Вернуться на страницу

Comments: 10

 1. Непогано! Майже Джордж Мартін.smile

  Дякую.

  Успіху на конкурсі!

 2. Трошки не зручно стрибають епізоди, не одразу розумієш, де у якому часі відбувається дія.

  Але загалом дуже добре!

  Сподіваюсь побачити у фіналі.

  Успіху на конкурсі!

 3. Дуже добре написано, проте я заплутався, що мав значити епізод із хлопцем, який вміє читати старою мовою. Кілька разів перечитав і не зрозумів.

  Загалом, якщо чесно, типу-середньовічний-Китай не дуже добре стикується з ядерним постапоком. Я розумію, що типу так треба для інтриги, але не вірю, що в них не було би хоч якоїсь нашої сучасної зброї чи обладнання. Також не віриться, що вони не розуміють природу Невидимої Смерті. В результаті я під час прочитання уявив цікавіші варіанти розвитку ідеї, ніж те, що сталося насправді. Типу імператор то людина з майбутнього та це темпоральна війна для зміни історії, щось таке.

  Втім, все це не завадило отримати задоволення від тексту, просто від ритму оповідання і чистоти стилю. Дякую, фінал однозначно.

 4. Дякую всім за відгуки й відзначення плюсів і мінусів тексту. Останні обов'язково обдумаю і спробую пофіксити - якщо не в іншій редакції цього твору (хоч чому ні, принаймні частково), то принаймні надалі.

 5. Де всі? Продовжую вболівати за цей текст. Камєнти, прийдіть!

 6. 2019-05-23 в 17:52:56 | Грішник

  Гм, цікаво. Хоча більше всього зацікавили стратагеми. Хоча вони не авторські, а китайські, із задоволенням познайомився із всіма тридцять шістьма в інтернеті. Раніше не читав їх, дякую, що познайомили з ними. Про маріонетку, котра переграла ляльковика, цікаво, але неправдоподібно. В основному, маріонетку смикає ціла система, і всі ниточки не йдуть до одного ляльковика, а за кожну ниточку смикає свій ляльковик, мені здається. Хоча в оповіданні описана ситуація, як трапилося одноосібне керування, особисто мені не повірилося до кінця. Ну й правий берег Дніпра просто притягнутий, з таким же успіхом можна написати правий берег Волги, Тигру, Сени, і від цього оповідання не зміниться, на мою скромну думку. Удачі!

 7. 2019-05-23 в 22:06:15 | Сторонній

  Фінальна пояснення про Дні про, ядерну війну та радіацію - зайве. Фантастична складова оповідання теж зовсім слабкого стосується того, що відбувається у тексті.

  І це абсолютно не міняє того, що це найкращий текст. За роки Фортеці я стрічка тут не більше п'яти настільки якісних робіт. Автор - боженька. Перше місце.

 8. Дякую за нові відгуки.

  Мені приємно, що тексту приділили увагу і що він викликає переважно позитивні враження. У зауваженнях я теж бачу резон - спасибі, що поділилися міркуваннями, для мене це важливо (і це зараз не формула ввічливості). У мене, звичайно, виникли певні думки "у відповідь", але це не так контраргументи, як коментарі, які радше розширюють межі історії, ніж дають пояснення щодо того, що вже в ній є.

 9. Текст досить таки нудний.

  Американці такого не друкують - а у нас це вважається

  супер-текстом...сумно.

 10. Питання смаку. Дякую за відгук.

Вернуться на страницу