Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. отже, раз просили- покритикую. На жаль не дуже детально, а тезами.

  Почну із хорошого: кількість неміряних цифр в межах пристойного (хоча яку роль для тексту відіграє, що держав саме 48 мені незрозуміло. було б 52 - щось би змінилось? якщо ні, то краще: "півсотні"). Кількість монстрів прямує до нуля - це теж добре. Технічна частина по якій я пробігся очима особливого відторгнення не викликає, тож її не аналізуватиму а одразу перейду до основної проблеми тексту.

  Це - статичність. Дивість яка структура: голос за кадром розповідає історію. Потім герої виголошують довгі-довгі монологи - теж для читача. Малюється картинка - теж для читача, вона неприродна. Потім іде прокламація. Потім епілог.

  В результаті все схоже на агітку, як от радянський лубочний фільм. Проте незрозуміло кого і за що агітується.

  По хорошому оповідання треба переписати - в тих же декораціях, але розповісти один день життя революціонера на барикадах. Як дівчинка-медик йому приносить чай, як вони відбили атаку вогора, а термос пробила куля, як він не може пригададати ім'я тієї дівчинки, як потім випадково бачить її, коли та роздає прокламації і потім епілогом - як вони щасливо (чи нещасно) живуть. Так можна подати усе, що тут є.

  А так - це не твір. Це сеттинг світу, не більше.

  Узагалі, авторе, ви створюєте цікаві світи, але при цьому у вас не виходить населити їх людьми. Порада: пистаи наступний твір в стилі "один день життя..." когось.

  ЗІ

  і обмежити довжину речень.

 2. Игорь, термос-то за что? Он украинского производства или китайского?

  Автор, Вы прямую речь когда научитесь оформлять?

 3. автор, твір слід серйозно ддопрацювати....

 4. Ох, авторе, в такому стилі аналітичні статті писати, а не художні твори...

  Натяк на сьогоднішню Україну такий прозорий, що я весь текст чекала, де автор забуде, що дія на Марсі, і прозвучать знайомі назви? Ну, про Україну-Росію-Америку хоч і ні слова, але там, де згадуються політичні діячі і Франція з Аргентиною, таки виникло питання: а марсіанських прикладів за стільки століть на Марсі не назбиралось?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)