Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Було б непогане оповідання. Точніше, воно, мабуть, і є непогане, в оригіналі. Якби автор сподобився після автоперекладача хоча б трохи відкоригувати текст. А так - це неповага до читачів.

  Недоречні вставки німецьких слів у фрази - всі й так німецькою розмовляють.

  Не знаю, що ще сказати...

  Ich wünsche Ihnen viel Glück...

 2. за дирижаблі - плюс. За грамотність або неповагу до читача - мінус.

  Небо виражало невдоволення зміною звичного життєвого укладу. Невідомість точила державні устрої, як напилок в досвідчених руках майстра напоготів.$
  Але він не цікавив Менгеля, який підтягнув вище воріт колючого светри.
  І дитяча витівка, гідна хіба що курсанта, а офіцера на КПП і тремор рук. Хоча ні, останнє пояснювалося просто - температура падала, і вже почало прозирати біле хмарина пари при диханні.

  ітд ітп

 3. за дирижаблі - плюс.
  так ось чим можна підкупити пана Chernidarа wink

 4. Щодо твору, абсолютно згоден з попередніми коментарями.

 5. так ось чим можна підкупити пана Chernidarа wink

  ну, це не новина smile вставляючи в твір дирижабль чи паровоз завжди можна розраховувати, що пару балів накину на мою увагуsmile Це плюс. Є й мінус - оповідання автоматично припишуть моєму перу (були прецеденти)

 6. 2014-10-14 в 22:31:42 | З повагою але без покірності

  Добрий вечір. Ні, не поваги до читача немає.

  Док, прошу вас допомогти облагородити текст. Емейл скажу після конкурсу. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

  А як доказ моїх слів, про повагу привожу частину історичних відсилань, які я старанно вибирав в ході написання тексту.

  1 Динамо »Дрезден (нім Динамо Дрезден.) - Німецький футбольний клуб з міста Дрезден. Тут я «зсунув» дату заснування клубу з 1953 на більш ранній термін.

  Причина: мені здається вигук «Динамо» більше зацікавить.

  2 Міст Августина, річка Ельби, будинок - «циклоп» відповідає архітектурі 1941 року.

  3 «Зіга-зага-зага-зага-хой-хой-хой» - Також «Зіг-заг», що дуже співзвучно з «зига-зага», було поганяло у військ СС за їх емблему. Але очевидним є той факт, що у військ СС були на погонах древні руни - зокрема зиг-руна, яка означає перемогу і якщо навіть «зиг» пішов від Seig, то походження слів «заг» або «зага» не може бути з німецького, отже цей факт не може ставитися до заряду «зига-зага» - неправдоподібно (Вікіпедія).

  4 Прототип головного героя - Йозеф Менгеле (нім Йозеф Менгеле;. 16 березня 1911 [1], Гюнцбурга, Баварія - 7 лютого 1979, Бертіога, штат Сан-Паулу, Бразилія) - німецький лікар, який проводив досліди на в'язнях табору Освенцим під час другої світової війни.

  5 Прототип командира підводного човна - Вольфганг Лют (ньому Вольфганг Лют; 15 жовтня 1913 - 13 травня 1945) - Німецький підводник часів Другої світової війни, кавалер Лицарського хреста з дубовим листям, мечами і діамантами, один з найбільш результативних командирів-підводників кригсмарине .

  6 Вернер Магнус Максиміліан фрайхерр фон Браун - німецький, а з кінця 1940-х років - американський конструктор ракетно-космічної техніки, один з основоположників сучасного ракетобудування, творець перших балістичних ракет.

  7 Бункер підводних човнів (англ Sub Pen, ньому U-Boot-бункер ..) - Специфічний клас залізобетонних захисних споруд, що будувалися для прикриття місць базування підводних човнів від повітряних нальотів. Вперше з'явилися в Німеччині в роки Другої Світової Війни.

 7. Док, прошу вас допомогти облагородити текст. Емейл скажу після конкурсу. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

  Приймається smile

 8. 2014-10-16 в 11:09:25 | Сновида

  Нда, якби автор не полінувався (чи знайшов би час, вже не знаю...) і довів би оповідку до пуття, вона б стопроцентно зайняла б високе місце в моєму ТОПі, а так...

  Коротше, думатиму, що з цим робити hmmm

 9. 2014-10-17 в 00:40:37 | З повагою але без покірності

  Сновида, Згоден.

  Вік живи — вік вчись. Так це про мене((( Але я дуже старався.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)