Вернуться на страницу

Comments: 29

 1. спробую знову видати тільки конструктивні поради. Автор зловживає термінами які тут відверто зайві. ну до чого тут "континуум"?

  Ще присутня проблема із логікою - описаний спосіб вирощування надто трудозатратний. На останньому майстер-класі пан Валентинов розповідав про недоліки "енергетичної фантастики" - раджу переглянути ті відео, там все сказане краще, ніж це можу повторити я.

  ну й особисто мені бракувало драйву, динаміки.

 2. 2012-03-07 в 13:54:46 | біорезонатор

  Дякую за комент.

  "Ще присутня проблема із логікою - описаний спосіб вирощування надто трудозатратний." Так, але ж це лише перші експериментальні напрацювання героя. Якщо ви помітили, для нього, на даному етапі важливо реалізувати свою ідею.

  Дрвйв, динаміка...

  Можливо ви маєте рацію.

  Майстер-клас перегляну обов'язково.

  Я навмисне не планував якесь протистояння. Герой шукає себе. Ми - це наші помилки...

  автор

 3. 2012-03-07 в 23:19:27 | Зіркохід

  Цікаво. Оригінально. Але було б краще, якби Автор остаточно визначився з фантастичним напрямом. Бо так враження трохи змазується - не НФ, не фентезі й не містика, а якийсь пріснопам'ятний коктейльgrin. Динаміка місцями є, місцями ж твір невиправдано, як на мене, розтягнутий.

  Деякі вихоплені русизми:

  до тих пір - доти

  зловіще - зловісне

  палатку - намет

  в самий раз - якраз

  загоріла - засмагла

 4. 2012-03-09 в 10:16:11 | біорезонатор

  Зіркохід

  біо-резонатор магнітного поля і універсальні плоди - це не фантастика?))))

  В принципі можна й було б і більш гостріше... Пару бійок, крадіжка і тд...))))

 5. 2012-03-12 в 13:07:22 | HarleyDavidson

  Химерно і еклектично. В принципі цікаво, але трохи затягнуто. Мені цілісності хочеться, а тут воно наживлене, та не прикручене міцно.

 6. 2012-03-13 в 13:01:03 | біорезонатор

  HarleyDavidson

  можливо... вже є варіант нової редакції оповідання)Дещо додав, а щось скоротив)))

 7. до речі, адміністраціє... може поміняти правила так, щоб можна було перед голосуванням залити виправлені версії творів?

  я б голосував при інших рівних - за тих, хто працює над творами.

 8. 2Chernidar

  2.1.2. Також не дозволяється використання «фінальних», «редакторських» чи інших «версій» оповідання, вже прийнятого на конкурс, в тому числі, але не обмежуючись, розміщення нового тексту в коментарях, надсилання його як нового оповідання, розміщення посилань на сторонні ресурси та ін.

  Ні, цього пункту ми міняти не будемо.

  На конкурс приймаються завершені роботи, а не "заготовки". Це вже якась колективна творчість, якщо під час конкурсу дозволити кілька версій, які залежатимуть від оцінки читачів.

 9. Ні, цього пункту ми міняти не будемо.

  як жорстоко й безкомпромісно! Придушили душу поета...cool cheese

 10. 2012-03-13 в 14:06:28 | біорезонатор

  Sergey Torenko

  ні в якому разі я не буду суперечити правилам проведення конкурсу!!!

  повідомив про нову версію оповідання. я поважаю і думку читачів. а взагалі, перед публікацією твору, автор пропонує свій твір знайомим, друзям і взагалі))) безкінечні правки і редакції. автор почув щось нове чи побачив і пошло-поєхало))) проводиться дуже копітка робота колективу видавництва, якщо твір розглядають для друку.

 11. проводиться дуже копітка робота колективу видавництва, якщо твір розглядають для друку

  ха-ха-ха... знаєте, як це виглядає?

  в гіршому разі твір відхиляють, і кращому - присилають вам з проханням поправити помилки інакше відхилять. в Ідеальному разі - ще підкажуть що саме підправити.

  про редакторів - забудьте аж поки ваші гонорари не дозволять їх оплачувати.

 12. 2012-03-13 в 14:17:05 | біорезонатор

  Chernidar

  Я про загал, без конкретики)))

 13. Я про загал, без конкретики)))

  а мені просто скучно зараз... о! здається комусь там обіцяв подостібуватись до дрібниць! піду виконувати обіцянку, а то попередження отримаю за флейм не по темі.

 14. 2012-03-13 в 14:33:51 | біорезонатор

  та чого ж тут все по темі)))

 15. загалом цікаво. Але, як вже казали, еклектично. Звідси всі проблеми. Автор правильно визначився - містично- науковий підхід. І не містика і не наука. Вийшло казна-що. Сумніваюся, що в реалі існують містично-наукові екперименти,в сенсі, що вони визначаються як наукові, про містику просто не говорять. Містика і наука мають різні критерії, способи мислення, ідеали раціональності- ірраціональності і так далі. Тому і в творі так вийшло.Різна основа підходів, різні клаптики твору про-різне, на мій погляд поєднати не вдалося, так і не зрозуміло як вдалося виростити ці вічні електронні помідори за "моєю технологією", вийшло неприродно, штучно. Фінал після такої еклектики притягнутий за вуха. Початок як науковий, далі - гоголівщина у стилі сучасної гоголівщини на кшталт історій братів Капранових.

  заблудився - можливо заблукав

  Ніби жінка видна - схоже на русизм (може і помиляюся)- видна,в сенсі - видная? (рос)

  Безсмертний - мені здається вживати "безсметний" слід до живої істоти, вони (кавуни, помідори) виходить вмирають? Краще - вічний

 16. 2012-03-14 в 08:17:58 | біорезонатор

  марко

  Знаєте, що))) так і є мабуть. вже трішки змінив))) спробував поєднати, як науковий підхід з елементами впливу містичного минулого героя. Опис технології - це не суттєво...

  Справа в тому, що я сам, так би мовити... експериментую в цьому напрямку. Є вже варіант біорезонатору в реалі)))

 17. всі ми тут біорезонатори в реалі, весь світ біорезонаторів, та що там!!!! Всесвіт біорезонаторів!!!!

  До речі, опис містичного минулого - те що треба!

 18. а, подивився. Слухайте, я второпав. Біорезонатор, принаймні рунний, сам є досить містичним явищем. Екологіна їжа, духовність, екологічні поселення, нові релігійні напрямки, екологічне городництво - із однієї опери. Тоді не варто було говорити про електронні помідори. Така назва задає установку на сприймання наукового твору. Остаточний вердикт - трохи допрацювати і маємо сучасний автентичний твір.

 19. 2012-03-14 в 12:44:57 | біорезонатор

  марко

  Дякую за розуміння)так, акцент тут на екологічній домінанті. або типу мої намагання. природа чи вищі сили, чи !!! регулюють в міру нашого розуміння ті чи інші винаходи. ну і біорезонатор - це спроба отримати доступну їжу майбутнього. яка вона їжа майбутнього? Це моя версія...

 20. я сам, так би мовити... експериментую в цьому напрямку - це означає, що ви створюєте біорезонатор?

Вернуться на страницу