Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Оповідання мотиватор. Цікаво,читається легко, але чогось не вистачає: до гумору не дотягує, до іронії теж, якось просто. Офісно-планктонна атмосфера історії не радує,можливо було так задумано.

  А опис, коли розбиває кавоварку з відсилкою до фільму, звісно картинка малюється, але це можна було зробити і без цього відступу у наш час, збиває з читання воно, з ритму,який і так повільний, неначе вириває читача з оповідання так сказати.

  І ці звернення, якось незвично, такий стиль притаманний класиці, тому ж Дікенсу,а не сучасному фантастичному оповіданню.

  Але більше сподобалось, чим ні.

  Успіхів!

 2. 2016-09-01 в 22:26:47 | Спостерігач

  Погана казочка.

  П.М.: Крейсер - невеличкий ударний корабель призначений для рейдових операцій на торгівельних комунікаціях ворога.

 3. 2016-09-02 в 10:58:43 | Володимир

  Дуже не вистачає пояснення, чому люди не були приспані (анабіоз?)

 4. 2016-09-02 в 11:05:15 | Квінта

  Сподобалася легка жартівлива атмосфера. А ось відступи-діалоги з читачем чомусь не зайшли. Та, мабуть, справа особистого смаку.

 5. 2016-09-10 в 11:37:46 | Олександр

  Ну, так, знову казочка. Добра та лагідна. І все.

 6. 2016-09-20 в 10:19:47 | Старліт

  Авторе, пробачте за асоціацію, але початок ніби списано з дурнуватої пісні "В Пітєрє піть!". Тільки замість горілки - чай. Але все та ж компанія невдахsmile

  Читалося легко, місцями веселило. Але не дуже. Сюжет передбачений. Світ, крім певних абсурдних бюрократичних колізій, не описаний. Багато відверто дитячих пасажівsmile такий собі бунт малюків на чолі з Нейзнайкою. Хоча написано вправно.

 7. Та не зле написали, авторе, норм wink .

  Просто, миленько, однак це не оповідання переможець. Надто багато кави на початку, вона, фігурально кажучи, залила собою половину тексту.

  Бажаю успіхів!

 8. Дякую всім за коментарі.

  1) Так, атмосфера офісного планктонства і має "не радувати" - так задумав.

  2) Так, момент з описом фільму, напевне, зайвий - просто вирішив влаштувати експеримент. Напевне, разультат у нього невдалий - не буду більше таких моментів використовувати wink

  3) Про означення крейсера знаю. Просто хотів щоб у юних читачів воно асоціювалось з величееееезними кораблями з ЗВ.

  4) Щодо анабіозу - якщо чесно, навіть не подумав, дякую. Обов*язково доповню цим твір.

  5) Згоден, світ не завадить описати.

  6) Відверто дитячі пасажі... Ну, я планував відверто дитяче оповідання з легким присмаком офісного гумору для дорослих. І, якщо чесно, навіть не думав що з трьох творів сюди дійде цей, бо це моє перше дитяче і напівгумористичне оповідання. Інші два мені подобались більше LOL

  У будь-якому разі ще раз усім дякую, усі зауваження врахую wink

 9. 2016-09-27 в 08:43:15 | Чернідар

  Антибюрократичний пармфлет замаскований під фантастику. Фантскладова дуже слабенька і нелогічна, терміни використовуються "приблизно". Ну та це ролі й не грає, бо логічність світу та мотивації персонажів тут не потрібні. Фактично - ми дивимось виставу маріонеток, де автор смикає за ниточки. Такі вже вимоги жанру і це допустимо загалом.

  Взагалі все має право на існування, крім одного: а як так сталось, що всі до одного поліцейські поставили запобіжник. Якийсь роздовбай точно забув би... чи навпаки - не забув. І тут весела історія стає страшною, ага. І от саме з цього моменту веселий настрій пропав і твір почав бісити: надто жваво пригадалось, як воно буває.

Вернуться на страницу