Вернуться на страницу

Comments: 12

 1. 2019-12-07 в 19:34:29 | Шпрота

  Незважаючи на добрячу кількість росіянізмів і досить-таки банальну драму, читати було по-своєму цікаво, і фінал вийшов цілком логічний. Від пояснень матчастини у діалогах, щоправда, часом від'їждажаєш, увага розпорошується. Але мені зайшли окремі фішки: про кабінет адвоката в дусі старих фільмів, про неакуратність Дарен, яка дратує її чоловіка, про всі оці пляшечки з ванной кімнати. Рельєфнено.

  Загалом не можу сказати, що от прямо вразило, але цілком приємний текст - і про тему таки є.)

 2. 2019-12-08 в 13:46:05 | Сторонній

  О, ну нарешті норм текст і по темі. Так, є росіянізми, є всі оці "прийняв участь" замість "взяв участь", немає кличної форми при звертаннях - страшно дратує. Але загалом оповідання хороше, судячи з усього побачимось ще у фіналі.

  Успіхів wink

 3. 2019-12-08 в 21:12:27 | Ліхтар

  Початок добре зайшов: сексуальний аспект є, герой прописан. А от логіку кінцівки не зрозумів. ГГ вдруге вчиняє скажімо так "не гарно", а дружина його за це пробачає? Мовляв ревнує, означає любить? oh oh Вчинок ГГ мені також невмотивований: усе оповідання нам показують, як дружина його дратує і він найбільше переймається про свою роботу, а в кінці його перемкнуло, він забив на ризики і згадав про дружину.

  Успіхів авторові!

 4. 2019-12-08 в 22:04:51 | Примарна хмара

  Гарно написано, досить динамічно і цікаво. Тема також розкрита. Проте не зрозуміла логіка ГГ у фіналі: переспав з дружиною у віртуалі - і всі проблеми владналися? Ну тоді це точно другий фантастичний складник) А поєднання теми і фантастики - вже плюс на цьому конкурсі. Автору - успіху.

 5. 2019-12-08 в 23:01:55 | Шпрота

  Дозволю собі вкинути пару слів щодо закидів у неправдоподібності фіналу, чисто з погляду читачки.

  Мені здалося, що оця недомовленість, чому, власне, дружина готова його пробачити, прикольна: ось бракувало їхнім стосункам гостроти, дратували вони одне одного, а тоді вона його розлютила, взяла на "слабо", роздратувало його почуття власника, ще й поділила його інтереси (там же наголошено, що вона своїм портом для конекту бозна-скільки не користувалася, з часів універу, а тут вирішила задіяти) - і знову його зацікавила. Оце таке класичне "і разом тісно, й окрем нудно". Мораль: люди, якщо не в сексуальному, то в плані культури й емоційного складника стосунків між статями ніфіга не еволюціонували. Це цікавий погляд.

 6. Дякую за фідбек.

  А от логіку кінцівки не зрозумів. ГГ вдруге вчиняє скажімо так "не гарно", а дружина його за це пробачає? Мовляв ревнує, означає любить? oh oh Вчинок ГГ мені також невмотивований: усе оповідання нам показують, як дружина його дратує і він найбільше переймається про свою роботу, а в кінці його перемкнуло, він забив на ризики і згадав про дружину.
  Проте не зрозуміла логіка ГГ у фіналі: переспав з дружиною у віртуалі - і всі проблеми владналися? Ну тоді це точно другий фантастичний складник)

  У даному випадку хотілось передати стан ГГ, як людини, яка у шлюбі не перший рік, і, як то кажуть, яскраві фарби почуттів дещо підтерлись. Так трапляється. І сприйняття людини може дещо змінюватись. Речі, які раніше здавались милими, набридають. Певно, що один партнер після довгого періоду часу також може не так сильно запалювати під градом буденості.

  Щодо мотивації. Мені не хотілось розділяти за що ГГ більше турбується, за дружину чи роботу. Так як пріоритети, залежать від ситуації, часу і місця. В один момент ти жертвуєш одним, у іншій ситуації - іншим, і я щось дуже сумніваюсь, що ніхто з нас часом не засиджується на роботі, жертвуючи часом з близькими.

  Щодо розв'язки. Насправді, тут ГГ робив не докінця продуманий вчинок, більше керувався емоціями, тим що може трапитись, якщо він не втрутиться, і як йому доведеться жити з цим далі. І те, перед чим ставить його дружина, змушує дещо обнулити його спотворену буденністю, справами систему координат.

  Щодо реакції головного жіночого персонажу. Пробачила вона його? Чи кохає вона його? Чи дає вона собі можливість сумніватись у своїй правоті? Він цього не знає. Ми цього не знаємо, як і те, що буде між ними далі. Ніхто ж не каже, що хепі енд. Але люди іноді собі дозволяють маленькі слабкості, чи не так? Кожен, хто прочитав (за що я вам, пані та панове, щиро вдячний) спроектував і вирішив для себе це.

  Мені здалося, що оця недомовленість, чому, власне, дружина готова його пробачити, прикольна: ось бракувало їхнім стосункам гостроти, дратували вони одне одного, а тоді вона його розлютила, взяла на "слабо", роздратувало його почуття власника, ще й поділила його інтереси (там же наголошено, що вона своїм портом для конекту бозна-скільки не користувалася, з часів універу, а тут вирішила задіяти) - і знову його зацікавила. Оце таке класичне "і разом тісно, й окрем нудно". Мораль: люди, якщо не в сексуальному, то в плані культури й емоційного складника стосунків між статями ніфіга не еволюціонували. Це цікавий погляд.

  Мені приємно, що хтось сприйняв це саме так.

 7. Мені сподобалось оповідання.

  Написано легко, чітко, зрозуміло.

  100% по темі.

  Цікаво, що дружина насправді просто чекала від нього вчинків, а не пустих слів і вибачень. А чоловіку, як часто буває, легше було втратити, ніж поділитися з іншим.

  Дуже реалістично.

  Успіху автору!

 8. Мені сподобалось.

  І емоційний вчинок героя в кінці здався досить романтичним. На фоні того як він піклується про роботу і намагається розколоти дружину на інформацію, можна подумати, що в нього вже не залишилось ніяких почуттів. Навіть, здається, що він і сам так думає, але ставши перед викликом, раптом вчинив, як людина, що кохає, і все інше не важливо.

  Деякі сцени здалися трохи затягнутими, так наче вони відіграють більшу роль ніж насправді, але в цілому читати було цікаво.

  Успіхів авторові!

 9. 2019-12-09 в 17:53:38 | Аноним

  Оце оповідання відповідає темі на 100%.

  Дякую, авторе.

  Хотілося більш несподіваної розв'язки, але так бачить автор.

  Успіху!

 10. Круто.

  Я гадав, він її просто вб'є в кінці, щоби точно врятувати свою кар'єру. Оце був би твіст.

  Про мінуси в лексиці написали.

  Дякую за оповідання.

 11. 2019-12-12 в 14:26:56 | Рав Еліезер

  Дякую.

  Гарне, цілісне, приємне.

  Гарно виписані персонажі, пов'язуєшся з ними. Сюжет гарний і зворушливий відкритий фінал.

  Мінус у лексиці, так.

  Але +

 12. 2019-12-12 в 17:51:23 | Свідок

  Простенька, але досить життєва мелодрама. Фантастична складова - це вже не фантастичний віртуальний секс, але зарахуємо це до фантастики дуже близького прицілу wink

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)