Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. 2008-09-16 в 19:12:10 | Влада Черліх

  Дуже цікаве і вдале оповідання. Люблю читати щось зі смаком приречення, це змушує замислитись над змістом та ціною твого життя...

 2. А мені не сподобалося. На тему замкненого часу писали вже стільки, що в ній важко вигадати щось нове. Важко і перевершити тих, хто писав на цю тему раніше, адже серед них батьки-засновники фантастики.

 3. 2008-09-18 в 16:51:57 | Таміла

  Важко взагалі знайти тему, на яку батьки-засновники не писали, і, звісно, важко їх перевершити. А оповідання написане досить майстерно.

 4. 2008-09-24 в 13:03:03 | Читанка

  Не сподобалось. Набридло читати про смерть.

 5. 2008-09-24 в 23:40:06 | Наталя

  Взагалі, обговорювати варто художню цінність оповідань і фантастичний елемент в них, а не те, кому чого набридло. Оповідання дійсно вдале, принаймні, читається на одному диханні, і тема, якою б затертою вона не була, висвітлена досить майстерно.

 6. Насамперед, дякую за увагу до твору. Хотілось би відповісти на певні думки в коментарях. По-перше, важко сперечатися на рахунок оригінальності ідеї замкнутого часу. Для мене ж важливим було питання знання-незнання перебування у колі. Адже одне усвідомлення власного перебування у "колі" є надто тяжким тягарем. Щодо інших людей, то вони, не підозрюючи нічого, живуть звичним для них життям і переконані у наступній годині, дні, тижні і навіть році. Це нмсд піднімає питання миті, усвідомлення життя як такого, а не чогось абстрактного як майбутнє чи минуле. І навіть такі думки знання-незнання перебування у замкнутому вимірі піднімали вперше не фантасти, а буддисти чи індуїсти кілька тисячоліть тому. Адже ідея реінкарнації, якою б вона привабливою не була для сучасної західної людини, для азіата є нестерпною. Він усвідомлює свою приреченість знову і знову перероджуватись і зазнавати страждань... От такі думки.

  З повагою, Автор

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)