Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Хороше оповідання. Читати було цікаво. Помилок не помітила, хіба десь в тексті проскочило "вних", яке пишеться окремо.

  "Тайра і Сава, Равій і Джула, Івано й Коті " - Ви дали перелік героїв, але в тексті вони більше жодного разу не згадуються. Може, не варто було їх називати? Принаймні мені колись таку пораду давали - якщо герої не беруть участі в сюжеті, то вводити їх, так би мовити, персоналізувати непотрібно. Замініть на щось узагальнююче.

  Успіху на конкурсі і в творчості!

 2. От не розумію, навіщо покланятися богам, які вимагають такі жертви?

  Написано гарно, добре передана атмосфера циганського життя. Однак сюжет... Добре божество виявилось злим, і хтось мусив собою пожертвувати, щоб його заспокоїти. Читала таке вже не раз. І навіть сама писала. smile Тож не зачепило.

 3. Вітаю, авторе!

  Стилізація, безсумнівно вдалася. Дуже атмосферно, так і хотілося вірити у все описане, аж раптом:

  І в цю ж саму мить сила, що стримувала Саву назовні, послабшала. Не зникла зовсім, але наче витончилась, як стара переперхла мотузка.
  .

  Все. В мені прокинувся Станіславський і загорлав "Не вірю!". Не вірю тому, що Чар знає, що їй хочуть завадити, тому, що Чар мала б особливо контролювати бер"єри. Тому, що навіть її спрага не виправдовує такої халатності. Інший варіант розвитку: їй потрібен саме Сава. То чому ж тоді вона взагалі ставить бар"єр?

  Ну і до всього - нічого нового, едакого не помітив.

  Хоча словом автор володіє вміло.

  Успіхів та наснаги!

 4. Оповідання сподобалося в цілому, але на мій погляд, написане воно нерівно - деякі епізоди захоплюють повністю та створюють красиву атмосферу, а інші - читаються важко, майже через силу.

  Богиня, чесно кажучи, мене розчарувала... Справа "запахла керосином", коли її назвали "милосердною". Це як "добрий" чарівник Еех у вірменському мультику про чарівну рибу.

  Айне спочатку подобалася, але потім я заплуталася в її мотивах.

  Втім, не слухайте мене, ідеалістку.

  Успіхів Вам!

Вернуться на страницу