Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. 2012-03-18 в 23:56:57 | Зіркохід

  Так-так, не дарма на початку конкурсу ходили чутки про "Титанік" smile...

  Оповідання написано непогано, хоч оті блоки жирного тексту трохи плутають. Їх би пробілами відокремлювати, чи що. Або великими літерами писати.

  З оригінальністю також проблеми. Практично все з використаного автором антуражк вже є на конкурсі: кротовини, загиблі кораблі, ШІ-ІШі, про роботів я вже мовчу крізь зуби big surprise... Можливо, тому оригінальна кінцівка не вельми зіграла.

  І ще в оповідання дуже невдалий початок. Ну як це кротовина може прочинитися? І як це космос може бути незайманим, і до того ж цнотливим? Я, припустимо, напруживши звивину, можу здогадуватися, що хотів сказати Автор, але асоціації нахпбно виникають зовсім не ті tongue wink.

 2. як на мене, забагато діалогів для такого оповідання. Початок драматично-сентиментальний, якось... команда корабля,і такі описи...ну, як ніби жіночий роман. Щодо оригинальності, ну, те, що на конкурсі багацько кораблів, роботів і всякого живого металу зумовлюється темою, на мій погляд вона звужує напрямок думки, як не крути. Тема не оригинальна - от про що я!

 3. Цікава річ. Особливо поведінка Іш сподобалася. Виходить, люди перемудрували самі себе? Непогано. Так, на початку, Ви, авторе, трохи перебрали з "красивістю", а так нічого.

  Успіхів.

 4. Зіркоходе, Марко, Фантоме дякую за відгуки.

  Практично все з використаного автором антуражк вже є на конкурсі
  А навіщо вигадувати щось нове, коли сказав бластер - і всі зрозуміли, про що йдетьсяgrin Тут свідома гра штампами.

  І як це космос може бути незайманим
  Ну, з людської точки зору, якщо вони тут не були, то гадаю, може. Хоча, дійсно, можливо тут перегнув з епітетами.

 5. цнотливого космосу

  цнотливий в даному контексті звучить смішно

  Дочитав. Нормально. Радив би підсилити той момент в тексті, що люди могли врятувати корабель, а комп це їм завадив, це недостатньо зрозуміло із тексту.

  поведінка ЛЮКа теж недостатньо розкрита (га-га гра слів)

 6. 2012-03-19 в 17:32:54 | HarleyDavidson

  Великий Космос! На 45-му оповіданні все виглядає переспівами з деяких попередніх конкурсних робіт і не тільки LOL Тобто нове вигадувати все ж треба, бо переслідує відчуття, що читаєш десятки разів читане LOL

  Якщо не знехтуєте, то пораджу сконцентруватися на трикутнику людина напівлюдина-напівмашина і машина. Ваш Люк не тільки за капітаном повинен сумувати. На повному серйозі він мусить плакати за штучним інтелектом корабля. Мені б психологію сюди, менше зовнішніх ефектів і намагань прикрасити оповідання, більше зусиль в розкритті Люка. Зробіть так, щоб читачів розривало навпіл між машинним і людським.

 7. Chernidar, HarleyDavidson дякую.

  Ваш Люк не тільки за капітаном повинен сумувати. На повному серйозі він мусить плакати за штучним інтелектом корабля.
  Ну, я не зовсім згоден. Чому він має плакати за Іш? Якщо щиро вважає того вбивцею єдиної близької людини. Хіба що краплина жалю, все ж таки останні хвилини пройшли разом.

  Щодо трикутника людина-напівлюдина-машина то поміркую, як і над зауваженням Чернідара щодо підсилення моменту, що люди могли врятувати корабель.

 8. Кінцівка сподобалося, а от сам формат тексту…

  Варто зміну декорацій якось виділяти, бо легко починаєш плутатися у цих стрибках з одного на друге. От і я геть збився з пантелику і не зміг повною мірою насолодитися текстом.:(

  Щиро Ау Тор

 9. Дякую, Ау Тор

  Варто зміну декорацій якось виділяти

  По тексту, щоденники Іш, окрім інформативної частини ще й виконують функцію відокремлення декорацій одна від одноїwink

Вернуться на страницу