Вернуться на страницу

Comments: 17

 1. 2019-12-07 в 20:51:44 | Рав Еліезер

  Красиво.

  Підлітково, що не значить питомо погано; пунктуацію варто би допрацювати, як і за деякі речі, але годно назагал. Тема хороша і слушна, розкрита добре.

  Успіхів авторові.

 2. Дуже сподобалося. І світ (попри непояснене інсування аж такихнизів при здавалося б прогресивному устрої), і еволюція стосунків із застосуванням технологій. Ну й власне сюжет. Дякую автору. Заслуговує на високу оцінку.

 3. 2019-12-08 в 15:05:24 | Читачка

  Видовищно, картинка мерехтить вогнями і кольорами.Гарна мова.

  Кінцівка +- передбачувана, але я люблю хепіенди smile

 4. Гарна історія smile Хотілося б відмітити кінцівку - дещо розбавляє загальний романтично-казковий настрій і додає твору певної родзинки.

 5. Дуже дякую за позитивні відгуки та коментарі!

  пунктуацію варто би допрацювати

  Дякую, врахую.

  І світ (попри непояснене інсування аж такихнизів при здавалося б прогресивному устрої)

  Тут йшлося про типову класову нерівність, тільки у футуристичному антуражі. Але, звісно, деталі такого устрою варто було б прописати краще. Дякую за коментар!

 6. Оповідання сподобалось.

  Гарно написано, легко читається. Цікавий сюжет.

  Можливість просто замінити частину тіла, яка не подобається, встановити імпланти для краси та ідеальних форм була б схвально оцінена багатьма. А потім просто "припудрити"-замаскувати за допомогою оболонок і все, не потрібно більше комплексувати через зовнішній вигляд.

  І тоді вже світ без оболонок здається незвичним, цікавим, спокусливим..

  Турбує лише один нюанс. Те, що дівчина мрії, яку зустрів герой, була така собі Попелюшка з нижнього рівня, заселеного біднотою. Цей стереотип, на мою думку, вже дуже заїжджений і неоригінальний.

  Бажаю удачі!

 7. Дякую за коментар та побажання!

  Щодо стереотипу, погоджуюсь. Але тут він був взятий не стільки для романтики, а більше щоб обумовити той вигляд тіла, який мала дівчина. А ще для контрасту між більш рафінованим і більш брутальним суспільством.

 8. Ух! Так ніби не конкурс жорсткого порно, а різдвяних казочок!! smile

  Втім, таки було приємно відволіктись від безперервного потоку "чорнухи".

  Єдине, що гризло впродовж оповідання – хоровод щасливих збігів. Він відчувається нереалістичним.

  Але для жанру "Попелюшки" – це, мабуть, і не важливо.

  Та й еволюція таки є. То ж і тема розкрита. smile

 9. 2019-12-10 в 23:04:14 | Шпрота

  Мені сподобалося про тактильні оболонки - кльова ідея.

  Усе інше сподобалося значно менше саме через світлу й надмірно наївну атмосферу казочки, де всім ок.

  Як на мене, між персонажами мало би бути не лише світле й взаємне бажання любощів, але й певна напруга через майновий і соціальний мезальянс, і драма з тим, що наш герой від пестощів може коні двинути - куди йому секс?

  Але жодного переживання за персонажів: від початку ясно, що в них усе буде ок, тому не дуже цікаво. Хоч написано цілком читабельно, і у вигадування детальок сетингу автор явно вклав певні зусилля, вийшло симпатично.

  А ще мені було всю дорогу цікаво: що ж у такому технологічно просунутому світі вони так себе не бережуть, що ходять латані-перелатані? Ну, і суто помітка на берегах про гру слів: а що, дівчину не можуть звати "Тір", без "а"? На кшталт Ліліт, Мерилін, Шарліз, оце от все. Це не зауваження, просто цей прийом, як на мене, ще більше спростив сюжет.

