Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. 2016-09-04 в 16:16:32 | Аноним

  Дякую мене таким досита нагодувала шкільна христоматія.

  Так фентезі з національним колоритом потрібно. навіть більше КОНЧЕ НЕОБХІДНО ТУТ І ЗАРАЗ!

  Але не таке.

  Потрібен наш "Мисливець та снігова королева" чи наш "Ведзмін".

 2. 2016-09-05 в 12:25:25 | Квінта

  Написано майстерно, гарна стилізація, нагадало початок жіночої фентезі "Темної сторони..." Дари Корній. Її я тоді кинула, бо не витримала потік рожевих соплів. Ваш твір, авторе, дочитала, бо він коротший. Знаю, що у жанру багато шанувалиників, тому свого читача ви знайдете.

  Якщо оцінювати з технічної точки зору, то сильне оповідання з атмосферою, ідейною кульмінацією та приємною мовою. (тільки не зрозуміла, чому Ґава кинулася спочатку на хлопця, а не на дівчину, по яку вона приходила).

  Якщо ж оцінювати з суб'єктивних вподобань - не моє воно. Та все одно успіхів! smile

 3. Квінта, дякую. Ви мене дуже надіхнули своїми словами. Особливо стосовно атмосферності та мовної майстерності. Та я поки не планую далі саме в цьому жанрі творити, це, скоріше, експеримент.

  Стосовно вашого питання, чому першим хлопець: ревнощі, плюс явно слабший супротивник.

  Аноним, погоджуюсь, що нам багато чого потрібно. Проте все це одразу, без експериментів та пошуків не з'явиться. Тим паче - в обсягах Відьмака.

 4. Початок такий чарівний і милий. Ці всі пестливі закінчення слів, які мало де пасують, тут якраз дуже доречні. Хороша стилізація під «Кайдашеву сімю»., під «Сватання на Гончарівці» й т.п. Вся ця солодка атмосфера закоханості – це чудово. Це наївно, але так приємно. У той же час друга частина твору пожмакана. Герої нелогічні, як діти кидаються з крайності в крайність. Ніжна Мальва, яка напувала пташа, лишає суперницю згорати живцем. Виявляється такою ж безсердечною відьмою, як її мати. Мені не сподобалася кінцівка не через її трагізм, а через те, що доброта гг була лише бутафорією і луснула як мильний пузир. Вибачте, що я така категорична. Просто це розкішний жанр, і я мимоволі порівнювала вашу роботу з класикою. Загалом дякую, що написала саме в такій стилізації. Натхнення вам!

 5. 2016-09-11 в 22:03:06 | Олександр

  Так, саме з класикою. Леся Українка, досі згадую , як напамять вчив останній уривок Лісової пісні. Вибачте, але важче тільки Франка вчити, кошмар просто. Це не фентезі. Це також казочка, з усіма атрибутами і законами казок. І герої казкові, тому і діють гіпертрофовано емоціонально. Все правильно, дуже гарно написано, єдине - я не прихильник цього жанру. Але думаю, свій читач у оповідання буде, бо якісно і красиво написане

 6. Амі, дуже вам дякую за теплі слова. Здається, ви трохи по-іншому сприйняли вихідний задум. Він був скоріше про те, як добра людина від заподіяного їй зла (а його тут було багато: зрада, смерть матері, спроба вбивства) втрачає наївність, яка робила її такою вразливою. Справ в тому, що мені дуже не подобається, як оспівується жертовна позиція у класичній та програмній літературі. Мовляв, якщо тобі чинять зло, все одно потрібно залишатись вразливою "грушою для биття".

  Олександр, межі жанру фентезі достатньо розпливчасті, особливо на стику з казками. Як на мене, занадто похмуро як для чистої казки. Дякую вам за оцінку естетики smile

 7. мені дуже не подобається, як оспівується жертовна позиція у класичній та програмній літературі

  О, з цим я з вами згодна на всі 100. Коли читала «Три долі» Вовчка не могла зрозуміти, як можна бути такими жертовними. Я зрозуміла ваш задум, просто мені не вистачило натиску. Момент коли вона чує «Злата. Наречена моя» дуже маленький. Буквально два три речення. А це переломний момент. Між інь і янь. Був би він більший, детальніший, по-моєму, це було б круто. Це було б схоже на перетікання білого в чорне. А не вимикання лампочки: тут вона хороша, тут погана. Я про це писала. Вибачаюся, що надокучаю)

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)