Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. 2012-03-18 в 23:56:57 | Зіркохід

  Так-так, не дарма на початку конкурсу ходили чутки про "Титанік" smile...

  Оповідання написано непогано, хоч оті блоки жирного тексту трохи плутають. Їх би пробілами відокремлювати, чи що. Або великими літерами писати.

  З оригінальністю також проблеми. Практично все з використаного автором антуражк вже є на конкурсі: кротовини, загиблі кораблі, ШІ-ІШі, про роботів я вже мовчу крізь зуби big surprise... Можливо, тому оригінальна кінцівка не вельми зіграла.

  І ще в оповідання дуже невдалий початок. Ну як це кротовина може прочинитися? І як це космос може бути незайманим, і до того ж цнотливим? Я, припустимо, напруживши звивину, можу здогадуватися, що хотів сказати Автор, але асоціації нахпбно виникають зовсім не ті tongue wink.

 2. як на мене, забагато діалогів для такого оповідання. Початок драматично-сентиментальний, якось... команда корабля,і такі описи...ну, як ніби жіночий роман. Щодо оригинальності, ну, те, що на конкурсі багацько кораблів, роботів і всякого живого металу зумовлюється темою, на мій погляд вона звужує напрямок думки, як не крути. Тема не оригинальна - от про що я!

 3. Цікава річ. Особливо поведінка Іш сподобалася. Виходить, люди перемудрували самі себе? Непогано. Так, на початку, Ви, авторе, трохи перебрали з "красивістю", а так нічого.

  Успіхів.

 4. Зіркоходе, Марко, Фантоме дякую за відгуки.

  Практично все з використаного автором антуражк вже є на конкурсі
  А навіщо вигадувати щось нове, коли сказав бластер - і всі зрозуміли, про що йдетьсяgrin Тут свідома гра штампами.

  І як це космос може бути незайманим
  Ну, з людської точки зору, якщо вони тут не були, то гадаю, може. Хоча, дійсно, можливо тут перегнув з епітетами.

 5. цнотливого космосу

  цнотливий в даному контексті звучить смішно

  Дочитав. Нормально. Радив би підсилити той момент в тексті, що люди могли врятувати корабель, а комп це їм завадив, це недостатньо зрозуміло із тексту.

  поведінка ЛЮКа теж недостатньо розкрита (га-га гра слів)

 6. 2012-03-19 в 17:32:54 | HarleyDavidson

  Великий Космос! На 45-му оповіданні все виглядає переспівами з деяких попередніх конкурсних робіт і не тільки LOL Тобто нове вигадувати все ж треба, бо переслідує відчуття, що читаєш десятки разів читане LOL

  Якщо не знехтуєте, то пораджу сконцентруватися на трикутнику людина напівлюдина-напівмашина і машина. Ваш Люк не тільки за капітаном повинен сумувати. На повному серйозі він мусить плакати за штучним інтелектом корабля. Мені б психологію сюди, менше зовнішніх ефектів і намагань прикрасити оповідання, більше зусиль в розкритті Люка. Зробіть так, щоб читачів розривало навпіл між машинним і людським.

 7. Chernidar, HarleyDavidson дякую.

  Ваш Люк не тільки за капітаном повинен сумувати. На повному серйозі він мусить плакати за штучним інтелектом корабля.
  Ну, я не зовсім згоден. Чому він має плакати за Іш? Якщо щиро вважає того вбивцею єдиної близької людини. Хіба що краплина жалю, все ж таки останні хвилини пройшли разом.

  Щодо трикутника людина-напівлюдина-машина то поміркую, як і над зауваженням Чернідара щодо підсилення моменту, що люди могли врятувати корабель.

 8. Кінцівка сподобалося, а от сам формат тексту…

  Варто зміну декорацій якось виділяти, бо легко починаєш плутатися у цих стрибках з одного на друге. От і я геть збився з пантелику і не зміг повною мірою насолодитися текстом.:(

  Щиро Ау Тор

 9. Дякую, Ау Тор

  Варто зміну декорацій якось виділяти

  По тексту, щоденники Іш, окрім інформативної частини ще й виконують функцію відокремлення декорацій одна від одноїwink

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)