Вернуться на страницу

Comments: 13

 1. замало ідеї: ішой.. дійшов..дізнався істину.. капець Вежі .. пішов дощ.. можливо, якщо б це був великий роман, з захоплюючими подробицями подорожі, з купою подій, то все виглядало б розкішноoh oh

  а так загалом написано достойноcool smirk

 2. 2010-02-23 в 10:56:22 | Аноним

  Кажуть, що послідовники Толкієна навіть якщо напишуть шедевр все одно не перевершать його. Толкієн поставив висоту яку уже ніхто не візьме.

  Кінг з своєю Вежою створив щось подібне. Це оповідання написано тим хто начитався Кінга і вирішив щось написати. А що пишуть люди які різко вирішили стати письменниками? правильно копіюють авторів якими захоплюють ся. Не варто це робити. Почекайте і воно само прийде.

  Оповідання не сподобалося. Погоджуюсь з Колобком: йшов, прийшов, побиріку дізнався шо до чого і гахнув бомбу.

  Незарах.

 3. Перша частина непогана, хоча й нагадує Кінга. А друга - скомкана, незрозуміла, бррр...

 4. 2010-02-23 в 21:13:30 | Аноним

  До аноніма

  Кінга не читав, оскільки він мені не подобається. Письменником ставати не збираюсь. Пишу, як виходить. А сюди прийшов щоб навчитися. До речі, де там написано, що гахнув бомбу?

  Колобку дякую за розуміння, Рисі - теж. Трохи поспішив з другою частиною.Бачив, що не зміг прописати, те що хотів, але було вже запізно.

  автор

 5. Да-да, Кінг повне нічтожество, попса і чтиво для американських домогосподарок, а пан автір - просто скромний непризнаний геній.

  ШуШ проглянув оповідку діагонально, бажання заглиблюватися в глибини і брати висоту не виникло.

 6. 2010-02-24 в 12:06:25 | Аноним

  Шановний чи шановна Пухнастик, от за що мені тут не подобається - "діагонально", один читає і знаходить там лише те,що його турбує -вилити на когось своє знання фантпрози. Інший (чи інша) пише про непризнаного генія. Де я писав про КІнга-нічтожество? Чому народ, який тут бере участь потім тільки і пише, що мовляв там немає нормальної прози.Критика повинна бути конструктивною. А не демонстрацією власної значущості.

 7. перша половина класна, друга - заплутана. не певен, що зрозумів закінчення.

 8. Chernidarе, дякую! Ех, на жаль термін мене підганяв, тому другу частину я просто "віддав", прикро. На справді, я можу пояснити, що мав на увазі. Тут я ще перемудрив із грою в час, тому і вийшло заплутано. Дивіться,Архе - Колесо життя - то архетип самості, герой прийошов, щоб зруйнувати все, оскільки не знав для чого воно і користувався чутками та переказами - "міфом". Охоронець -віртуальний образ, що почав жити своїм життям. Повернути Колесо життя означало знайти свою самість, і,водночас, відновити життя на планеті, тобто зробити певний вчинок. Що і було зроблено. Герой помилково вважав, що поворот призвів до зворотнього процесу, але все вийшло Н-енд, і пішов дощ. Я розумію, що якщо автор починає пояснювати, що воно малося на увазі - грош йому ціна, себто твору, проте, що вийшло то вийшло. Бачите, жодних Кінгів, бомб і закидань у початку письменницької діяльності.

  Щиро,автор

 9. 2010-02-26 в 08:59:23 | Продюсєр Валєнтін

  Довго думав чи .............. ПуШ чи що? І зрозумів, це просто якийсь невдаха, що заховався за ніком і сидить тішиться не зрозуміло чим. Я б образився за слова проти Кінга, але ти невдаха, то ж я зроблю тобі подарунок і залишу цю образу без відповіді.

 10. Змісту напхано багато, а зрозуміти його не так вже й просто.

 11. Дякую, Сибіряку!smile

 12. Да нехай із тим Кінгом, дай йому здоров'ячка й наснаги написати ще кільканадцять наджахливих романів.

  Що автор дійсно не вивів - так це фінальну частину. Оскільки зміст її потребує від автора додаткових пояснень, адже без них історія не грає.

  Раджу автору спокійно й виважено переробити фінал.

  Ще, на мій погляд, не треба уточнювати, що історія відбувається на планеті Данея. Це нічого не дає, а от додаткова сутність з'являється.

 13. Дякую, Skaerman, за цілком слушні думки. Чого поспішав - хтозна, бо взагалі то ніщо не заважало спокійно й виважено доробити фінал. Гадаю в подальшому так і буде.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)