Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. 2018-03-25 в 06:35:40 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Надто заплутано вийшло. Поведінка Гаррі взагалі невмотивована. Знати, що все навкруги отруйне, бачити скелети, і так легко з'їсти яблучко... Не вірю в таку поведінку героя.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

 2. Зрозуміло, що нічого не зрозуміло.

 3. Будь-яка бойова отруйна речовина розкладається під дією сонця та кисню. Інакше б це не мало сенсу взагалі. Гаррі чекав осені, коли, на його думку, точно стане безпечно. І саме так він і вважав

 4. 2018-03-26 в 10:37:57 | Зіркохід

  "Змішались в купу коні, люди..."

  Оповідання сподобалося grin. Але, авторе, без старого Оккама тут не обійтися. Ви наплодили стільки екзотичних сутностей, що я не певен, чи всіх ідентифікував правильно. Як на мене, тут тре було або натякати прозоріше, або цей натовп прорідити трохи. Вдвічі приблизно grin.

  А загалом є думка, є конфлікт і є обережно-оптимістична кінцівка (правда, не для людей, але то таке grin). Читалося з цікавістю і не без користі.

  Удачі на конкурсі!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)