Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. 2015-03-03 в 01:13:49 | Андрій Ворон

  Містично, просто охайно і приємно.

  Очікувано проте якісно. Дякую за роботу.

 2. 2015-03-03 в 23:33:52 | Хижосміх

  Не сподобалось. Правопис кульгає, сюжет банальний, закоханість героїні абсолютно незрозуміла. Типу "Я знайома з ним цілих три хвилини - з ним хоч на край світу".

 3. А знаєте, в творі щось є. Ідея чітка і зрозуміла, виконано теж ж доволі просто. Гадаю, що автор перед поставленими завданнями у творі впорався. Але мені здається, що для того щоб твір став більш об'ємним треба його трохи розширити. Поки це вигялдає таким чином - в мене є класна ідея, ось вона така. Не вистачає психології героїв. Уявляєте, після хлопчика довго відходила, вдруге якось, особливо не переживаючи. А де глибина почуттів? Де внутрішній конфлікт, почуття провини, якійсь спроби зрозуміти чому саме так. Втім, твір має право і на таке існування, як є. Щось подібне до оповідок братів Капранових, чи творів із "Пентаклю". Заряд є, так.

 4. Загальне враження: більше сподобалось ніж не сподобалось, але так, на межі. Написано непогано, мова гарна. Ідея нічим не примітна,або не розвинена, я впевнена, що за кілька днів забуду, що таке читала, немає в оповіданні ізюминки, яка б захопила, запам*яталася.

  колооберт? це кальковано з російської круговорот в українській такого нема. круговерть хоча б

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)