Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2017-04-17 в 17:00:46 | Стишена

  Трохи просто, але весело smile

 2. 2017-04-18 в 00:54:14 | Ромчик

  Світ, на жаль, не надто окреслений.

  Взагалі, тут фантастика відверто технічна. Події можна без проблем перенести у будь-який інший фантастичний сетінґ, звести просто до казки.

  Це не було б проблемою, якби казка була глибокою і красивою, як, скажімо, у Лема.

  А тут, схоже, мораль твору: "Якщо людям десь не раді, то не слід пхати туди свого носа."

  Успіхів, мабуть)

 3. Текст прикольний, але не більше. Читається легко і в загальному залишає приємні враження. Але на мою думку, до теми конкурсу мало відноситься, бо єдине що тут її хоч якось ілюструє - заборона людям зайти в бар(що зроблено для їхньої ж безпеки).

 4. 2017-04-21 в 20:40:17 | Старліт

  О, у минулому конкурсі було дуже схоже оповідання, навіть назва схожа: Ронін і Гарольд та уроки плавання. Тут правда не вистачає "і особливості позаземноі пиятики". Написано вправно. Настрій хороший, можна робити серію пригод. Але цьому конкретному тексті не вистачило сюжетних поворотів. Занадто просто, що не личить авантюрним космопригодам.

 5. 2017-04-22 в 09:21:38 | Володимир

  3.47

  Артур

  — Ти не бачиш напис, що людям вхід заборонений?

  -- мерзенне формулювання. Приблизно те саме, що й знущальні питання, напр., "ти що, осліп" -- до зрячої людини. Чому не краще тицьнути пальцем в ту табличку? Чи все так і було задумано? У них дійсно такі стосунки? Один споює іншого (майже силою). Другий знущається?

  Ого. А ще й обкрадають одне іншого не по дитячому...

  Ага... Так і повіримо. Бармен дав рецепт.

  Втім, схоже, там у всіх така дивна поведінка... Навіть у "випадкових збігів". Вони аж рояться...

  Але цікаво, як вид, що народжує щотридоби (100 дітей на рік!) може бути вимираючим і в червоній книзі? Це ж явне неузгодження! Може треба було якось це прояснити?

  То чим же корисне оповідання... На перший погляд -- нічим. Але може недалекість персонажів має наближати їх до певних категорій народу, якому таки слід, раз за разом, пояснювати: не купуйте всілякий непотріб, не пийте сумнівні рідини... Звісно, декого вже врятувати неможливо, бо ретельні експеременти з метанолом, склоочисниками та настойками глоду -- не залишають часу на книги. Але комусь ще може вдасться допомогти. Отже, такий мас.літ має бути smile І має бути саме простим і примітивним... :(

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)