Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. Із задоволенням пройшлася по вуличкам Києва smile Написано дуже гарно, атмосферно, герої живі, є розвиток. Така собі новітня легенда.

  Із зауваг: треба вичитати - зустрічаються описки. Ну, і сюжет для мене виявився цілком передбачуваний, але від того не менш гарний.

  Автору удачі! Сподіваюсь побачить оповідку в фіналі smile

 2. 2012-10-09 в 11:46:47 | Зіркохід

  Інтриги практично нема. Все в мінорі. Цей твір варто би назвати "Небо над Києвом-2" - по духу брати-близнюки smile.

  Хорошого більше: потрібна тематика, чудове виконання, зримість описів і характерів. Чого забракло мені в оповіданні, щоб остаточно сподобатися - затягнутість, песимізм і відсутність хепі енду. Де воно, світло в кінці тунелю? А он воно - відблиск вогню пекельного grin.

  Пропоную врахувати наступні зауваги:

  Відмічаю – відзначаю, святкую

  Стиснув плечима – стенув, знизав

  приєднуйся, мов, друже – мовляв

  З тих пір – відтоді

  Зонтики – парасольки

  Пластикова склянка – а отут доречніше було б залишити стакан – і хай хоч хтось присікається cool smile!

  Як ти гадаєш, Юрко – Юрку (клична форма, одначе)

  Лопаються – лускають

  Трущоби – нетрі

  Землевдведення – земле відведення

  Хиляв – кружав (хиляти – хитати, гойдати)

  В другий раз. А в перший? – вдруге. А першого разу?

  Авторе, час написати вже якесь оптимістичне керівництво до дії wink. Злом зла не перемогти.

 3. Зіркоходе, на Вас те київське небо впало, чи що, тому Ви його постійно згадуєте? LOL

  Не всі твори мають закінчуватися хепі-ендом.

 4. Зіркохода просто вразила та письменниця, ось і все. Але це не дивно, адже у неї, попри мовні огріхи і небездоганне виконання, є талант. Вона діамант, хай навіть ще не оброблений.

  Дане оповідання - живе. Атмосферне. Хоча і викликає не однозначні емоції.Авторові потрібно шукати свою нішу, бо має легко впізнавану манеру тексту.З цим треба щось робити - або культивувати і ще більше розвивати, або викорінювати повністю.

  Трохи стьобу : кави забагато! Дайте героям американо, лате, капучіно, чаю, врешті-решт! Ще мене здивувало, що багатій-мажор відпочиває, як людина із мізерною київською зарплатою (суші, піца, кіно, боулінг, екскурсії по бутіках) - та годуйте його фуагрошкою, ведіть у Патіпа чи Помаду, заливайте у нього галонами віскі! Хай п'є відрами шампанське, ганяючи на спорт-карі і збиваючи (безкарно) пішоходів. cheese

 5. Якось дивно вразила, що він тепер тим оповіданням "лається". Мовні огріхи є у всіх, інакше б у коректорів не було роботи, а ярлик "небездоганне виконання" можна приліпити до будь-якого твору, якщо захотіти. І чи не думаєте Ви, Бабаю, що справді талановитий автор колупатиметься в одному і тому самому за тематикою і стилістикою замість того, щоб іти далі і пробувати нове? wink

  Про твір.

  Боляче, гостро, актуально. Сподобалось, як Ви змалювали конфлікт двох світоглядів. Трохи не вистачило чогось наприкінці, у кульмінації, ніби одного речення, однієї ноти. Подумайте, радити щось собі не дозволю, щоб не нашкодити.

  Успіхів і натхнення!

  З.І. Мені цікаво, як голосуватимуть автори з різних груп, які написали про Київ. smile)))

  І ще цікавіше було б спостерігати, якби герої цих оповідань зустрілися.

 6. Класно, хоч і дійсно, досить передбачувано. Є цікаві герої, атмосфера, та й підняти соціальну проблематику на цьому конкурсі мало хто наважується. Щоправда, як на мене, всі з-устрічі ГГ після їх сварки - більш автору потрібні, аніж героям. Надто вони вже різні, і, якщо вже раз спробували і не вийшло, то далі розвивати стосунки б не стали. Але це лише НМД.

  Успіхів.

 7. Дякую за відгуки!

 8. 2012-10-13 в 12:39:29 | Аноним

  Мені дуже сподобалося оповідання! Спасибі автору.

 9. Написано доладно, проблематика актуальна, герої виписані, містика присутня але, як на мене, якось все занадто спокійно, плюс розв'язка двох конфліктів (Юрка з Оленою, Душі Міста з нахабними забудовниками) співала (наклалася одна на одну), причому в обох випадках вона була негативною - тож не відчув особливого трагізму.

  Авторові удачі!!!

 10. Перед кожним майстар-класом я мав можливість гуляти Києвом. Коли приїжджаєш о шостій ранку, часу - вагон. Дніпрова набережна порожня, можна уявити собі давні часи, коли не було мостів, а на Подолі розкинулися дерев"яні будиночки, церкви, набережні. Хороша уява допомагає прибрати з пейзажу явно зайві будівлі. Знаєте, це місто могло бути красивішим, як і моє. Тому голосував за це оповідання, ставлячи його на друге місце.

 11. Дякую всім, хто коментував і голосував!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)