Вернуться на страницу

Comments: 2

 1. Час іде, а під оповіданням жодного коментаря. Якось це неправильно. То ж скажу кілька слів, хоч навряд чи зможу збадьорити автора.

  Коала - оповідання, у якому люди отримали спосіб втекти з реальності, при цьому ще й заробляючи гроші. Мотиви у кожного різні, але наслідок - перетворення в людину-батарейку. Ідея не нова, але втілювалася по різному, то ж маємо ще один варіант.

  ГГ пояснює кінцеве рішення бажанням повністю уникнути опіки батьків. З цього боку, ніби все нормально. Проте спосіб, у який мета досягається... Чесно кажучи, не розумію ГГ, відповідно, не можу позитивно сприйняти оповідання (а ще люблю хеппі-енди, хоч це й старомодно). Оскільки текст написано досить пристойно, не сумніваюся, свій читач у нього знайдеться.

  З недоліків: дуже багато русизмів. Спочатку думав, що вони лише у прямій мові, де їх можна виправдати, як засіб передачі індивідуальності героїв. Потім знаходив і описовому тексті. До речі, описові частини нуднуваті, для такого за об"ємом оповідання задовгі.

  Нарешті, висловлю думку щодо назви: не лише коали, багато живих істот використовують при вигодовуванні малят напівперетравлену їжу, це біологічно обгрунтовано і нічого огидного в цьому немає. Як і в любій турботі батьків про нащадків. Звичайно, ГГ герой і автор мають право на персональну думку.

  Успіхів на конкурсі!

 2. Мені оповідання дуже сподобалось! Авторська мова цілком пристойна, характери героїв цільні, світ твору правдоподібний. Фінал доволі цікавий. Ідея актуальна і прозора. Дякую автору! Успіхів!

Вернуться на страницу