Кінофантастика: прем'єри 18-25 січня 2018

Кінофантастика: прем'єри 18-25 січня 2018

Friday, 26 January 2018 г.
Rubric: Колонка
Viewed: 214
Subscribe on comments to RSS

За два тижні на екрани вийшли чотири фільми: новий твір Гільєрмо Дель Торо, який вже отримав 14 номінацій на премію «Оскар», чергова частина екранізації циклу Джеймса Дешнера та два жахастики:

  • Форма води
  • Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті
  • Бійся своїх бажань
  • Астрал: Останній ключ

Форма води / The Shape of Water

Рік: 2018

Виробник: США

Жанр: пригоди, фентезі

У головних ролях: Майкл Стулбарг, Майкл Шеннон, Октавія Спенсер, Даг Джонс, Саллі Хокінс

Режисер: Гільєрмо дель Торо

Вікове обмеження: 16+

1963 рік, США. Це був час Холодної війни. У надсекретній державній лабораторії прибиральницею працює самотня жінка Еліза. Її життя повне ізоляції від зовнішнього світу, адже вона німа й через це дуже замкнута в собі і не підпускає близько інших. У неї є тільки одна подруга з роботи Зельда. Одного разу випадково вони натикаються на Об'єкт – людину-амфібію, над яким проводять досліди в лабораторії. Еліза закохується в цю істоту й готова допомогти йому втекти з полону. Вкравши такий цінний зразок, жінка введе себе в неймовірну небезпеку і стане поза законом, але не зупиниться ні перед чим, щоб врятувати коханого.


Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті / Maze Runner: The Death Cure

Рік: 2018

Виробник: США

Жанр: пригоди, екшн

У головних ролях: Ділан О’Брайєн, Томас Броді Сенгстер. Роза Салазар, Кая Скоделаріо, Лі Гі-хон, Волтон Гоггінс, Кетрін МакНамара, Ейден Ґіллен, Наталі Еммануель, Патриція Кларксон

Режисер: Уес Болл

Тривалість: 130 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Томас із іншими глейдерами вже втікали з жахливого лабіринту, виживали в постапокаліптичному світі та ховалися від компанії ПОРОК. Вони існують у світі, де немає ліків від вірусу, що вразив більшу частину населення Землі. Деякі з людей команди Томаса (зокрема Мін-Хо й Тереза) з різних причин зараз у руках ПОРОКу. А ці тирани можуть зробити з ними що завгодно. Тому глейдерам потрібно повернутися за ними в найнебезпечніше місце – Останнє місто, справжній смертоносний лабіринт, де виживають далеко не всі. Але тільки там можна знайти вирішення всіх проблем і запитань. Не всі глейдери виживуть після цієї останньої місії.


Бійся своїх бажань / Wish Upon

Рік: 2017

Виробник: США

Жанр: містика, трилер, жахи

У головних ролях: Джої Кінг, Шерилін Фенн, Райан Філліпп, Елізабет Рем, Рейґан Реворд

Режисер: Джон Р. Леонетті

Тривалість: 90 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Сімнадцятирічна Клер Шеннон 12 років тому пережила суїцид своєї матері. Зараз вона терпить знущання у школі й маніакальні витівки свого батька. Одного разу її тато приніс додому дивну скриньку, на якій написано, що вона може виконати сім будь-яких бажань. Спочатку дівчина не вірила в це, але її бажання дійсно збувалися. Тепер у Клер життя, про яке вона мріяла – любов, гроші, все що завгодно. Але люди навколо дівчини почали вмирати жорстокими смертями, що завжди було пов'язано з її бажаннями. Клер розуміє, що повинна позбутися від цієї чорної скриньки, але вже не може... Поступово вона теж занурюється в цей темний світ, але дівчина зобов'язана врятуватися сама і врятувати інших.


Астрал: Останній ключ: / Insidious: The Last Key

Рік: 2018

Виробник: Канада, США

Жанр: містика, трилер, жахи

У головних ролях: Хав'єр Боте, Джош Стюарт, Лін Шей, Спенсер Лок

Режисер: Адам Робітел

Тривалість: 100 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Сюжет нової стрічки розгортається довкола Еліс Рейнер (Лін Шей), екстрасенса-медіума, що намагається вести боротьбу із демонами Астралу. Події розгортаються в продовження показаної в попередньому фільмі історії. Еліс намагається розібратися у надзвичайних явищах, що відбуваються у будинку в Нью-Мексико, та від яких потерпає родина, яка там мешкає.