Вернуться на страницу

Comments: 13

 1. 2012-02-17 в 12:14:17 | HarleyDavidson

  Непослідовний який персонаж... Живі - не те, бо різні інтереси, андроїдка - теж недогода, бо однакові інтереси LOL Приколююся, а ідея сподобалася. Головний герой - тюхтій, непривабливий тип. Інсталював би вже ті "Пригоди", а то ж так і здохне від нудьги.

  А не сподобалася незграбна подекуди мова. Ось пара помилок, для прикладу. Фразою про те, як довго герой хитався біля магазину з роботами, можна лякати як метрів, так і щойно народжених акул пера. Чого він хитався? Перепив? Для хоробрості хильнув зайвого? Чистий текст - повага до читачів. Дурінь?

 2. 2012-02-17 в 14:47:05 | скайуокер

  ну, будемо вважати, що початок покладено...

 3. 2012-02-17 в 17:44:15 | Ката Стифан

  Оповідання мені сподобалось, читати легко і цікаво. Сподівався, що ГГ в магазині таки вибрав продавчиню (хоча це було б відхилення від теми), але не справдилось, а було б цікавоwink

  Помітив незначні граматичні огріхи, як от: не завагітнить - не завагітніє.

  Десь на половині оповідання в памяті виплила назва твору американського фантаста "Девушки, сделаные по науке". Але ані сюжету, ані імені автора не памятаю.

  Тьху, що означає "не памятаю автора" в еру інтернетуLOL

  Девушки, сработанные по науке

  Ганн Джеймс

  Автора ні в чому не звинувачую, чоловіки певно ще як жили в печерах і полювали на мамонтів, марили про таких особливих дівчат, тому "ничто не ново под луной".

  Кінцівка, як на мене, також вдала і підштовхує замислитись над власним життям.

 4. Ідея:

  У оповіданні піднята проблема ідеалу, створеного штучно, на замовлення. Проблема людини, бажання якої втілюються. Що може бути гірше? smile

  Зовсім не висвітлене вирішення цієї проблеми. Герой просто змирився. Для чого тоді була ця всі писанина? Окрім самого факту існування "ідеальної дівчини", оповідання інформації не надає. Це раз.

  По-друге, ідеал, наведений у оповіданні є ідеалом лише для осіб асоціальних і закомплексованих, котрі не здатні до комунікації, а раді б обмежити коло свого спілкування покірною металевою лялькою. Вирішити проблему можна було б елементарно, генератором жіночої логіки, він же генератор випадкових чисел. Нехай Алла сміється, плаче, свариться, мириться, міняє настрій хороший на поганий і навпаки не по прямому наказу, а в залежності від випадкових подій. Тоді такий екземпляр буде мало відрізнятися від більшості живих еквівалентів і проблема буде вирішена. tongue laugh 6\10

  Сюжет:

  А конкретно відповідь на питання: "Що сталося?". З цим трішки сумно. Чувак купив собі ляльку і мучиться, що вона занадто хороша для нього. Але терпить і поволі старіє, залишаючись тим, ким і був - нікчемою. 4\10

  Реалізація:

  [зануда моде он]

  відносини -> стосунки

  завагітнить -> завагітніє

  200 гривнів -> існує виключно у світі, де гривень - чоловічого роду

  Перші півроку Олег втілив -> втілював, або "за перші півроку", конфлікт доконаного і недоконаного

  закотила скандал -> влаштувала скандал

  відносини були не прості -> непрості, тому що немає протиставлення

  Алла проводила його поглядом. -> тут доречніше доконана дія - "провела"

  знайомий спробував до неї долізти -> очевидно ходити він вже не міг, тільки лазити smile

  [зануда моде офф]

  Текст треба вичитувати. 6\10

 5. 2012-02-17 в 21:13:16 | Зіркохід

  Майже все висловили попередні дописувачі. Плюс додам ще кілька помічених огріхів, щоб автор остаточно впевнився, що текст таки сирий:

  не везло - не щастило/таланило

  довго хитався - вагався

  оживилася дівчина - пожвавилася

  Обживаний острів - grin зустрічав лише "Населений" та "Залюднений"

  Рука об руку - рука в руку (але в словнику сталих виразів знайдете ще зо 5 варіантів)

  збереження вичерпались - заощадження

  Дурінь! - ну ясно, це випадкова помилка

  Олег? Привіт! - тут потрібна клична форма - Олегу/Олеже

  200 гривнів - ГРИВЕНЬ smile

  вижатий як лимон - лимон витискають, та й узагалі лимон - цитрина.

