Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. 2018-03-14 в 10:48:19 | Спостерігач

  + Актуальність теми - єдиний плюс цього твору.

  - ЧИтається важко

  - сюжет надто христозонутий

  - герої відсутні

  - фабула відсутня

  Але думаю твій приреченйи ан фінал - тут люблять японську літературу. Якби імена в героїв були японські сміливо моглиб розраховувати на перемогу. ТАк порада на майбтнє.

 2. 2018-03-18 в 20:13:52 | Людоїдоїд

  Мова мені навпаки приємна і легка. І релігійна фантастика - також фантастика. Однак, оповіданню бракує гостроти дії. Все розмірено від початку і до фіналу, отож інтерес дадалі більше слабшає.

 3. 2018-03-23 в 13:52:19 | Марина

  З перших рядків враження псує - навчала мене, і її повчання

  Але далі краще.

  Про братика з різницею в два роки. В мене в дітей різниця майже два роки. Повірте, такі діти будучи маленькими не можуть завжди "чудово ладнати", зараз весело граються, через пять хвилин щось неподілили.

  Загалом сгодна з Спостерігачем.

 4. Чудово ладнали - це про душу дівчинки, яка веде розповідь, і саму дівчинку. Якщо там написано так, що можна подумати про братика - ну що ж, значить, автор лоханувся. smile

  Взагалі дякую за коментарі, я хоч і мовчу, але читаю і беру до уваги все, що ви пишете.

 5. Доброго дня!

  Бачу, мої враження збігаються з коментарем Людоїдоїда. Оповідання схоже на хороший опис того, як працює взаємодія душі з тілом/свідомістю. Мені, на жаль, не вистачило конфлікту.

 6. 2018-03-24 в 08:42:33 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  От саме за таке нас зі Сновидою і кпинали Олді на МК Х-го конкурсу smile Написано гарно, читалося легко. Але ж така безпросвітна туга. Погано все. Хочеться хоч якогось позитиву для Агнії. Бодай народження дитини ж мали принести хоч якийсь позитив у її життя. Нехай переплетений з тривогами за новонароджену дівчинку. Шлюб - теж мав би стати хоч якою світлою плямою.

  За відсутність конфлікту вже зазначили, не повторюватимусь.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)