Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. Ех, гадав, мова про старину Євпатія піде...grin. А тут такий казус. Бачте, якщо це не ім'я, то його треба перекладати українською - буде коловоріт. Узагалі багацько слів у творі треба перекладати, бо всі оті ворожеї з творогами добряче муляють очі. До речі, частіше солярним символом був шестипроменевий знак, а восьмипроменевий - символ радше громовий. Але то таке. І ще одне: відьма справді мала передавати перед смертю свою силу, але робити це мусила "власноручно", до того ж на смертній постелі, вже конаючи. Втім, кожен автор має право на творче переосмислення класичного сюжету.

  Насамкінець про власне сюжет оповідання: він простий і прямий, як і в попередніх конкурсних творах. І з цим треба щось робити.

 2. гм. Ну хоч на щось подібне. "не моє", і примітивізмом віддає, проте щось тут є.

 3. Гарно написаний початок і закінчення, а діалог випадає, він штучний. І кульмінація якось попливла, на емоційному рівні не сприймається, бо припадає на діалог. Тут ще варто попрацювати.

  І зверніть увагу на "сучасні слова", у такому тексті вони мають використовуватися дуже обережно і цілком свідомо.

 4. Цілком згодна з Чорноокою щодо діалогу. Він дещо зіпсував оповідання. Затягнутий і надто детальний, як на мене. І у вас трішки розпалась уся та теорія з церквою, якось непереконливо вийшло. Мені здається, що воно трохи недопрацьоване. Але доволі незле.

  Бажаю успіхів!

 5. Гарно написано і темі відповідає. З недоліків: приєднуюся до попередніх коментарів - діалог, дійсно, затягнутий, і сюжет занадто прямолінійний.

  Авторові успіхів!

 6. А сам думаю
  А мені спочатку здалося, що ГГ - дівчинкаsmile

  розмію - розумію?

  простелила на землю, сіла на землю

  А як це так, дідусю? Це що, я до кінця життя дівкою і залишуся?
  - Отут, гадав, полягає конфлікт. Вибір - або кохання, сім"я, діти, або сила чаклунська. Шкода, що Автор не витиснув анічогісінько з цього моменту...

  Технічне виконання на рівні... от з інтригою гірше, сюжет простенький, і, як на мене, надто лініний. Конфлікту взбракнуло. Дівчинці, я так розумію, років 10, а то і більше (принаймні в мене таке враження склалося), тож вона має розуміти - від чого відмовляється заради сили. Внутрішні переживання якісь мають бути. У Вас цього немає, хоча хотілось би. Однак, потенціал є, допрацюйте обов"язково.

  Успіхів.

 7. Друзі, дуже вам дякую за поради та конструктивну критику. Тепер я сама розумію, що діалог штучний та нецікавий, а сюжет треба було б креативніше "закрутити". "Виноват. Исправлюсь" grin

  Ще раз спасибі, що допомагаєте знайти недоліки, це для мене дуже важливо.

 8. Читати було цікаво. Є, звичайно, деякі огріхи, але загальне враження вони не псують.

 9. Власне, основне вам вже сказали - надто лінійно, надто просто, надто розжовано, надто затягнуто. Розвитку ніц нема. ГГ практично не змінюється внутрішньо, якось слабо реагує на події, що відбуваються, хоча логічно було б показати якусь зміну у світосприйнятті.

  На лексику зверніть увагу, погоджуюся із Зосею. І на звукопис - додам:

  я у садку Кунді
 10. І ніби про православних написано, а "меса", "Марта", "демони" звідкись вилізли.

  Незле починалося, такий собі потік свідомості молодої дівчини. А потім коні понесли. Про супер-діалог вже всі сказали, треба було його "розмочити" трохи, об"єму ж вистачало, і перетворення героїні вийшло б переконливим.

 11. Бачу, що чим ближче до початку тим сумніше. Нудно, от що я скажу. Усі огріхи, уся провтикана орфографія, усі русизми ніхто б не помітив, якби сюжет захоплював, якби було цікаво, що там, на наступній сторінці. Тут нецікаво.

  Чому? Не знаю. Можливо треба в деяких місцях щось викинути, в інших - додати, можливо треба позбутися зайвих слів, які грають більше на красу і насолоду автора від власного творіння. Щось я розійшовся. Працювати треба, от і все.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)