Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Хороше оповідання. Читати було цікаво. Помилок не помітила, хіба десь в тексті проскочило "вних", яке пишеться окремо.

  "Тайра і Сава, Равій і Джула, Івано й Коті " - Ви дали перелік героїв, але в тексті вони більше жодного разу не згадуються. Може, не варто було їх називати? Принаймні мені колись таку пораду давали - якщо герої не беруть участі в сюжеті, то вводити їх, так би мовити, персоналізувати непотрібно. Замініть на щось узагальнююче.

  Успіху на конкурсі і в творчості!

 2. От не розумію, навіщо покланятися богам, які вимагають такі жертви?

  Написано гарно, добре передана атмосфера циганського життя. Однак сюжет... Добре божество виявилось злим, і хтось мусив собою пожертвувати, щоб його заспокоїти. Читала таке вже не раз. І навіть сама писала. smile Тож не зачепило.

 3. Вітаю, авторе!

  Стилізація, безсумнівно вдалася. Дуже атмосферно, так і хотілося вірити у все описане, аж раптом:

  І в цю ж саму мить сила, що стримувала Саву назовні, послабшала. Не зникла зовсім, але наче витончилась, як стара переперхла мотузка.
  .

  Все. В мені прокинувся Станіславський і загорлав "Не вірю!". Не вірю тому, що Чар знає, що їй хочуть завадити, тому, що Чар мала б особливо контролювати бер"єри. Тому, що навіть її спрага не виправдовує такої халатності. Інший варіант розвитку: їй потрібен саме Сава. То чому ж тоді вона взагалі ставить бар"єр?

  Ну і до всього - нічого нового, едакого не помітив.

  Хоча словом автор володіє вміло.

  Успіхів та наснаги!

 4. Оповідання сподобалося в цілому, але на мій погляд, написане воно нерівно - деякі епізоди захоплюють повністю та створюють красиву атмосферу, а інші - читаються важко, майже через силу.

  Богиня, чесно кажучи, мене розчарувала... Справа "запахла керосином", коли її назвали "милосердною". Це як "добрий" чарівник Еех у вірменському мультику про чарівну рибу.

  Айне спочатку подобалася, але потім я заплуталася в її мотивах.

  Втім, не слухайте мене, ідеалістку.

  Успіхів Вам!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)