Кінофантастика: прем'єри 1-8 березня 2018

Кінофантастика: прем'єри 1-8 березня 2018

Saturday, 10 March 2018 г.
Rubric: Блоги -> Про кіно
Viewed: 1666
Subscribe on comments to RSS

Перший тиждень весни не приніс нових фантастичних фільмів, а от на другому тижні вийшли у прокат український анімаційний фільм та видовищна історія для підлітків від «Дисней» - екранізація роману Мадлен Л'Енґл:

  • Викрадена принцеса
  • Складки часу

Викрадена принцеса

Рік: 2018

Виробник: Україна

Жанр: комедія, пригоди, анімація

Актори озвучування: Надя Дорофєєва, Олексій Завгородній, Євген Малуха, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Олег Михайлюта, Микола Боклан, Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко

Режисер: Олег Маламуж

Тривалість: 85 хвилин

Вікове обмеження: 5+

Часи королів, лицарів і магії. Руслан – бродячий артист, який взагалі не має успіху. Одного разу на вулиці він стикається з дівчиною Людмилою, у яку відразу ж закохується. Вона в небезпеці, а артист готовий зіграти роль лицаря заради дівчини. Руслан ще не здогадується, що Міла – дочка князя Володимира. Коли дівчину викрадає злющий Чорномор, хлопець хоче будь-що врятувати Людмилу. Чаклун збирається використати любов красуні як жертву для продовження свого життя. Руслан пройде будь-які випробування, щоб знову побачити Людмилу та вирвати її з рук лиходія.


Складки часу / A Wrinkle in Time

Рік: 2018

Виробник: США

Жанр: пригоди, сімейний, фантастика, фентезі

У головних ролях: Сторм Рейд, Ґуґу Ембата-Ро, Кріс Пайн, Різ Візерспун, Опра Вінфрі, Мінді Калінґ, Леві Міллер, Дерік МакКейб, Зак Ґаліфіанакіс, Ровен Бланчард

Режисер: Ава ДюВерней

Тривалість: 109 хвилин

Вікове обмеження: 12+

Меґ Муррі звикла до пошуку себе в цьому світі, до проблем із самооцінкою. Її батько-фізик безслідно зник у ході неймовірного наукового експерименту, і тепер дівчинка просто мріє його знову знайти. Гени батька видно в ній і в її молодшому браті – обоє обдаровані геніальним розумом, який поки не вдалося реалізувати. І ось до дівчинки приходить божевільна ідея подорожі по складкам часу, якщо це тільки можливо. Вона з братом і однокласником Кельвіном відправляються в неймовірні та дуже красиві світи, де зустрічають місіс Яка, місіс Хто і місіс Що-небудь. Вони прилетіли з далекого космосу, щоб допомогти друзям знайти містера Муррі. Подорожуючи між світами, які навіть уявити неможливо, вони мають безліч пригод, борються із сильним злом, яке завжди поруч. Сили, щоб побороти все це, потрібно шукати всередині себе – адже там такий же неосяжний світ.