Вернуться на страницу

Comments: 26

 1. На Заході, до речі, такими речима займаються літературні агенти. В нас такого, я розумію, не водиться? Чи просто занадто дорого?

 2. Наскільки я зрозуміла, більше "не водиться". Та й, враховуючи розмір авторських роялті, літагенту нічим буде "поживитися".

 3. Мені, скажімо, не дуже зрозуміло, чому шановна Ольга приходить саме до такого висновку:

  Тому я припиняю стукати у зачинені двері і починаю набивати нові «синці» й отримувати новий досвід – але вже на іншому шляху.
  На шляху видання власних книг із залученням праці спеціалістів – редакторів, художників, верстальників – але з виключенням з цього процесу посередника-видавця.

  По-перше, історія знає багато висновків, коли видавався роман, який написаний був не прешим, але він потім тягнув за собой як локомотив увесь стіл, і попередні відмови вже не відіграють ніякої ролі. Здається, у Валентинова перший виданий роман потягнув всі інші. За два роки в нього вийшло 13 романів.

  По-друге, чи потрібно в такому разі створювати паперовий варіант? Задля чого? Подарувати друзям, бібліотеці - припустимо. А далі просто мати артефакт? Це погано корегує із тезою про електронне майбутнє текстів.

  Сподіваюся, пані Ольга прояснить цей момент.

 4. 2014-02-16 в 07:55:22 | такий собі

  напишу і я)на зарє особистої творчої супер нова самовидавав свої книжечки.

  Осьо однеа з них. Насолоджуйтесь

  [Правила. п.4.3.]

 5. 2014-02-16 в 08:31:10 | Ольга Кай

  2 skaerman:

  Якби це стосувалося першого роману - я б, звісно, не робила таких висновків.

 6. 2014-02-16 в 08:37:23 | Ольга Кай

  І друге: мова йде наразі саме про електронне видання.

  Про паперове вже не йдеться, хоча я враховую можливісь створення оригінал-макету для "print on demand" або друку за попереднім замовленням.

 7. 2014-02-16 в 09:53:35 | Пан Мышиус

  Ольга, да заплатите вы любому как бы издательству, что выпускает электронные книги или в формате печать по требованию, например Saabrucken: YAM (Young Authors' Masterpieces) Publishing. Там залюбки берут молодых и талантливых, готовых платить собственные деньги. Зато собственный ISBN даже получите. Но объясните мне - нафига? Кто будет читать или покупать кроме всех-родственников-и-знакомых-кролика?

  Любая публикация в Эксмо, Аст, СК, Шико перевесит сотню такой ерунды.

  Если у вас негативный опыт "стучания" в редакции, это не значит, что всем остальным надо опускать руки. Кстати, совсем недавно в своем ЖЖ вывесил подобную статью Никита Аверин - редактор Астрели.

  Кроме того, надо, советую мониторить ЖЖ редакторов. Кстати, есть конкурсы и романов, не только романов. А про семинары, что проводят Олди слышали? Есть много путей, и их надо пройти, а не опускать руки. Электронный самиздат - это тупик. Это когда автор уже не уважает сам себя.

  Или платить издательствам типа "Фанданго" за собственные публикации - это не уважать себя. (Есть прецеденты - некоторые с ЗФ там публиковались подобным образом) Мой рассказ с ЗФ напечатали в Фанданго без моего ведома бесплатно, но мне стыдно за ту публикацию. Я сейчас не докажу, что публиковался бесплатно.

  В общем, стучитесь и ищите.

 8. 2014-02-16 в 09:55:02 | Пан Мышиус

  Опечатка Кстати, есть конкурсы и романов, не только рассказов.

 9. 2014-02-16 в 10:23:06 | Ольга Кай

  Уважаемый Пан Мышиус.

  "Электронный самиздат - это тупик. Это когда автор уже не уважает сам себя" - подобное суждение я уже встречала. И не буду даже комментировать, не то, что спорить.

  Хотя любопытно: я вижу, что люди читают преимущественно в электронке. Особенно так называемую жанровую литературу. С этим вы тоже не согласны?

  Что до остального - я уже перепробовала, пожалуй, все варианты, кроме "электронного самиздата". Вернее, на данный момент уже и этот попробовала, и пока не вижу причин, чтобы в нем разочароваться.

  В данном случае я не плачу издательству за издание собственной книги. Я плачу отдельным специалистам за редактирование, иллюстрации, верстку и после продаю готовую книгу.

  По поводу вашего предположения, что ее "никто не купит, кроме..." - это спорный вопрос, результат зависит от каждого конкретного случая.

 10. Или платить издательствам типа "Фанданго" за собственные публикации - это не уважать себя. (Есть прецеденты - некоторые с ЗФ там публиковались подобным образом) Мой рассказ с ЗФ напечатали в Фанданго без моего ведома бесплатно, но мне стыдно за ту публикацию. Я сейчас не докажу, что публиковался бесплатно.

