Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Не зрозуміла мотивація голкому. Якщо він просто механізм, то чому раптом повстає проти господині, коли мав би її слухатись?

  Поки читала про розкішне життя Ніни, весь час ставила запитання: а як вона збирається відновлювати чи хоча б утримувати своє багатство, якщо сидить вдома і нічого не робить? Розтринькає гроші, та й усе.

  Не дуже ясно, в чому саме полягала її хитрість. Скинула всі гроші хоспісу і влізла в борги? А борги - перед ким? Будинок - її власність, комунальні послуги оплачувати не треба, якщо все роблять роботи. Чи може рахунок унікому (до речі, я хоч вірно зробила висновок, що уніком, вживлений в мозок, відповідає ще й за грошові рахунки власника?) працює, як кредити: використав суму - повертай з відсотками?

  А загалом - непогано. smile

 2. 2013-09-24 в 14:38:50 | автор Люби їх

  Автор дуже вдячний за змістовний і корисний коментар.

  Голком найновішої моделі запрограмували захищати господаря, що він і робить з нелюдською старанністю.

  Якщо багатство величезне, то протринькати його на светри або вечері, навіть збіса дорогі, буде важко й кільком поколінням нероб. Пригадайте, що розкішний особняк Ніни вартує вісім мільйонів анів - це величезні гроші, а на рахунок хоспісу вона перевела аж півмільярда.

  Ніна "скинула" весь капітал батька, потім наробила боргів, дистанційно купуючи різні речі в кредит. Тоді надійшов час розплачуватися, а нічого, крім будинку, в дівчини вже не залишилося. Після погашення боргів за рахунок продажу вілли в неї залишилося небагато, але достатньо для навчання. Дякую, що вказали неясність у творі, доведеться трішки дошліфувати не зовсім прозорий для читачів момент.

 3. На дрібні нелогічності, відмічені LL, навіть не звернув уваги. Однозначно, сподобалося. Хотілося б побачити оповідання у фіналі.

  Авторе, успіхів на конкурсі!

 4. 2013-09-24 в 15:56:52 | автор Люби їх

  Доку, дякую!

 5. 2013-10-07 в 12:21:09 | Тетяна

  Тетяна

  Оповідання зачепило.

  Проте є психологічна невідповідність. Для розбещеної, лінивої дівчини, на яку перетворилася героїня, відмова голкому випустити її надвір у негоду - не така вже велика трагедія. До того ж, людина, яка знає, що таке злидні, насправді дуже боїться втратити отримане багатство. Щоб героїня вирішило кинути все, повинно статись дещо, що її по-справжньому ЗЛЯКАЛО. Це може бути і усвідомлення реальної або вигаданої небезпеки, і розуміння того, на що вона перетворилась, ким стає. Цей злам в оповіданні не прописаний. Взагалі, здається, що кінцівка писалася поспіхом.

  Твір цікавий, а якщо доопрацювати, буде ще кращим.

 6. 2013-10-07 в 13:18:36 | автор Люби їх

  Героїня показана в розвитку. Вона дуже молода і вагається між різними полюсами, між працьовитістю і лінощами, між існуванням в ролі паразита і буттям активної людини, в якої є життєва мета. Вона робить вибір і не завжди правильний, але потім все ж виправляє помилки. Ніна злякалася безповоротно втратити свободу, а не того, що голком не випустив її надвір. Дякую, Тетяно, треба буде більше акцентувати на цьому, виразніше показати злам, як ви влучно висловилися.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)