Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. Свіжий погляд на ті самі, облуплені, перекошені, провислі ДВЕРІ... Автор зайшов у них з іншого боку, - залишається питання, де саме він вийде? Хороший твір, дещо саркастичний, дещо - моралізаторський...

  Проблема вічних цінностей, їх збереження на тлі глобалізації-модернізації-та купи інших -зацій, ну і взагалі - наскільки сильно людству потрібні вони, оці дороговкази-орієнтири?

  А,може, обвішатися електронікою з голови до пят, накачати силікону куди треба, відкачати зайві жирові відкладення, завести собі домашнього кіборга-коханку чи коханця - та й біс із ними, з тими цінностями?

  Серйозні питання. В одвірки їх і не встиснеш відразу.

  А пані Вікторія - молодець. Підтримую smile

  Щоправда, мені, як представнику кровожерливої хижацької породи, хотілося б почачити бодай крайчик черевика - ноги - тіла - яке потягнула за поріг невідомості якась нетутешня потвора з намірами смачно пообідати smile ))))

  Та гаразд - доведеться примиритися, з тим, що не завжди завершення штибу "а потім усі померли" є найбільш доцільним... cool smile

 2. Не дуже мені до душі тема пересадок свідомостей, я ніколи подібного не любив. Хоч у цьому оповіданні вона з'являється, можливо, як критика тенденцій розвитку сучасного суспільства, що додає йому ваги.

 3. Не дуже мені сподобалася тема конкурсу. Примітивнішої вже мабуть не знайшлося. Відповідно всі учасники так чи інакше копіпастять (суджу з того, що прочитав) давно відомі ідеї. Тому й це оповідання стало таким гібридом - в якому хотів і по організаторах конкурсу пройтися і по його темі та ще й щоб людям щось було прочитати. Мабуть воно все не дуже поєднуване - але то народу оцінювати.

 4. 2009-10-19 в 13:34:40 | Буркотун обикновєнний

  Теми всі примітивні. А подати смачно і орігінально можно майже будь-яку - залежить від мастерства автору.

  А завдяки вам конкурс відбувся на 100 відсотків! Є така прикмета - конкурс відбувається, коли хтось надсилає оповідь про те, як автор писав оповідь на (саме цей!) конкурс! А трапляються такі оповідання майже на кожному конкурсі!

  По тексту - чому свідомості пересаджували саме в чоловіче тіло? Або - як вирішували, в яке саме тіло пересадити?

 5. Та я і сам відчуваю - що оповідання недосконале. Щодо вибору статі теж можна пояснити було б (варіантів море): банальний контракт; менше травмування жіночої свідомості при пересадці в жіноче тіло аніж навпаки, тіло вибирається того - хто платиь гроші - більш авторитетний)))

  Щодо теми - то в світовій фантастиці на мою думку недостатньо висвітлена тема: "українці в 3000-му році"))

 6. Цікаве оповідання, проте, на жаль, тема відкритих дверей майже не висвітлена, однак сам твір привертає до себе увагу.

  cool mad

 7. ооо! оповідання про оповідання! ги-гиsmile hello againsmile

  шановний Аутір, не казатиму нічого, бо - самі усе знаєтеsmile і про термоядерний коктейль з непоєднуваного, і про непрописаність, і т.ін.

  ...а мені от сподобалась ідея пересадки свідомості в одне тіло та - наслідки! наслідки! наслідки! Помсти, обрАзи, проблема відкриття прихованого... ммм, смакота! Неврози рулять. Залюбки б почитала про таке.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Вход/регистрация (войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)