Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. Напевно більше сподобалося, аніж ні. Тривала зав'язка, певна атмосферність, "гра", але ряд складних для мене речей:

  Надриваючись гуркотом двигуна - це як?

  а кермом нікого не було. Не було і самого керма - а це шедевр абсурда у стилі Кtррола, щось із логікою - якщо не було самого керма, перша фраза абсурдна, якщо перша фраза - не абсурдна, тоді не треба друго]. Отже,ці фрази заперечують одна одну.

  дерев’яна панель переді мною - тут щось із хронотопом і героєм. Спочатку говориться про машину від імені спостерігача, потім виявляється що ГГ сидіть в машині, але не за кермом. Автор пише абсурд - дивіться, коли ми пишемо, що їде машина, але за кермом нікого немає - ми пишемо, сприймаємо від імені зовнішнього спостерігача. Але загалом це прикольно, здається я знаю, хто це писав.

  Коли відгадував – міг з впевненістю сказати собі, що он, дивись, машина повертає туди, куди я скажу. Коли промахувався – міг просто ігнорувати це непорозуміння. - яке непорозуміння?

  Це значення мені зараз було важливіше за час і неприємно муляло десь у підсвідомості - як ГГ дізнався що воно муляло десь у підсвідомості?

  Обличчя на екрані покрилося шумами і нарешті зникло - чим-чим воно покрилося?

  У кінці кінців - врешті-решт

  цілої свідомості - є неціла?

  Звісно, це моє суб'єктивне враження

 2. 1. Давайте подискутуємо про Вітгенштейна і фразу "король Франції - лисий"? "За кермом" - це ще й "у якості водія як водій", так.

  2. Шуми - це такий невдалий переклад російських "помех в эфире". Знайти адекватнішого перекладу на жаль не вдалося.

  3. Звісно ж є неціла. Фрагментарна ж wink

  4. Так яке те суб'єктивне враження врешті-решт?grin

 3. а хто такий, кінець-кінцем, Ві-тг-енштейн? Вивчав історію Франції?

 4. Симпатично. Початок затягнутий і трохи заскладно. Мені б щось простіше, може - комікс?

 5. 2012-03-14 в 16:29:05 | HarleyDavidson

  А мені комфортно в цьому складному оповіданні LOL За русизми вам інші наваляють LOL Єва, Бог, Адам, фрагментарність цілого. Цікавенько, цікавенько і дуже непогано.

 6. І мені сподобалося. Гарно, цікаво, атмосферно. Затягує. Є персонажі, є цікавий світ, є ідея і логіка. А що ще потрібно для гарного опоідання?

  Дякую, авторе, отримав задоволення. Успіхів.

 7. Сподобалося. Прекрасно читаються усі алюзії. Із логікою все гаразд. Можу побажати автору успіхів smile Дяка за гаре оповідання.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)