Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Під час прочитання виникали алюзії на кілька відомих творів, від "Міста без пам'яті" Кира Буличова до "Я - легенда" Річарда Метісона. Оповідання написано у гарній манері, захоплює з перших рядків і тримає інтригу до останніх абзаців. Також цікаво викладено історію катастрофи з її передумовами та наслідками.

  З негативу зазначу, що трохи нелогічною є поведінка професора по відношенню до своєї коханої. Важко зрозуміти, що його мотивувало жертвувати іншими людьми заради потвори, яка ні зовні, ні внутрішньо вже не була його дружиною, а не шукати "протиотруту", про яку він розповідав.

 2. Спасибі, пане Вікторе за коментар! Дякую за аналогію зі світом Метісона smile На виправдання нелогічності дій професора, хочу сказати, що важко залишатись адекватни, коли тебе довгий час оточують божевільні. І хоча не явно, однак в тексті показано момент, коли в голові Стражка щось ніби перемкнулось. Можливо, це і була та мить, коли він втратив глузд, чи, принаймні, частину глузду.rolleyes

 3. Ідея цікава, хоч і не нова. Гарно ліг мотив теракту. Щоправда, «і далі сталося неймовірне» краще не писати перед вирішальним стрибком головного героя, як на мене, бо це псує ефект несподіванки. Бажаю успіхів!

 4. 2018-12-08 в 19:27:58 | Лісовик

  Ще один текст "що не пішов". Не знаю, що порадити автору. Особисто я уникаю пити безцукрову солодку воду і називати оповідання "Депресія". То ж для мене лишилося загадкою, яка ідея була в оповідання і що робити після його прочитання.

  Наснаги.)

 5. Дякую, пане Лісовик. Поясню хоча б дещо. Історія називається "Депресія Альфа" і вона була чітко вказана при відправці в елисті. Те, що адміністратор конкурсу вніс тільки перше слово - ну, з ким не буває. Моя вина, що не попросив виправити ситуацію. Однак, коли ми знаємо назву повністю, а також, коли ми прочитаємо оповідання повністю, тоді все стане на свої місця. Стосовно ваших вподобань і фізичних потребностей я не можу нічого прокоментувати-то є ваша справа. Шануйтесь.

 6. 2018-12-09 в 13:22:00 | Грішник з другої групи

  Дуже правдоподібно! Ніяк не можу виспатися і ходжу дратівливий-предратівлий Гарна конфетка про депресію альфа-ритмів, тільки завернути її треба в оригінальну упаковку, а не в штамповану-перештамповану

 7. 2018-12-10 в 19:33:38 | граф Каліостро

  Текст перекладали з нарєчія. Краще вже писати наново. З нуля.

  зарослі, де зараз рейд група відбивалась від скажених,

  А де ж сам бій?

  прямо біля Ейфелевої вежі

  Це важливо для оповідання. Мабуть.

  впала без можливості чинити опір
  sick

  Коли бідолашна спустила дух,
  sick

  спалахи невмотивованого насилля
  sick

  перукарка гамселила політика
  може проститутка?

  Можу уявити де

  пожежник бив учительку
  , але як зустрілися
  офіціант дубасив машиніста
  не розумію.

  Але десь за тиждень стало зрозуміло, що нападу невмотивованого гніву піддались не всі
  oh oh Тиждень? Ті хто не потрапив під вплив, тиждень цього не знали?

  декотрі людські особини
  Кажу ж - краще писати одразу українською.

  Тому в одній із груп, що згуртувалась десь на межі Житомирської та Вінницької області, хтось припустив, що причиною сказу став якийсь одноразовий імпульс, переданий за допомогою супутників зв’язку. Теракт, одним словом. Відверто кажучи, чимало народу по всьому світі дійшло аналогічних висновків, однак зараз нам важлива саме ця громада.

  ohhohhohh

  Частково вони мали рацію – це і правда був теракт, який вийшов із під контролю. Також, правдивим було й те, що для його виконання використовувались супутники. Але ніхто навіть не здогадувався, що розробниками зброї, яка повернула світ на десятки років назад у розвитку, були українські вчені. І інструмент, що різко прорідив населення планети, створювався зовсім не в якості зброї.

  grrrgrrrgrrr

  Це був результат багаторічної праці команди нейрологів, очолюваної ними обома – Михайлом Орестовичем Стражко́м, та його колегою – Катериною Ярославівною Мороз, в яку чоловік закохався ще на початку співпраці.

  Нащо це тут?oh oh

  А тут уважніше:

  пацієнти із порушеннями ЦНС та психологічними розладами, демонстрували стовідсоткове позбавлення захворювань.

  тому

  Світ повинен був забути про такі явища, як неврози, вегето-судинну дистонію, менінгіт, інсульти та навіть епілепсію.

  angryangryangryangryangryangryangryangryangryangry

  Піду когось змелю в блендері, бо далі писати немає сенсу.

 8. Графе Каліостро

  Текст перекладали з нарєчія. Краще вже писати наново.
  - поясніть, бо я щось мало розумію.

  Сам бій не є важливою частиною історії, а лише наслідком вчинків одного із персонажів.Далі-Париж. Важливо, бо в столиці кохання навіть саме кохання не могло протистояти випромінюванню.

  впала без можливості чинити опір
  Коли бідолашна спустила дух,
  спалахи невмотивованого насилля
  це що?

  Для особливо обдарованих поясню, що скажені розбрелись і між ними могли зустрітись будь які професії.Для мене це - очевидно, а для когось, мабуть, не дуже.

  Тиждень? Ті хто не потрапив під вплив, тиждень цього не знали?
  Знали, але їх було настільки мало і в катавасії важко було зрозуміти. От коли трохи оговтались, все прояснилось.

  Смайлики ваші взагалі ні дочого.

  в яку чоловік закохався ще на початку співпраці.
  Нащо це тут?
  Для того, щоб виправдати його подальші вчинки.

  Далі, мабуть варто сказати, що всі перераховані хвороби, так чи інакше, являються наслідком порушення ЦНС, тож якщо ви не в темі, попрошу перевіряти інформацію перед тим, як щось писати. Обережніше з електроприладами. Дякую

 9. 2018-12-11 в 10:57:08 | Крампус

  О, нарешті зомбаки! cheese Авторе, припускаю, що Граф Каліостро натякає на те, що в тексті багато русизмів та не притаманних українській мові конструкцій. Вичитка може це виправити. У творі викладена непогана теорія. Але маю зауваження до конструкції. Дуже багато пояснень. На мою думку, було б краще, якби читач дізнався про ситуацію з подій, які відбуваються з ГГ, діалогів, а не з такої собі доповіді.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)