Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2017-10-16 в 00:50:08 | Сторонній

  Я не прихильник аж надто жорсткої критики. Думаю, автора треба вчити, не деморалізувати. І тому я намагаюсь бути стриманим.

  Але ж це було текстове зґвалтування мого мозку, не інакше. Той нескінченний абзац, все почалось саме з нього. Якби не конкурс, кинув би читати ще тоді (краще б так і зробив).

  Тоді купа русизмів, типу "спасти", "появитись"...

  Сюжет - ніби ні про що, жодної думки оповідання під собою не має.

  Десь в голові автора точно був хороший задум. Але його реалізацію можна відправляти на конкурс горорів - вона лякає самим фактом свого існування.

 2. Дивний сон чи немовірна реальність
  , чи ілюзія оповідання? wink

 3. 2017-10-17 в 12:49:17 | Аноним

  А немовірна – то так і має бути? cheese

 4. слабко...

  пригадався "Шторм часу" - Гордона Діксона - там героя також зустрічає звір - тигр...

 5. 2017-10-26 в 16:10:51 | Спостерігач

  Один нудний абзац плавно перетік у нескінченнугорутектсуякапростоперекриласобоюувесьекран...

  На цьому я і кинув гаяти час.

 6. сни, сни, сни… дуже близька мені тема. я навіть сам подумував про те, чи не зробити зі своїх снів оповіді, тим паче, що певні замальовки вже були готові. але я вирішив цього не робити, і причина полягає в їхній прив'язаності до відчуттів, котрі переживав той, хто їх бачив. ці відчуття неможливо передати, просто описуючи образи і події – потрібно кардинально перепрацьовувати весь сюжет, або його відсутність. щось вирізати, щось додавати, аби сторонній читач міг торкнутися до того невловимого, що залишилося в пам'яті. без цих відчуттів все описане буде позбавлене змісту. не обов'язково сенсу, але змісту – точно.

  якщо авторка серйозно цікавиться письменницькою справою, то раджу просто практикуватися. писати, писати і ще раз писати, поки не відточиться стиль і мова. при цьому не зайвим буде ознайомлюватися із чужими творами – для поповнення запасу слів та художніх засобів. також корисно давати свої твори на прочитання і слухати критику (участь в конкурсах – варіант).

  я вже описав потребу відкинути точний переказ сну на користь наповнення подій змістом. поза тим варто звернути увагу на чистоту мови (присутні русизми), стиль (дуже багато неоковирних виразів), а також компонування. під останнім маю на увазі відсутність логіки у побудові абзаців. нормальний абзац має передавати певну завершену ідею. наприклад, коли героїня опиняється кімнаті з картинами, абзацом слід виділити опис перших вражень – що вона побачила, що відчула, які її перші реакції, і так далі. при цьому опис найкраще вклинювати в дію (тобто, не чергувати речення описів із реченнями дій, а насичувати дії описами). той велетенський абзац справляє напрочуд гнітюче враження на читача саме тому, що неможливо його першу частину втримати в пам'яті, читаючи другу.

 7. Що я можу сказати. Сюжету немає, просто така собі переповідка сну, ще й відносно нормального(ну порівняно з тим, яка наркоманія мені сниться). Читаєш і нема ні за що зачепитись, ні чим насолодитись. Та ще й стилем проблеми, купа русизмів і ще більше тавтологій, як просто повторів так і змістових тавтологій, які дуже псують враження бо постійно об них перечіплюєшся.

 8. 2017-10-30 в 10:11:36 | Тетяна

  Учнівський твір. Ще працювати й працювати...

  Тетяна

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)