Кінофантастика: прем'єри 11 січня 2018

Кінофантастика: прем'єри 11 січня 2018

Thursday, 11 January 2018 г.
Rubric: Колонка
Viewed: 245
Subscribe on comments to RSS

От і перші фантастичні фільми цього року - європейська екранізація роману Альберта Санчеса Піньйоля «Холодна шкіра» та ремейк «Дня мерців» (1985) Джорджа Ромеро.

  • Атлантида
  • День мерців: Родовід

Атлантида / Cold Skin

Рік: 2018

Виробник: Франція, Іспанія

Жанр: трилер, фантастика

У головних ролях: Рей Стівенсон, Девід Оукс, Аура Гаррідо

Режисер: Ксав'є Жанс

Тривалість: 100 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Головний герой фільму – метеоролог Френд. Після тривалої морської подорожі він з іншими членами команди висаджується на безлюдний острів. Тут живе один лише наглядач за маяком Грюнер. Метеоролог, якого мав змінити Френд, зник. Корабель відпливає і героєві належить рік прожити на острові. Єдиний його співрозмовник – це непривітний та відлюдькуватий наглядач маяка. Та манера спілкування і відсутність чемної посмішки видаються останньою дрібницею, коли настає ніч. З моря на сушу піднімаються небачені істоти. Налаштовані вони вкрай вороже. І якщо вірити Грюнеру, війну проти людей ведуть жителі забутої усіма Атлантиди.


День мерців: Родовід / Day of the Dead: Bloodline

Рік: 2018

Виробник: Болгарія

Жанр: жахи

У головних ролях: Софі Скелтон, Джонатон Шек, Джефф Гам, Маркус Ванко, Марк Сміт

Режисер: Гектор Ернандес, Тео Піррі

Тривалість: 100 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Весь світ охопив жахливий вірус, який перетворив людей на зомбі. У цьому пост-апокаліптичному світі вижило лише кілька людей, які встигли сховатися в добре укріпленому бункері з безліччю катакомб. Група військових й інші, хто вижив, намагаються знайти хоч якийсь спосіб, щоб вилікувати інших людей або зупинити розвиток вірусу. Для цього молода дівчина Зої, яка раніше бали студенткою в медичному училищі, постійно працює над пошуком вакцини, здійснюючи разом із озброєними чоловіками вилазки за межі бункеру в пошуках будь-яких ліків. Це останній шанс людства, щоб не зникнути з лиця Землі.