Вернуться на страницу

Comments: 22

 1. Іронічно… Фантастично… По сучасному. Власне, мені подобається.

 2. Чудовий зразок чорного гумору - хоч у рамку та на стіну :ph34r: Враження дещо псує очевидний алогізм початку ядерної війни. Жоден генерал не в змозі запустити ядерні ракети самотужки - система вимагає отримання дозволів від десятка генералів та самого президента. Так що, тут у інопланетян нічого б не вийшло LOL

 3. Відносно алогізму цілком згідна :rolleyes: . Логіка в даному випадку принесена в жертву гумору. А взагалі, умом, як то кажуть, "сусідню державу" не понять, це всьому світу відомо, за що і поважають :D . Крім того, система могла зависнути, або, Боже не доведи, синій вірус підхопити... :ph34r:

 4. 2008-09-24 в 13:06:05 | Читанка

  Не сподобалось. Було нуднувато, хоч і гумор є.

 5. Діло смаку smile , але хотілось би побачити людину, якій буває нудно і смішно одночасно :blink:

 6. Читанці усе не подобається. Що хороше — те не подобається, це вона, мабуть, хоче виграти а тому мінуси в хороших опвіданнях з-під землі викопує. LOL

 7. 2008-10-01 в 22:12:12 | Читанка

  Хочете прикол? Читанка взагалі в конкурсы участь не бере. Випадково сюди забрела. smile smile smile

 8. Прикольно. Випадково забрела і ніяк не вибреде :unsure: Зачиталася...

 9. Он чого.

  На справді писати не так уже й легко особливо коли в тебе немає за плечима хоча-б пяти років пітливої праці над прозою.

 10. А пам'ятаєте, в Михайла Задорнова є таке оповіданнячко "Кофточка"? Це оповідання дуже схоже сюжетно smile

 11. Дякую, за порівняння з Задорновим. Для мене це комплімент. А якщо чесно - не пам'ятаю :unsure: .

  Хоча, звучить це не надто оригінально, рази зо три на подібні виправдання в коментарях наштовхувалась. І все таки в мене не кофточка, а дуб, інопланетяни, алкоголіки та інша біологія, отже наші думки із Задорновим все ж різняться, і це також радує.

  А "Кофточку" можна десь в інтернеті знайти? Цікаво стало smile

 12. Хороший твір, але є два нюанси, які на мою думку, вартувало б доопрацювати:

  1. Якось надто швидко фото листка потрапило від звичайних туристів на першу сторінку районної газети. Неправдоподібно. Можливо, дещо уточнити стосовно діяльності туристів: екологи-аматори журналісти, чи щось таке, розповісти чому саме вони забрели в ліс.

  2. Прикінцева ситуація з дубом дивує. Якщо він є теж позаземним агентом, то значить на планету заслали не одного інопланетянина, як зазначається в тексті, якщо ж він є звичайним земним дубом, то після ракетного удару по території від нього не мало б нічого залишитися.

  Ну і мені, як і в деяких інших творах з конкурсу, не подобається така вагома роль алкоголю в оповіданні. Можливо, наше суспільство серйозно проспиртоване завдяки активній діяльності ласих до швидких грошей бізнесменів, які нас всіх активно споюють, але мені цей факт зовсім не подобається і викликає більше роздратування. Тінь цього роздратування лягає на моє читацьке враження, коли я зустрічаюся з алкоголізмом в творах.

 13. Дякую за коментар. Доведеться пояснити.

  1. Студенти можливо, з факультету журналістики, хоча необов'язково, самі прислали фотографію в газету, і саме з метою заробити на пиво. Такі подробиці просто важко вмістити в оповідання такого розміру.

  2. Дуб - не інопланетянин, і не земне дерево. Він швидше "річ" інопланетянина, яка потрібна йому для підтримання життєдіяльності під час тривалого перебування на чужій планеті. Річ наділена інтелектом і здатністю розмовляти.

  І нарешті 3. Давайте закриємо очі на алкоголізм, наркотики, СНІД, і одночасно їхніх носіїв. Фе, вони травмують наші естетичні почуття. Адже ми такі біленькі і пухнасті. Можна скільки завгодно ховати голову в пісок. Проблеми від цього не зникнуть.

 14. Але не зникнуть ці проблеми і від того, що про них писатимуть в оповіданнях.

  Стосовно моїх зауважень то я звичайно не хочу безпідставно придиратися (щоб бува мої наступні слова так не потрактували), але ось ці роз'яснення які ви вмістили в коментарі межами коментаря і обмежуються, а з твору ця інформація є незрозумілою.

 15. Відколи це писати про загальнолюдські проблеми вважається поганим тоном? :blink:

  А відносно роз'яснень згідна. smile Інформації про дуб в творі немає. Але детальне розжовування і розмусолювання подробиць, правда це лише моя думка, пішло б оповіданню на шкоду. Це ж не науковий трактат, а художній твір. Образ дуба виник сам собою і несподівано навіть для мене самої. І на мій погляд хай його загадковість залишається. Пояснення про його походження читач може сам дофантазувати. Те, що навела я - лише одне з багатьох можливих.

 16. Це ваша авторська позиція і я її поважаю.

  А стосовно загальнолюдських проблем, то писати про них поганим тоном не є, питання в тому як саме писати. Літературні постмодерні вихваляння про споживання алкоголю і всілякі алковізії я узагалі не сприймаю. Алкосатиру ж сприймаю з деякою засторогою, без надміру. Це вже більше питання читацького смаку, але мій смак формується за рахунок загалу і смак загалу формується за рахунок моєї позиції, тому я й висловлюю своє погане сприйняття даного явища в літературі.

 17. Гарно smile

  "По законах природи"

  правильно — за законами. Хоча так звучит негарно через за-за. Може якось перефразувати? Згідно законів чи ще якось…

  "незважаючи НА НАдокучливий мокрий сніг"

  мо краще — ігноруючи надокучливий…

  "Пропалих" — зниклих

 18. Дякую за "вичинку" smile . Збоку завжди видніше. "Незвучалки" ліквідую обов'язково.

 19. Я спізнилась, але висловитись кортить, бо оповідання сподобалось. Можу собі уявити серйозні твори автора. А доречі вони є? Хотілося б почитати, бо здається з таким підходом речі мають бути вартісні! Доречі на рахунок алкоголізму, то дарма бучу здійняли — абсолютно реалістичне зображення студентських буднів wink , Що всі так давно вчились і себе згадати не можуть? Фе, шановне панство, правду необхідно несоромлячись визнавати! :D

 20. Ну от я студент. І щось в мене будні зовсім не залиті алкоголем, тож не треба всіх під одну мірку міряти.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)