Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. Як не дивно, та закінчення не зіпсувало твір, і навіть зацікавило, яким чином нейромеханікам відомо про інші світи smile

 2. 2017-10-25 в 22:22:06 | Спостерігач

  Ледь дожив до закінчення.. варто було з нього почати. Або виділити в окремий твір, бо воно більш змістовне ніж решта.

 3. Рубавтор, дякую за коментар. По суті, те що пережив герой, являється розвантажувальною грою для істот. Нейромеханіки створюють повністю уявний світ, відмінний від їхнього і занурюють туди "клієнта", щоб той пережив нубувалі відчуття, які навіть не міг собі уявити. Але для цього всього потрібно робити певні "переходи", щоб мозок міг керувати зовсім іншим тілом і отримувати нові відчуття. Напевно, треба було це все описати, а не думати, що читачі здогадатися самі grin Все через критичну нестачу часу.

  Спостервгач, дякую за коментар. Скажіть, будь ласка, що саме Ви маєте на увазі під "дожив"?. Важко було читати по змістові, чи по стилю написання, чи Ви маєте на увазі дещо інше? Мені було б цікаво і корисно це знати.

 4. Ставлю авторові величезного плюса за перший абзац! Саме так, як на мене, й мають починатися цікаві оповідання smile

  Але, нажаль, на далі цього не вистачило. Дуже яскравий приклад, як описи "з'їли" дію. Описи за описами у сні. Потім починаєтсья реальінсть і... знову описи ща описами. Потім дуже цікавий діалог і... знову нуль дії! ГГ буквально нічого не робить - він тільки споглядає та інколи рефлексує. Щось думає, щось відчуває, змінює гормональні стани, трошки смикається у відповідь на зовнішні подразники. Дійсно не назвивати ж "дією" рефлекторне посмикування коліна, колі невропатолог б'є по ньому молоточком. Гормонально-рефлекторна драма! rolleyes

  А дія де? Де рішення? Де вчинки ГГ? Абсолютно жодна з його дій за весь сюжет не тягне на слово "вчинок". Навіть у комп'ютерній грі люди якось діють - приймають рішення, змінюють стратегії, ризикують чи виришують поводится обережно. Ну нічого побіного немає. А жаль...

  Відчувається, що у автора чудова мова. Абсолютно віртуозно написані, жіві діалоги (я аж поазаздрив), але... вони так само ні до чого не призволять і ніякої драматичної функції не відіграють. Просто ілюстрація, фон. Див.више: нема дії.

  Кінець мене якось не дуже порадував. Так, фінт вухами є, але він віглядає досить інорідно до іншої частити оповідання, неначе за ті ж вуха притягнутий.

  Резюме: погане оповідання хорошого автора red face

 5. 2017-10-29 в 12:39:24 | Лео_Лео

  Нейромеханік перемахнув до нас з оповідання "Синхронізація", мабуть. Так, авторе? wink ))))

  Ну, гаразд. Треба було тако: відрубати частинку від шматку з Вітою - зробити його коротшим, надто багато тих рожевих шмарклів мімімішних, а більше дати на фінал.

  За фінал - дякую. Тематично витримали чудово. І здивували фіналом приємно wink

  Непогано, може бути. Подивимося, що там ще група понаписувала, якщо не дуже - то я вам віддам "2" - найменший бал, але ж ви самі, авторе, знаєте умови конкурсу... всіх не оціниш. На жаль. Ви ж, принаймні, змогли здивувати.

 6. 2017-10-29 в 12:46:48 | Лео_Лео

  Про погане треба ще кілька слів: погано, що то всьо побудовано одразу на сні. Це банальний прийомчик, на який хворіють новички письменники - змальовувати нескінченні сни, коли йдеться про ілюзії. У нашій країні вже є українські письменники, що написали, використовуючи сон, якнайкраще і переплюнути їх у цьому питанні можна, але дуже ретельно готуючись перед тим: Марина та Сергій Дьяченки "Печера". Оце я розумію - сон... А все інше... не треба тим користуватись, це містечковість, якщо не несе навантаження за сенсом.

 7. Род Велич,хорошим автором мене ще не називали. І хоч це ще далеко не так, але всеодно приємно, дякую grin

  Щодо Ваших зауважень. Бездієвість героя - це підкреслення того, що події відбуваються саме у сні, а там, зазвичай, людина у своїх діях досить обмежена. Визнаю, що досить поспішав із написанням цього твору, бо хоч і надіслав його задовго до закінчення терміну прийому робіт, але зробив це лише через те, що знав про свою подальшу зайнятість. Через це твір і не є таким, яким я хотів його зробити. Ваші зауваження врахую у наступних своїх роботах.

  Дякую за відгук і зауваження grin

  Лео_Лео, я ніколи не читаю жодну з конкурсних робіт доки не здам свою, тож "нейромеханіки" - це дійсно випадковий збіг.

  На рахунок інших зауважень. Якщо брати по суті, то, напевно, вже не існує теми, про яку б не було написано хоча б декілька творів. Тема ілюзій перш за все наштовхнула мене на ідею про сон. Чому? Тому що інколи я сам бачу дуже реальні сни і лиш при деяких умовах здогадуються (інколи з радістю, інколи з розчаруванням), що то сон.

  "Печера" - дійсно глибокий твір

  Дякую за Ваш відгук і зауваження grin

 8. Нічого нового не скажу. Забагато описів, замало дії. Через що стає нудно, рятує фінальний твіст, але на ньому все закінчується так і не встигши початись...

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)