  Звісно, не доведеш wink

  А мені не соромно. Коли надсилав оповідання в Фанданго, про платність публікації не знав. Коли отримав умови, хотів спочатку відмовитись (якраз, враховуючи твою, Володю, думку). Друзі дізналися й зробили мені подарунок, опативши публікацію. Було приємно.

  Тим більше, до платних публікацій мені не звикати, всі наукові публікації нині платні. Але то треба для роботи, платити за своє захоплення взагалі-то не збираюся.

 11. 2014-02-16 в 12:11:19 | Будущий

  Всім якоби умним і стрємящімся к совєршенству)))

  будущє не питає согласія на свої зміни) будуще вообщє за самвидавом. Були случаї у міровой літєратурі коли неприглядні самвидави ставали бєстсєлєрами.

  А іногда толку шо вас іздали за счьот якогось іздатєльства тіражом нєсколько тисяч. Це канєшно хорошо, но не стільки шоб облизувать заїди от удовольствія. Зайве, бо тоді іздатєльству нада включать всі ричаги шоб втюхатиь лоху чітатєлю ізданий шедевр. Щє багато нюансів... Надоїло клацать по кнопкам)))

 12. 2014-02-16 в 13:19:57 | Пан Мышиус
  коли неприглядні самвидави ставали бєстсєлєрами

  Угу - "Две коровы"

  http://fantlab.ru/edition113487

  и прочее, где группа поддержки авторш рванула в поддержку с самиздата. Читать это невозможно.

  Это если канєшно. Но вам, прогрессивным и не стремящимся к совершенству, это виднее.

  Удачи на самиздате.

 13. 2014-02-16 в 13:21:20 | Пан Мышиус

  С другой стороны, Пехов тоже начинал с самиздата. Это один из способов, чтобы на тебя обратили внимание. Но только как стартовая точка, а не самоцель.

 14. 2014-02-16 в 13:25:19 | Будущий

  Пан Мышиус Здрасьтє. Предложений шедевр нє знаком моім нєрвним сенсорам.) Та це не єдінствєнний случай. Я казав не про цей ресурс. Є й багшацько других на земной поверхності. Як пошукать харашо то дуже багато є на самий вередливий смак і соотвєтствєнний уровєнь інтєлєктуальних само-дєкларацій.)))

 15. 2014-02-16 в 13:31:49 | Пан Мышиус
  Пан Мышиус Здрасьтє.

  Привет. Асалям-алейкум, зай гезунд и т.д. Ладно, разборки устраивать не будем. Всем удачи.

 16. 2014-02-16 в 13:37:56 | Будущий

  та які розборки. покалякали б про фантастіку.))) тіки й ділов. Я ж всігда по харошому із добрими полмислами і наілуччими пожеланіями))) І вам всім удачі.

 17. Підсумовуючи досвід спілкування з російськими видавцями: 26 відмов від 17 різних видавництв
  Усього по українських видавництвах я зібрала 18 відмов від 17 різних видавництв

  Ольго, а не могли б ви поділитись своєю базою видавництв і контактів? Думаю, це могло б бути цікавим не лише мені. Наперед дякую.

  Кстати, совсем недавно в своем ЖЖ вывесил подобную статью Никита Аверин - редактор Астрели

  Пан Мышиус, киньте будь-ласка ссилку на свій жж.

 18. Всім якоби умним і стрємящімся к совєршенству)))
  будущє не питає согласія на свої зміни) будуще вообщє за самвидавом. Були случаї у міровой літєратурі коли неприглядні самвидави ставали бєстсєлєрами.
  А іногда толку шо вас іздали за счьот якогось іздатєльства тіражом нєсколько тисяч. Це канєшно хорошо, но не стільки шоб облизувать заїди от удовольствія. Зайве, бо тоді іздатєльству нада включать всі ричаги шоб втюхатиь лоху чітатєлю ізданий шедевр. Щє багато нюансів... Надоїло клацать по кнопкам)))

  Це якєсь іздєватєльство, а нє пісьмо. Нє пішіть так більше.mad

 19. Пані Ольго, спасибі за досвід - прочитала із задоволенням. Теж вважаю, що все-таки майбутнє за електронною книгою. Але мати на руках живу паперову - це вже насолода, особливо, коли її внутрішє наповнення відповідає обкладинці. Тож весь вибір в найближчім майбутнім буде зводитися до того, чи ти просто бібліофіл, чи справжній гурман.smile

 20. 2014-02-16 в 17:49:18 | Будущий

  Ловчиня птахів Маєте звісно рацію)але нажаль жива книга здохне - це вже вопрос часу. як ни прискорбно, але факт. вжеє чимало предпосилок дуже пєчальних. так, як і бумажні гроші потихеньку конають. ні спростувати, ні додати...

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)