Вернуться на страницу

Comments: 15

 1. Сподобалось. Але було би ще краще, якби описали, як удалося досягнути миру послу Шеллі. Бо саме фантастичне залишилось за кадром )

 2. Цікаво. Легко читається.

  Єдиний момент - це розмови партизанів про високе та культуру. Не вірю, що під час небезпеки, коли ти втомлений, тікаєш, ще й купа загиблих товаришів, коли з хвилини на хвилину очікуєш штурму своїх позицій, - будеш обговорювати культурне надбання, архітектуру, музику!

  Мозок концентрується лише на тому, як вижити: де сховатися, як перезарядити набої тощо. Треба побувати в шкурі солдата.

  А хлопці спілкуються так, наче сидять в кав'ярні за філіжанкою кави.

 3. Сподобалось. Але було би ще краще, якби описали, як удалося досягнути миру послу Шеллі. Бо саме фантастичне залишилось за кадром

  Дякую. Якщо Ви маєте на увазі те, як їй вдалось домовитись про мир з Яґом, то частина того в оповіданні таки є. А якщо мається на увазі подальше досягнення миру, який не був би ілюзією, то їй і не вдалось. Але щось вона таки зрушила в тому напрямку smile

  А хлопці спілкуються так, наче сидять в кав'ярні за філіжанкою кави.

  Хе-хе, є таке. Тут довелось пожертвувати реалізмом заради діалогів, для яких писався весь твір. Бо першою ідеєю було якраз написати про народи, що втратили себе і розчинились у глобалізації.

  Згадується, як в "Тарзані" чоловіки могли тікати від лева, під час бігу обговорюючи політичну ситуацію в регіоні wink

  Дякую за відгуки smile

 4. то їй і не вдалось.

  А як вдалося? Ви показали рецепт, що потрібно бути людяним. Але як всі у світі змогли такому навчитись? Причому написали:

  і то був останній постріл у лоденсійського партизана в історії.

  Виходить неілюзорний мир настав дуже швидко в межах історії. Можливо, навіть за одне покоління. Як змогла трапитися така фантастика?

 5. 2017-10-14 в 00:01:27 | Володимир
  Автор
  Згадується, як в "Тарзані" чоловіки могли тікати від лева, під час бігу обговорюючи політичну ситуацію в регіоні.

  А в якій то було частині? big surprise

  Бо я 26 частин тієї епопеї читав, та й не раз, але, на жаль, чомусь забув такі кумедні подробиці...

 6. "Десять негритят сіли повечерять,

  Один подавився - їх залишилось дев'ять..."

  Перечитайте уважно- у вас дуже схоже, тільки негритят замінили на партизанів; навіть перелік майже всіх живих через рядок))

  По-дитячому наївно, але цікаві зерна є.

  Успіхів.

 7. А в якій то було частині?

  Чесно, не пам'ятаю - в одній з перших точно, бо я не далеко зайшов. Там багато кумедних недоречних роздумів було. Я, звісно, не проти - для клясики це звична риса, а от в сучасній літературі виглядає смішно smile

  Перечитайте уважно- у вас дуже схоже, тільки негритят замінили на партизанів; навіть перелік майже всіх живих через рядок))

  Так, я спеціально починав кожен "партизанський" розділ з кількості, щоб дати посилання на ці "арифметичні пісеньки". Хоча думалось чомусь про єнотів, а не про негритятм wink

  Наївно, так. Особливо епілог. Але життя таке)

 8. Як на мене - БОМБА!

 9. Дивлюсь я на назву, та думку гадаю. Може й не треба уточнювати про "мову"?

  Може достатньо

  Як маргутською сказати «мир»?
 10. ManVi, дякую, приємно.

  Рубавторе, я теж над цим думав. Мабуть, так і зроблю smile

 11. 2017-10-21 в 22:43:04 | Марина
  Цікаво. Легко читається.

  Це Ви точно про цей твір? Через постійне перескакування на початку то з партизан, то на те як про гору розказували, то коротка біографія Райба, потім натяк на політичну ситуацію, потім знов про відступ до гори. І все це так сумбурно і не чітко, ніби автор коли писав не міг вирішити на чому сфокусований в даний момент. Хоча треба погодитись це додає якось живості відступу, але через такий сумбур читати важко, доводиться перечитувати щоб зрозуміти що ж таки сталось.

 12. 2017-10-22 в 22:52:49 | Спостерігач

  Москалізми, найвні описи та картонні діалоги. Недочитав.

 13. "Недочитав", що тут ще скажеш LOL

  Ну якщо з описами й діалогами все ясно, то "москалізми" варто було би вказати.

 14. 2017-10-28 в 13:40:08 | Лео_Лео

  Автору треба подякувати за старання, але не сподобалося. По-переш, постійні чвари. Вони втомлюють читача: "чорт!", "трясця!" - і те лайно, що ллється за затоплює. І наїані міністерша з закордонних справ, з абсолютно незрілими думками молодої (фактично, юної людини), яка завершує оповідання міркуванням: "Чи зможе вона зробити мир справжнім? Не ілюзією, не періодом підготовки до нової війни. Справжнім."

  Не може одна людина змінити - це присутність явна патерналізму. Якщо автор то розуміє, мав би розжувати чи дати скуштувати читачу. Натомість маємо: автора та персонаж, що вірять у примарність змін всієї країни від рішення однієї людини. Наївно.

  Читається важко: інформація історична подана порціями - і заважає сприйняттю. Нащо годувати читача чайними ложками?

  Не сподобалося: стиль, невміла якась замальовка тих партизанів, тих державних справ... Не зріло. Так пишуть талановиті першокурсники університетів, що мріють про світле державне майбуття.

  Сподобалося: спроба поговорит про незалежність та жертовність, та ілюзію свободи, мабуть, і незалежності ілюзію...

  За те, що оповідання сирувате та сіреньке за виконанням (важко тримати у голові інформацію, завантажено назвами, поняттями, немає власного ритму художньої прози, не має чіткості у темі, не має гарно виписаних персонажів з власним характером і його проявами) , я не знаю, чи виставлю бали. Виставлю,за умовою - що будуть набагато гірші у цій групі. Поки що - воно перше, що прочитано. Далі побачимо. Але конкурс таки для дорослих, тому хочеться читати дорослі тексти. Чи, принаймні, прикольні.

 15. Ну це, мабуть, буде лідер групи smile

  Інші мої коментарі, думаю, тут зайві wink

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)