Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. 2018-03-14 в 10:48:19 | Спостерігач

  + Актуальність теми - єдиний плюс цього твору.

  - ЧИтається важко

  - сюжет надто христозонутий

  - герої відсутні

  - фабула відсутня

  Але думаю твій приреченйи ан фінал - тут люблять японську літературу. Якби імена в героїв були японські сміливо моглиб розраховувати на перемогу. ТАк порада на майбтнє.

 2. 2018-03-18 в 20:13:52 | Людоїдоїд

  Мова мені навпаки приємна і легка. І релігійна фантастика - також фантастика. Однак, оповіданню бракує гостроти дії. Все розмірено від початку і до фіналу, отож інтерес дадалі більше слабшає.

 3. 2018-03-23 в 13:52:19 | Марина

  З перших рядків враження псує - навчала мене, і її повчання

  Але далі краще.

  Про братика з різницею в два роки. В мене в дітей різниця майже два роки. Повірте, такі діти будучи маленькими не можуть завжди "чудово ладнати", зараз весело граються, через пять хвилин щось неподілили.

  Загалом сгодна з Спостерігачем.

 4. Чудово ладнали - це про душу дівчинки, яка веде розповідь, і саму дівчинку. Якщо там написано так, що можна подумати про братика - ну що ж, значить, автор лоханувся. smile

  Взагалі дякую за коментарі, я хоч і мовчу, але читаю і беру до уваги все, що ви пишете.

 5. Доброго дня!

  Бачу, мої враження збігаються з коментарем Людоїдоїда. Оповідання схоже на хороший опис того, як працює взаємодія душі з тілом/свідомістю. Мені, на жаль, не вистачило конфлікту.

 6. 2018-03-24 в 08:42:33 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  От саме за таке нас зі Сновидою і кпинали Олді на МК Х-го конкурсу smile Написано гарно, читалося легко. Але ж така безпросвітна туга. Погано все. Хочеться хоч якогось позитиву для Агнії. Бодай народження дитини ж мали принести хоч якийсь позитив у її життя. Нехай переплетений з тривогами за новонароджену дівчинку. Шлюб - теж мав би стати хоч якою світлою плямою.

  За відсутність конфлікту вже зазначили, не повторюватимусь.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

Вернуться на страницу