Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Кхм… Не знаю, вважати це компліментом чи ні, але серед прочитаних мною конкурсних оповідань це - безперечний лідер злиття автора з його текстом. У мене склалося враження (вже після перших абзаців, а потім воно лише зміцніло), що розповідь про атомний штучний інтелект написано самим атомним штучним інтелектом для інших атомних штучних інтелектів. Либонь пересічним читачам-людям не осягнути всієї глибини думки, вкладеної в цей дивний текст.

 2. 2018-12-07 в 19:25:57 | Він, вона, воно.(Автор)

  Сподіваюся, що Ви(Вікторе) - якщо читаєте мою відповідь - розумієте, наскільки ви справедливі. І зрозумійте, наскільки ви розчулили мене - думка вашого коментарію несе для мене сподівання, що кожен (не)зрозуміє текст... текст досить особистий - я викликав у вас саме те, що хотів. Можливо небайдужих, окрім вас, зовсім не буде. Але дякую за вас та ваш коментарій - відчуваю себе переможцем світу(невеличкого, без АТОМного світу).

 3. Мабуть, ідея була визначна і дуже цікава, але, на жаль, текст нечитабельний. Це не оповідання. Погоджуюся з попереднім коментарем, цей текст написано не для людей, а для штучного інтелекту.

 4. Вибачте, авторе, але в мене інші грибочки. wink

 5. 2018-12-09 в 11:59:24 | Дикобраз у кожусі

  О, святий Оксид Дигідрогену! Мабуть у цьому тексті заховані визначні перли, але навіть зануритися в текст, не те що дістатися до дна - вище моїх сил.

 6. 2018-12-09 в 14:50:24 | Грішник з другої групи

  Завис

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)