Вернуться на страницу

Comments: 2

 1. Час іде, а під оповіданням жодного коментаря. Якось це неправильно. То ж скажу кілька слів, хоч навряд чи зможу збадьорити автора.

  Коала - оповідання, у якому люди отримали спосіб втекти з реальності, при цьому ще й заробляючи гроші. Мотиви у кожного різні, але наслідок - перетворення в людину-батарейку. Ідея не нова, але втілювалася по різному, то ж маємо ще один варіант.

  ГГ пояснює кінцеве рішення бажанням повністю уникнути опіки батьків. З цього боку, ніби все нормально. Проте спосіб, у який мета досягається... Чесно кажучи, не розумію ГГ, відповідно, не можу позитивно сприйняти оповідання (а ще люблю хеппі-енди, хоч це й старомодно). Оскільки текст написано досить пристойно, не сумніваюся, свій читач у нього знайдеться.

  З недоліків: дуже багато русизмів. Спочатку думав, що вони лише у прямій мові, де їх можна виправдати, як засіб передачі індивідуальності героїв. Потім знаходив і описовому тексті. До речі, описові частини нуднуваті, для такого за об"ємом оповідання задовгі.

  Нарешті, висловлю думку щодо назви: не лише коали, багато живих істот використовують при вигодовуванні малят напівперетравлену їжу, це біологічно обгрунтовано і нічого огидного в цьому немає. Як і в любій турботі батьків про нащадків. Звичайно, ГГ герой і автор мають право на персональну думку.

  Успіхів на конкурсі!

 2. Мені оповідання дуже сподобалось! Авторська мова цілком пристойна, характери героїв цільні, світ твору правдоподібний. Фінал доволі цікавий. Ідея актуальна і прозора. Дякую автору! Успіхів!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)