Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. Сподобалось відчуття світлого простору від сцен політу над Карпатами. Загалом, приємне враження, ніби від перегляду піксаровського мультика з українським дубляжем. Трохи шкода Олексія: заборонене кохання відволікає його від любої моєму серцю гри у Майнкрафт. Успіхів!

 2. 2018-03-24 в 14:07:16 | Род Велич

  Завдячую авторові за буйну фантазію та сміливі експерименти з міксування фантастики та фентезі.

  Тепер про мінуси. Загальне враження: твір дуже нерівний, причому нерівний одразу на різних планах.

  Нерівний жанр - чи то фентезі-казка з псевдонауковими термінами, чи то фантастика з янголами та демонами.

  Нерівний переказ подій - то переказ передісторії, то змалювання подій, що відбуваються тепер, то знов коротенький переказ післяісторії. Як на древню легенду чи дитячу казочку, то може й нічого, але для дорослої літератури, як на мере, досить дивно.

  Нерівний світ - мабуть в голові автор продумав усе достеменно, але у мене (як у читача) з наявних у оповіданні описів суцільна картина світу так і не склалася.

  Нерівний стиль - то езотеричні поняття, то наукові, то казкові. Загадкові деміурги, чомусь спілкуються сучасно-розмовною мовою типу "Привіт, кагділа?"

  Нерівна мова - забагато русизмів ("прийняла облік дівчини" >> "образ", "в слух" >> "вголос") і кальок ("З тих пір" краще>> "відтоді"). Взагалі забагато нечітких епітетів ("в каро-зелених трохи запалих очах").

  Нерівний екшен - ГГ то сидить і мирно миє ноги, то розмова, то бій, то знову все мирно. Якось дуже різко перемикається і перемішується спокійне й напружене. Все занадто складається "як треба": всі влучають в ціль з 1 разу навіть випадково, ГГ падає строго у центр звідкілясь взятого стогу і т.д. Роялі в кущах.

  Ну як експериментальний твір це прокатить. Але читається важно. Ще вчитися й вчитися! Маю надію мої коментарі хоч чимось зарадять. Бажаю успіхів!)

 3. Для мене найбільшим недоліком цього оповідання є його закінчення. Воно ніяке, якщо чесно. Ніби готуєшся до чогось важливого, а тут раз - і нічого.

  Можливо, це проба пера молодого автора, тоді все ще виглядає досить непогано.

 4. Про що це? Про кохання? А де воно? Про вибір? Теж ні... Дивно...

  Автор описує істот які живут у нашому світі 4000 років, але як так сталося, що вони ніяким чином не увійшли у наш світ, у наше життя? Хіба це можливо? І для чого це їм? Чому вони ховаються? Від тих інших, це зрозуміло, але проблема вирішається випадковістью. Вперше за 4000 років. Дивно це якось...

 5. 2018-03-26 в 18:02:56 | Лісовик

  Автор певно не встигав і дуже поспішав. Через це згадується анекдот про хірурга. Для написання цілісного оповідання треба міцніші нерви. Тому побажання виключно одне - писати і писати. Натренуєте "м'язи" - і будемо говорити про якість.

  Також двадцять тисяч знаків - забагато для оповідання, що пишеться під самий дедлайн. Краще вкластися в десять, але пропрацювати детальніше.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)