Вернуться на страницу

Comments: 20

 1. прочитав із зацікавленням. Тема, щоправда, не нова. Портали, паралельні світи - все це вже спримається якось... Трохи не зрозумів механізм обміну, і відтворення образів пам'яті. А загалом, здалося, що тівр виграв би якби автор перевів його у площину гумору і сатири, от скажімо той шматочок із текстами, то кумедно.

 2. а як на мене - не потрібно ніякого гумору. меседжі зрозумілі і правильні. от тільки з таким же успіхом як звязати (впіймати) гг в чужому світі можна було би впіймати його і в рідному. тобто обидва герої залишалися б у себе вдома. це було би набагато правдоподібніше психологічно. а так як написали ви - то в читача зразу виникає протест - нє вєрю. тобто виходить ніби з зручностей цивілізації скажімо києва гг переселяється навіть не знаю куди - в яку небудь гвінею.

  помітив кілька русизмів та різних дрібних блох.

  на загал - нормально

  шанс на участь в моєму топі маєте

 3. Чудово! Сподобалось! = )

 4. Достатньо ось цього коротенького уривка з твору, аби зрозуміти незграбність письма його автора, неточність, у формулюваннях, невпевнене володіння українською мовою:

  "На підставі отриманої інформації автор зробив висновок, що портал відривається для людей, які мають однакові тіла у різних світах і знаходяться в цей час у подібних обставинах. Для переходу достатньо, щоб хтось один просто торкнувся сяйва".

  Хіба ж можна так знущатися над своїми читачами?

 5. дякую за відгуки. трохи здивувався, щов оповіданні є смішні моменри. я не намагася їх писатиsick

  прохання до захреста, не могли б запропонувати свій варіант написання цієї фрази, щоб я точніше зрозумів в чому ви бачите помилку. буду вдячний якщо ви вкажите і на інші фрази, які погано написані.

 6. 2013-02-23 в 13:18:20 | Тетяна

  Кара не відповідає злочину. Питання - чи не загине двійник після вбивства героя?

 7. дякую за відгук. тут питання не відповідальності за злочин, а швидше помсти і намагання перервати примусове переселення то в оди то в інший світ. сприводу смерті. думаю не помре. наприклад якби переселення не відбулось, герої просто жили впаралельних світах і раптом один із них потрапив під машину, це ж не означало, що відразу має померти й інший, який скажімо в цей час читає книжку.

 8. 2013-02-24 в 18:41:33 | Аноним

  Одразу хочеться посперечатися з Мавром.

  А може, герой з паралельного світу навмисне вирішив залишитися в нашому вимірі. Ми ж по суті про нього нічого не знаємо. Ми ж про усі події дізнаємося від Героя з нашого світу. А він зовсім не об'єктивний, і Героя з нашого боку абсолютно не цікавить "той, потойбічний Сашко".

  Написано непагано, але як завжди без помилок не обійшлося. Наприклад:

  часовий механізм – годинниковий механізм,

  не жаліє – не жалкує.

  Вцілому, гарне оповідання.

 9. Анонім, дякую за відгук і особливо за вказані помилки. Тим більше, якби на них не вказали, то я так і думав би, що пишу правильно. Щодо зауваження мавра, то він має рацію. Я не розкрив мотиви, хоча і знав про них. Це дійсно моє недопрацювання.

  Річ в тому, що головний герой перестрибує до свого світу рідко, а значить із пастку можна не розрахувати. І як наслідок "альтернативний" герой може сам померти у своїй пастці. Нажаль, те, що знаю я не завжди знає читач hmmm

 10. Мені здається, що задум втілений правильно. Розповідає події юнак, який живе в нашому світі. Він не може знати, про що думає його двійник(в тексті це вказано). Опис розвитку подій ведеться від однієї особи. Гадаю,"мажорного Саню" на спланування вбивства штовхнули наступні помисли: "Він втрутився в моє життя, хоч і не мав права цього робити. Так, мені пощастило вирости в забезпеченій сім'ї та в розвиненій країні, на відміну від мого двійника з іншого світу. Так,доля дала мені набагато більше можливостей для самореалізації, ніж йому. Але це не привід втручатися в моє життя і карколомно його міняти. Знищувати все те,що я створював і втілював в життя впродовж багатьох років. Мої мрії, помисли, плани, майбутнє. Все валиться. Все нищиться. Якщо так піде і надалі, то в своєму справжньому світі я втрачу все. Він перетворить мене на безпритульного. Потім повернеться сюди і побачить, що життя в гуртожитку приємніше, ніж на вокзалі. Звичайно, переселиться сюди і чекатиме доки я налагоджу стан речей у своєму світі, щоб повернутися туди і продовжити своє безтурботне існування. Але не знаю чи зможу я випорпатися з тієї ями, в яку він мене закопує. Та чи і схочу я з неї випорпуватися? Який у тому сенс? Він всеодно продовжить знищувати справжнього мене і в результаті знищить нас обох. Я пропонував йому скласти графік. Так я принаймні б контролював ситуацію у своєму світі. Не дав би йому знищити всі свої мрії та здобутки. Він буде подорожувати між світами шукаючи оптимальні умови для проживання, як тупе стадо корів, що не здатне пристосуватися до умов навколишнього середовища і тому безперервно мігрує у пошуках хорошої паші. Так продовжуватись не може. Потрібно діяти."

  Така моя думка.