 10. Дякую за розгорнуті коментарі!

  Єдине, що гризло впродовж оповідання – хоровод щасливих збігів. Він відчувається нереалістичним.

  Тут можу виправдатись лише жанром, який був обраний свідомо, хоча, можливо, варто було б деякі речі загострити.

  Як на мене, між персонажами мало би бути не лише світле й взаємне бажання любощів, але й певна напруга через майновий і соціальний мезальянс, і драма з тим, що наш герой від пестощів може коні двинути - куди йому секс?

  З мого боку свідомо не було підняте соціальне питання, тому що хотілося показати, що люди низів не відчувають себе гіршими, така собі горда босота. Уявлялось, що це мають бути просто два різних світи, які пішли різними напрямками внаслідок умов, що склалися. Але, мабуть, це не дуже вдалося, раз вийшла зовсім "Попелюшка".

  Щодо драми, то наш герой і сам не знав, що може коні двинути від пестощів)) а був впевнений, що це просто буде якось інакше.

  А ще мені було всю дорогу цікаво: що ж у такому технологічно просунутому світі вони так себе не бережуть, що ходять латані-перелатані?

  Це гарне питання, воно дійсно майже не окреслене в тексті, можу сказати лише свій задум. Спочатку люди заміняли імплантами лише необхідні частини тіла при травмах та хворобах, але коли індустрія розвинулась і це стало зовсім легко, то імпланти стали здебільшого косметичні. Крім того, люди, дійсно, почали себе менше берегти, бо перестали відчувати цінність свого тіла, яке легко замінити. Тому екстремальний спорт або щось подібне.

  Ну, і суто помітка на берегах про гру слів: а що, дівчину не можуть звати "Тір", без "а"?

  Взагалі можуть, але в цьому світі - ніт, може й не виправдано)

 11. 2019-12-11 в 10:30:50 | Шпрота

  Дякую за відповіді, цікаво)

 12. 2019-12-13 в 12:11:55 | Свідок

  Розлогих свідчень не даю, оскільки оповідання сподобалось wink "Попелюшка", "казочки". Не знаю-не знаю. Мені більше вбачаються відтінки сірого: багатий чувак хоче нестандартного сексу cheese

 13. Дякую за відгук і за те, що сподобалось smile

  Мені більше вбачаються відтінки сірого: багатий чувак хоче нестандартного сексу

  Такий сенс точно не вкладався, бо автор не поціновувач "відтінків сірого" від слова "зовсім")) Мабуть, таке враження склалося через брак опису соціального устрою. За задумом, головний герой мав бути десь так середнього класу, а верхня Оаза не осередком багатіїв, а швидше основою міста. Натомість нижні сектори це квартали нелегалів, які мають безліч обмежень, тому будь-хто з верхньої Оази для них вже багатій. Якось так мало би бути)

 14. Браво! Найвищий балл від мене!

  Дякую, авторе.

 15. І вам дякую, Панасе, за таку високу оцінку! smile

 16. 2019-12-14 в 12:27:09 | Сторонній

  Знову сюжетик "штучне проти природного" підвезли. Ну і банальні штуки типу нижніх секторів – зажовано. І є росіянізми.

  Але, не зважаючи на все це, читати було приємно, бо написано вправно.

 17. Дякую за відгук!

  Знову сюжетик "штучне проти природного" підвезли.

  Ідея "штучне проти природного" очевидно не нова, але актуальна для нашого часу, тому не бачу причин не використовувати її.

  Ну і банальні штуки типу нижніх секторів – зажовано.

  Можливо, але в даному випадку соціальний устрій і не претендував на оригінальність. Він гарно поєднується з кіберпанківським сетінгом і дає потрібний фон для історії. Але прямо в такому вигляді, мені наче не зустрічалось. Можливо мало читаю))

  І є росіянізми.

  З цим будемо боротися безжально! grrrgrin

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)