  Якщо не зважати на це, твір написаний досить вправно й гладко. Але, не ображайтесь, авторе, надто вже нудний сюжет. Суцільна сіра побутівка - і це в жанрі літератури мрії! Мабуть, знайдуться любителі й такожи читва, але в мене особисто інстальований блок "Пригоди" grin.

  А проблема цікава. Якщо її таки довести до кінця. Або хоча б підвісити smile. Бо наразі Ві її підняли - й опустили. І вийшло сакраментальне "Пройшла любов, зогнили помідори"...

 6. Ну, і я погоджуюся з попередніми дописувачами. Автор замахнувся на проблему й...опустив руки. Герой, вибачте, ботан, як вірно підмітили, зовсім не здатний до комунікації. Але тут, на мою, відверто суб"єктивну думку, саме такий герой і потрібен. З якимось там мачо оповідка б просто не мала сенсу. Сюжет...мені не джуже сподобався, надто лінійний. Ну і мова, дуже багато огріхів, додам від себе:

  не туди поставив шкарпетки
  - виникає питання, який же день поспіль Олег їх носить? grin

  Мораль сей басни такова:

  Твої мрії - набір електронних частин,

  Тіло пластик, метал. Ти не станеш як ми.

  Не потрібно природі штучних людей,

  Ти не станеш як ми. Ти... (Тостер - Андроїд (с)

  Не ображайтеся, авторе, не зачепило. Зичу успіхів.

 7. 2012-02-19 в 15:21:43 | Аноним

  Олег не підходить на роль Головного Героя. Які емоції може викликати такий сірий невдаха? А ще ідея робота на роль жінки не нова. Незачьот.

 8. Тема, як на мене, доведена до кінця. Люди завжди плутаються в тому, що вони хочуть, і що їм насправді потрібно. Реалізація дійсно кульгає, треба розібратися хоча б з орфографією. А так, взагалі-то, ні пісно, ні солоно.

 9. Те, що думаєш, читаючи назву, повністю збігається з тим, що написано. Тобто, передбачувано. Тобто - то не гуд. Таке відчуття, що автору або ліньки було закрутити сюжет, або не вистачило майстерності подати смаковито те, що збирався

 10. Змушений погодитися з більшістю попередніх дописувачів.

  Тема актуальна, але сюжет кульгає, мова й поготів.

  Дякую за вашу працю.

  Бажаю успіхів.

 11. написано непогано, майстерно.

  Головний недолік - наприкінці автор знудився темою і

  "скомкав" закінчення...

  Але в принциаі - тематика цікава...

  Правда, нмсд -герой зовсім її не експлуатує (роботку)...

  тоді як зазвичай люди намагаються максимально "спостити собі життя" і переклавши все на інших...

  Думаю, що проблематика даного твору мала б бути ближча до проблем "заробітчан"...діти та рідні яких зазвичай перетворюються на паразитів, деградують...

  і т.д. і т.п.

 12. довго думав що сказати, щоб не повторювати попередніх дописувачів і ще й конструктивно...

  от же так: світ не змінився. Наче в теперішню реальність взяли - і додали андроїда. (так, "живий метал" - коле очі). І що? Тільки секс-іграшки? Не було змін в суспільстві, змін в моралі, змін в економіці. політиці... Та важко придумати галузь, де б це не відбилось. А ні, немає нічого... Світ - не змінився, психологія - не змінилоась. Не вірю.

  ну й напрошується порівняння із Азимовим, цикл "Я-робот". Там саме змінюється світ.

  До речі, панове, звертаюсь до всіх. Писати "про людей" в фантастиці - дурня. Світ завжди є не меншим героєм твору, ніж будь-який персонаж, ті хто забувають про це одразу втрачають правдоподібність.

 13. Оскільки уже багато сказали до мене, обмежуся лишень одним: шкода, що ГГ так і не інсталював "Пригоди" smile Вийшло якось так пісно, без перцю і солі, рівненько, як у творі шестикласника "Як я провів літо". Вибачте, авторе, не вразило.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)