Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. 2016-02-04 в 00:26:05 | Чернідар

  О! у мене є критика! Але тут якась проблема з реєстрацією, розберусь як неанонімно коментувати - потопчуся. І не тільки тут.

  А поки що зауважу що наявні одночасно Глобалнет та Нейронет що на мою думку... гм... дивно. Нє, я розумію, що Фідо та Інтернет існували деякий час паралельно, але по моєму тут це зайве помножування сутностей.

  Друге, що кинулось в очі - тут явно похідна від нашого світу. Гіпотезу, що гамбургери - властивість усіх світів я відкидаю. Але не дуже розумію звідки тоді появилась грошова одиниця - "кредит". Ясно, що данина моді та стилю, але по моєму більша прив'язка до реальності не завадила б.

  Пралізатор.Тут наче претензія на хардкор, то навіщо атрибутика космоопери? Тазер, тільки тазер smile

  Електронна музика чомусь навіває атмосферу 80-х. Смаківщина.

  Решта - потім.

 2. Світ, описаний в оповіданні, є альтернативним до нашого і події тут відбуваються в другій половині 21 ст.

  Стосовно мережі, то в створеному світі існує дві мережі: інформаційна – Глобалнет та комерційна – Нейронет. Саме в нейромережі передається інформація між корпораціями, там зберігається конфіденційна інформація і т. д. До нейромережі можна під'єднатись маючи конектор, вживлений в нервову систему. Це значно зменшує кількість користувачів, що можуть працювати в нейромережі. Але Нейронет і Глобалнет мають зв'язок, тому "супернаворочені" хакери наловчились зламувати сервери компаній і через Глобалнет. Таким є гг оповідання.

  До речі, зараз в Інтернеті є такі поняття як dark web і deep web.

  Дякую за коментарgrin

 3. 2016-02-05 в 20:17:05 | Зіркохід

  Друзі, яка, до біса, кому різниця, Нейронет чи Глобалнет?grinЦе ж бойовичок, прикритий фіговим листочком НФ. А як для бойовичка динаміки малувато. Я вже не кажу про те, що світ вийшов страшенно шаблонний - мов енний голівудський шидевр. Так, деякі девайси тут по-іншому називаються. Але загальна картина заяложена до дір: нічні клуби, корпорації, бугаї, хакери et consortes... тіла в єдиному ритмі...smile Романтика соціального дна і придонних течій.

  От цікаво: чому ніхто не пише про пригоди розумних, добрих і чесних людей, натомість більшість ГГ як не злочинці, то генії-невдахи? Чому найкрутіший шик - перехитрувати когось чи вкрасти щось у когось у найбільш елегантний спосіб?

  Ну, це так, думки вслух на абстрактні теми і про високі матерії.cheese

  А написано гарно.grin

 4. Я не писав тверду НФ. Це оповідання в стилі кіберпанк, тому тут багато жанрових шаблонів. Вважаю, що в Україні повинна з'явитись фантастика різних жанрів, в тому числі і легка динамічна фантастика з елементами бойовика (потрібно ж заміщати російський "ширпотреб" якісним українським).

  Стосовно позитивних ГГ, не знаю, мені здається, що про "правильних" особистостей не так цікаво читати. Як правило в позитивних головних героїв все рівно є якась негативна риса.

  Дякую за коментарgrin

 5. 2016-02-07 в 06:51:16 | Конструктор
  Джанк прохолодою розтікся по тілу, прочищаючи мізки. Життя одразу здалося простим і кольоровим.
  от не зрозуміло що отой джанк творить - то загострює відчуття, то робить все простим і кольоровим...краще вибрати щось одне. хоча, якщо ефект аля "хочу холодку - буде тобі холодок, а хочу розплавитись - плався", тоді покатить cool grin

  Подавши дівчині їдло, Скрімер сів навпроти і поклав на столик унікарт.
  ну як це так - дівчині...яка подобається...і їїїїдло big surprise ГГ ж типу їй симпатизує - а здається автор ні.

  До того ж не зрозуміло якого віку гг...напочатку здається, наче він молодий чувак - а згодом наче дядько за 35...бо є спогади про давні лазерні бої. І яким чином гг може пам'ятати таке - коли це друга половина 21 ст?? big surprise

  Попередній коментатор вже сказав, що все занадто стандартненько.

  А взагалі написано доволі цілісно. Успіхів, авторе!

 6. 2016-02-15 в 22:44:25 | Спостерігач

  Браво.

  Неймовірно рідкісне явище для українських теренів - продуманий та пропрацьованний Світ. Якщо ви не наберете балів - не дивуйтесь. Тут не люблять сучасну якісну літературу.

  Пішов дочитаю.

  І знову браво. Вкрай рідко можна побачити роботу такої високої якості.

  Реально. Вичовгати мову. Прибрати зайві речення (Я б третину тексту певно зрізав би)і цілком реально монетизувати. Ні, звісно робота прохідняк. Але цілком комерційний.

  ой вибачте забув ремарку - в англомовному світі.

  В нас якісну фантастику не люблять і бачити не хочуть. Збираєтесь просувати це українською? Терпіння, наснаги і вітаю у пеклі.

 7. cheesecheesecheese

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)