Вернуться на страницу

Comments: 3

 1. 2017-04-18 в 15:01:30 | лісовик

  Постмодернізм у всій красі. Він своє вже відживає і літературу треба рухати далі. Ну, все може бути не таким простим, як на перший погляд. І що? Що далі?

  Оповідання в цілому не погане, але що змінюється в житті доброго демона? І що він змінює у світі? Забагато питань, на які бракує відповіді.

 2. Кумедія smile Мабуть, це оповідання зайняло б гідне місце на конкурсі таких собі баєчок wink

 3. 2017-04-22 в 01:09:01 | Володимир

  1.16

  демон

  Якісь невиразні підозри зародились, коли вони накинулись на свого ж Ваала.

  І логічне завершення: ми захопили Пекло! Слава людям! smile

  І що тепер? Боятись вже нічого? Там всі свої? Чи ще не всі?

  Бо тут, в інш. оповіданні не по дитячому залякували життям після суїциду. Але, якщо демони вже й не демони, то, отже, не таке страшне те Пекло, як його малюють? І схоже, про це вже давно знають всі "зацікавлені особи". Бо вони, здається, без жодного страху творять пекло для людства вже тут і зараз -- на Землі. І навіть інколи й хочеться, щоби там і потім було справжнє. І щоб роздавало тут якісь примусові для оціювання "пробники" всім своїм "клієнтам". Може так вдалось би вправити їм мозок?

  І з цієї точки зору -- оповідання чи то незавершене, чи просто неправильне та шкідливе, бо вже й нічим залякувати мерзотників...

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Вход/регистрация (войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)