Вернуться на страницу

Comments: 22

 1. Іронічно… Фантастично… По сучасному. Власне, мені подобається.

 2. Чудовий зразок чорного гумору - хоч у рамку та на стіну :ph34r: Враження дещо псує очевидний алогізм початку ядерної війни. Жоден генерал не в змозі запустити ядерні ракети самотужки - система вимагає отримання дозволів від десятка генералів та самого президента. Так що, тут у інопланетян нічого б не вийшло LOL

 3. Відносно алогізму цілком згідна :rolleyes: . Логіка в даному випадку принесена в жертву гумору. А взагалі, умом, як то кажуть, "сусідню державу" не понять, це всьому світу відомо, за що і поважають :D . Крім того, система могла зависнути, або, Боже не доведи, синій вірус підхопити... :ph34r:

 4. 2008-09-24 в 13:06:05 | Читанка

  Не сподобалось. Було нуднувато, хоч і гумор є.

 5. Діло смаку smile , але хотілось би побачити людину, якій буває нудно і смішно одночасно :blink:

 6. Читанці усе не подобається. Що хороше — те не подобається, це вона, мабуть, хоче виграти а тому мінуси в хороших опвіданнях з-під землі викопує. LOL

 7. 2008-10-01 в 22:12:12 | Читанка

  Хочете прикол? Читанка взагалі в конкурсы участь не бере. Випадково сюди забрела. smile smile smile

 8. Прикольно. Випадково забрела і ніяк не вибреде :unsure: Зачиталася...

 9. Он чого.

  На справді писати не так уже й легко особливо коли в тебе немає за плечима хоча-б пяти років пітливої праці над прозою.

 10. А пам'ятаєте, в Михайла Задорнова є таке оповіданнячко "Кофточка"? Це оповідання дуже схоже сюжетно smile

 11. Дякую, за порівняння з Задорновим. Для мене це комплімент. А якщо чесно - не пам'ятаю :unsure: .

  Хоча, звучить це не надто оригінально, рази зо три на подібні виправдання в коментарях наштовхувалась. І все таки в мене не кофточка, а дуб, інопланетяни, алкоголіки та інша біологія, отже наші думки із Задорновим все ж різняться, і це також радує.

  А "Кофточку" можна десь в інтернеті знайти? Цікаво стало smile

 12. Хороший твір, але є два нюанси, які на мою думку, вартувало б доопрацювати:

  1. Якось надто швидко фото листка потрапило від звичайних туристів на першу сторінку районної газети. Неправдоподібно. Можливо, дещо уточнити стосовно діяльності туристів: екологи-аматори журналісти, чи щось таке, розповісти чому саме вони забрели в ліс.

  2. Прикінцева ситуація з дубом дивує. Якщо він є теж позаземним агентом, то значить на планету заслали не одного інопланетянина, як зазначається в тексті, якщо ж він є звичайним земним дубом, то після ракетного удару по території від нього не мало б нічого залишитися.

  Ну і мені, як і в деяких інших творах з конкурсу, не подобається така вагома роль алкоголю в оповіданні. Можливо, наше суспільство серйозно проспиртоване завдяки активній діяльності ласих до швидких грошей бізнесменів, які нас всіх активно споюють, але мені цей факт зовсім не подобається і викликає більше роздратування. Тінь цього роздратування лягає на моє читацьке враження, коли я зустрічаюся з алкоголізмом в творах.

 13. Дякую за коментар. Доведеться пояснити.

  1. Студенти можливо, з факультету журналістики, хоча необов'язково, самі прислали фотографію в газету, і саме з метою заробити на пиво. Такі подробиці просто важко вмістити в оповідання такого розміру.

  2. Дуб - не інопланетянин, і не земне дерево. Він швидше "річ" інопланетянина, яка потрібна йому для підтримання життєдіяльності під час тривалого перебування на чужій планеті. Річ наділена інтелектом і здатністю розмовляти.

  І нарешті 3. Давайте закриємо очі на алкоголізм, наркотики, СНІД, і одночасно їхніх носіїв. Фе, вони травмують наші естетичні почуття. Адже ми такі біленькі і пухнасті. Можна скільки завгодно ховати голову в пісок. Проблеми від цього не зникнуть.

 14. Але не зникнуть ці проблеми і від того, що про них писатимуть в оповіданнях.

  Стосовно моїх зауважень то я звичайно не хочу безпідставно придиратися (щоб бува мої наступні слова так не потрактували), але ось ці роз'яснення які ви вмістили в коментарі межами коментаря і обмежуються, а з твору ця інформація є незрозумілою.

 15. Відколи це писати про загальнолюдські проблеми вважається поганим тоном? :blink:

  А відносно роз'яснень згідна. smile Інформації про дуб в творі немає. Але детальне розжовування і розмусолювання подробиць, правда це лише моя думка, пішло б оповіданню на шкоду. Це ж не науковий трактат, а художній твір. Образ дуба виник сам собою і несподівано навіть для мене самої. І на мій погляд хай його загадковість залишається. Пояснення про його походження читач може сам дофантазувати. Те, що навела я - лише одне з багатьох можливих.

 16. Це ваша авторська позиція і я її поважаю.

  А стосовно загальнолюдських проблем, то писати про них поганим тоном не є, питання в тому як саме писати. Літературні постмодерні вихваляння про споживання алкоголю і всілякі алковізії я узагалі не сприймаю. Алкосатиру ж сприймаю з деякою засторогою, без надміру. Це вже більше питання читацького смаку, але мій смак формується за рахунок загалу і смак загалу формується за рахунок моєї позиції, тому я й висловлюю своє погане сприйняття даного явища в літературі.

 17. Гарно smile

  "По законах природи"

  правильно — за законами. Хоча так звучит негарно через за-за. Може якось перефразувати? Згідно законів чи ще якось…

  "незважаючи НА НАдокучливий мокрий сніг"

  мо краще — ігноруючи надокучливий…

  "Пропалих" — зниклих

 18. Дякую за "вичинку" smile . Збоку завжди видніше. "Незвучалки" ліквідую обов'язково.

 19. Я спізнилась, але висловитись кортить, бо оповідання сподобалось. Можу собі уявити серйозні твори автора. А доречі вони є? Хотілося б почитати, бо здається з таким підходом речі мають бути вартісні! Доречі на рахунок алкоголізму, то дарма бучу здійняли — абсолютно реалістичне зображення студентських буднів wink , Що всі так давно вчились і себе згадати не можуть? Фе, шановне панство, правду необхідно несоромлячись визнавати! :D

 20. Ну от я студент. І щось в мене будні зовсім не залиті алкоголем, тож не треба всіх під одну мірку міряти.

Вернуться на страницу