (принаймні, так буквально, як то може здатися на перший погляд).smirk

  А ідея з 3D принтерами цікава - підтримаю Фантома. Та й сюжет взагалі сподобався.

  Автору - наснаги!

 7. Ні, Сновидо. Але по-перше, дякую за увагу. Копірайтер так вживано спеціально,адже текстом може бути все, якраз у цьому сенс - реальність для такої людини є текстом (але не лише текстом). Окрім того, що на практиці копірайтінг - це не лише написання рекламних текстів, але й написання статей, хоча за визначення і мається на увазі суто реклама. Окрім цього, текстом може бути місто, текстом може бути свідомість людини іт.д.,дія, вчинок, архітектура. Є хороші наукові роботи на цю тему.Можу навести їх, але опісля, опісля, причому із різних сфер. Таке уявлення аж ніяк не суперечить сучасній науці(і навпаки є досить продуктивним). Тут готовий із вами сперечатися і довести думку, але не буду, бо ..потім якщо забажаєте. Ясно, що це трохи еклектично, трохи можливо притягнуто за вуха, але на мій погляд чому б людині, яка відтворює образи, створює ТЕКСТИ не бути у майбутьному саме таким копірайтером (а не писакою реклдамних текстів), так, це авторська фантазія, але ж тому і фантастика. Такі думки. Ну,і твір не ідеальний, тут погоджуюся, будемо працювати. Успіхів.

 8. Ні, сперечатися не маю бажання, т. я. термінологія копірайтінга ще тільки на шляху становлення, і копірайтингом називають... хмм... багато що, статті - ще не найгірший випадок (якщо вони рекламного чи іміджевого спрямування - приймається).

  У АБС в "Полдне" є епізодичний персонаж, інженер-асенізатор. Зовсім неважливо, що він у 22 столітті не порпається у стічних ямах і не обслуговує зливно-очисну станцію, суть його професії, так би мовити, не змінилась. Тут же копірайтер, як не крути, займається чимсь іншим. Хоча, звісно, при великому бажанні поміркувати, усе можна звести до тексту, бо ж "Спочатку було Слово" wink Але то вже софістика якась.

  це трохи еклектично, трохи можливо притягнуто за вуха
  Так, я особисто відчуваю гостру невідповідність. Але не зважайте, можете вважати це за суб'єктивне.

 9. дякую, будемо думати що сказати,приклад із "Полднем" показовий, але 3D принтери теж лише починають поширюватися, хто зна як там буде називатися подібна професіяgrin А от щодо еклектичності... сам не люблю її, тому враження бета читачів вельми важливеwink

 10. хто зна як там буде називатися подібна професія
  Вам і карти в руки wink Мені здається, цікаво було б приміряти лаври Чапека cheese

 11. 3 D принтером зарах вже друкують нирки, печінку etc.

  але то так.

  Пригадалися У.Ле Гуїн "Гончарний круг неба",

  Желязни "9-ть Принців Бурштину" в котрому подібна тематика

  іллюзій-відображень.

  А Ф.Фармер як такі темки завертав.

  Технічна сторона закрила автору обшар фантазії, а без цього твір

  втратив дуже багато.

  Та це не біда - принаймні замах був на червінець !!!

  Удачі.

 12. 2012-03-29 в 22:50:31 | інспектор Дімок

  оце ви згадали!!!!9 принців!! Якщо серйозно,то так, в точку, обшар фантазії чималий, та захотілося трохи НФ. Так, Амберський цикл у мене один із улюблених. Та й Фармера поважаю, ну, про Ле Гуїн можна і не говорити, і так ясно.

  Щодо 3D принтерів. Якось рік тому один мій друг показав ролік із роботою 3D принтеру, щоправда виробляв він не нирки,а якусь пласмасову деталь, і, чесно, я був в шоці. Навіть не припускав, що є такі штукенції.

  Дякую за відгук.

 13. Мене, як копірайтера вельми потішило. Звісно пересічному копірайтеру про такі височини годі і мріяти. Дещо забагато було слова "реплікатори" і похідних у сюжеті з експериментом. А так мені сподобалось.

  Успіхів - автору!

 14. 2012-03-31 в 07:48:59 | інспектор Дімок

  Дякую, Олено! Так, в середині оповідання трохи завалилося, і завалили його оті реплікатори і еже з ними, але поки я не знаю як по-іншому, мо трохи розширити (або не трохи). Думаю справа у тім, що реплікатори здатні до самовідтворення, самовідтворилися у творі, тому автор їх вже не контролював, ото вони трохи і наробили бідиgrinНасадемо їх на п'ятнадцять діб у буцегарнюgrin.

  Успіхів

 15. От і мені здалося, що потенціал у цього оповідання дещо більший. Треба б хоча б на повість розмахнутись, чи що? Подумайте, автор, над цим.

 16. дякую, Олено. А що тут думати - тут робити треба. Зробимоgrin

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)