 11. Лодка скрипит возле причала.

  Лунная ночь - тревог начало.

  Мрачно стою, в воду смотрю.

  Нет моего в ней отражения,

  Есть только горечь поражения.

  Против меня восстала сущность моя.

  В сером мешке тихие стоны.

  Сердце мое - как трофей Горгоны.

  Жалости нет, во мне простыл ее след.

  Злоба менял ютая гложет,

  Разум судьбу понять не может:

  Ну почему лезть в мою жизнь вздумалось ему?

  Лихорадит душу,

  Я обиды не прощаю!

  Я разрушу план твой, обещаю!

  Ты меня не знаешь,

  Ты - всего лишь отраженье!

  Средство есть лишь одно -

  Сгинь на дно!

 12. Сир Сметана, щиро дякую за відгук і за пояснення. Ви відчули мотивацію "мажора" на 100% і пояснили її краще, ніж міг би це зробити я. Хоча, напевно я мав би краще її прописати в творі, щоб вона була зрозумілою для всіх і кожного))

  Coren, КіШ. Віразу впізнав, хоча й не знав назву пісні і ніколи її особливо не слухав. Чесно, не думав і не згадував про неї коли писав.

  Саундрек до оповідання "Вагнер – виолончель в рок-обработке", якщо хочете послухати напишіть так в пошуку вконтактє або гуглі

 13. 2013-02-26 в 19:02:48 | Зіркохід

  Нічого нового, на жаль, звичайна варіація на тему. Здивувало входження України до Угорщини. Чому не до Південної Родезії? Радше могло б бути навпаки, зважаючи на те, що син Данила був одружений із угорською королівною, а сам Данило не раз лупив угрів у хвіст і в гриву, до того ж у Дорогичині отримав від Папи корону.

  Кирил – Кирило

  крутилась голова – паморочилася

  салатовими шнурками – шнурівками

  Одна справа – одна річ

  на каліка днів – кілька

  сварочний – зварний

 14. Зіркохід, дякую за відгук.

  Кирил – Кирило: незгоден. Ви б ще Льоху на Олексія запропонували перейменувати.

  шнурками – шнурівками: незгоден. У якому словнику ви вичитали таке слово? В житті я такого жодного разу не чув. Для мене використання таких слів в оповіданні однозначна заявка на антитоп.

  сварочний – зварний: невпевнений. Можливо краще зварювальний? Є таке слово?

  За решту помилок дякую, зобовязуюсь виправити і уникати надалі)

 15. якщо шов, то зварний - це я точно знаю grin

  а якщо пристрій для зварювання, то мало б, певно, бути зварювальний

 16. engineer, дякую. Значить виправлю зварювальний.

 17. Радше могло б бути навпаки, зважаючи на те, що син Данила був одружений із угорською королівною, а сам Данило не раз лупив угрів у хвіст і в гриву, до того ж у Дорогичині отримав від Папи корону

  У хвіст і гриву))У вас надто лояльне ставлення до Данила

  цитата з Вікі

  "1241 — орди хана Батия рушили на Волинь та Галич. У цей час Данило не був на своїх землях — він їздив в Угорщину зі сином Львом сватати королівську доньку Констанцію; коли отримав відмову, поїхав у Польщу, де й був до відходу татарів. Володіння його були спустошені; щоби врятувати хоча б щось, Дмитро переконав Батия йти на угрів"

  Взагалі в той час у зовнішній політиці була така каша, що воювали всі з усіма при цьому вчорашні вороги ставали союзниками і навпаки. І так неодноразово.

  Моє фантприщення виходило з того, що Данило все ж зумів домовитись із угорцями і обєднані сили розбили монголів. Очевидно, угорці просто так іти додому не захотіли і залишились тут. Доречі Угорщина не завжди була державою-карликом як зараз. у свій час вона була однією з наймогутніших держав. На цій карті можна побачити шляхи військових походів угорців по території сучасних Німеччини, Італії, Франції, Існанії, Греції у Х столітті http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kalandozasok.jpg?uselang=ru

 18. А ось і я - Б-52!

  Дійсно, тема вже використана багатьма авторами, як то кажуть, "і в хвіст, і в гриву", а тому продовжувала читала лише в надії знайти щось нове і цікаве, але, на жаль, пошуки вийшли марними. Надто багато запитань, на які немає у творі відповідей, а приводити їх тут і зараз - теж марна справа, бо твір, у кращому випадку, доведеться добряче переформатовувати. Наразі мені просто нецікаво займатися чимось подібним упритул. Пробачте, але у теперішньому вигляді твір мені жодним чином не здався привабливим. Знайдіть час і завітайте на www.samete.blogspot.com , куди я Вас запрошую за згоди його господаря.

  P.S: не надто переймайтеся моєю критикою - в мене дійсно дещо завищені вимоги до вітчизняної фантастики. За мною, за вже сталою традицією залишить комент п.Бурлака, який покаже всім ті позитивні риси Вашого твору, які недоступні мені.

 19. Не втримаюсь і похвалюсь! smile За оповіданням сон наснився! smile

  (Повідомлення внизу)

  http://youthworld.4bb.ru/viewtopic.php?id=125&p=13#p7423

 20. Захожу на ЗФ дізнатись, що нового, а тут коментар на оповідання трирічної давнини і ще й сон по ньому)

  Навіть не знаю до чого це сниться)

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)