Зал слави

Subscribe for this rubric to RSS

Успіхи та досягнення фортечан

Багато оповідань, що були написані на конкурс, не тільки залишилися на цьому сайті. Тут зібрана інформація про те, де колишні конкурсанти опублікували свої оповідання.

Зоряна Фортеця І
«У.Ф.О.» №1, 2009

  • Марія Ряполова «Звідки беруться янголи»
  • Таміла Тарасенко «День останній і перший» (як Тала Владмірова)
  • Олег Сілін «Примірник»
Изображение «У.Ф.О.» №2, 2009

  • Роман Котик «Місячна соната»
«У.Ф.О.» №1, 2010

  • Роман Котик «Коло»
Изображение «У.Ф.О.» №2, 2011

  • Ігор Зубрицький «Недозволена хитрість»
  • Олег Росткович «Сон номер 4»
Зоряна Фортеця ІI
«Реальность фантастики» №8, 2010

  • Ольга Пошуруєва, Олександра Усманова «Мандрівний жаб»
«Реальность фантастики» №10 (86), 2010

  • Олександр Мешайкін «Техноген»
«Дніпро» №4, 2011

  • Олег Субчак «Зелень»
  • Міра Дніпровська «Досить однієї пігулки»
Фантастика.UA

  • Наталія Маркєлова, Олег Сілін «Тхір»
«Дніпро» №12, 2012

  • Олександр Войтко «Пастка»
Зоряна Фортеця ІIІ
«У.Ф.О.» №1, 2010

  • Юліана Лебединська «Князь степу»
«У.Ф.О.» №2, 2010

  • Ева Ковальська «Пилок метелика харао»
Фантастика.UA

  • Юліана Лебединська «Вільна ланка»
Изображение Кроки за спиною. Авторська збірка

  • Уляна Галич «Божевільніші за них»
Зоряна Фортеця ІV
«У.Ф.О.» №2, 2010

  • Олег Субчак «Останні дні»
  • Андрій Щербанівський «Наднова»
«Дніпро» №2, 2011

  • Олексій Тимошенко «Художник»
Изображение «Дніпро» №5-6, 2011

  • Олександра Усманова, Ольга Пошуруєва «Гра в чотири руки»
«У.Ф.О.» №4, 2010

  • Роман Хмаринка «Цунамі в мережі»
Фантастика.UA

  • Радій Радутний «Забагато клієнтів»
  • Ігор Сілівра «Гра в бога»
Изображение Кроки за спиною. Авторська збірка

  • Уляна Галич «Королі можуть усе»
Изображение «Дніпро» №11, 2013

  • Олександра Усманова «Пригода з перешкодами або Біг по колу туди і назад»
Зоряна Фортеця V
«Дніпро» №1, 2011

  • Анна Рибалка «Сюрприз від фірми» («Дуплет - 1»)
«Дніпро» №2, 2011

  • Юрій Савка «Іграшка»
  • Сніжана Тимченко «Перше чергування і антипригарне покриття»
«Дніпро» №3, 2011

  • Олексій Тимошенко «Золота квітка»
«У.Ф.О.» №4, 2010

  • Олег Субчак «Останній ворог»
  • Радій Радутний «Містер та місіс Орф»
  • Костянтин Козирєв «Мисливці за часом»
  • Ігор Сілівра «Фокусник»
  • Галина Соловей «Гадове яйце»
Зоряна Фортеця VІ
«У.Ф.О.» №1, 2011

  • Макс Пшебильский «Запис №...»
  • Олексій Тимошенко «О, великий Джар-та!»
Изображение Дніпро №5-6, 2011

  • Дмитро Кузьменко «Уйгурстанська історія»
  • Володимир Венгловський «Вийти з дому»
Изображение Дніпро №8, 2011

  • Віра Нижник «Резервація»
Изображение «У.Ф.О.» №2, 2011

  • Галина Соловей «День усіх мертвих»
  • Олексій Тимошенко «Круговерть часу»
Изображение «Люблю+Слово» №3, 2012

  • Анна Рибалка «Танці» («Мертві танці»)
«Люблю+Слово» №4, 2012

  • Сніжана Тимченко «Сон в насидженому місці» («РОЗКАЗУЮ СТОПЕРШИЙ РАЗ екскурсантам, як все було»)
Зоряна Фортеця VІI
«У.Ф.О.» №4, 2011

  • Волеслав Сірий «Космос»
  • Юрій Савка «Робота за сумісництвом»
  • Олег Субчак «Нокс»
Нова фантастична про… «Нова проза» №21, 2012

  • Наталія Ліщинська «Сіячі»
  • Наталія Ліщинська «Кохати не можна, зрадити; Любити, не можна зрадити»
«Фанданго» №17, 2012

  • Володимир Венгловський «Безодня»
«У.Ф.О.» №2, 2012

  • Вадим Соколенко «Далеко від домівки»
Люблю+Слово 1(2013) «Дніпро» №1-3, 2013

  • Олексій Тимошенко «Прикладна біомеханіка»
Люблю+Слово 1(2013) «Люблю+Слово» №1, 2013

  • Макс Пшебильський «Я буду чекати...»
«Нова проза» том 23, 2013

  • Ігор Сілівра «Вишнє море»
Сборник "Гоголь-фэнтези"

  • Сергій Мисько «Кварк+Галя=КУЛЕПУП»
Дніпро №9-12/2014

  • Володимир Венгловський «Безодня»
Сборник "Любви все роботы покорны"

  • Наталія Федоренко та Нік Средін «Кохання в невагомості» (російською, під назвою "Секс в невесомости")
Зоряна Фортеця VІIІ
Изображение «Дніпро» №9, 2012

  • Сергій Мисько «Як правильно їсти електронні помідори»
«Лава» №15/1, 2012

  • Макс Пшебильський «Каталонія»
Изображение «Кур'єр Кривбасу» №278-279-280, 2013

  • Анна Рибалка «Двійник»
  • Анна Рибалка «Тридцята монета»
Люблю+Слово 1(2013) «Дніпро» №1-3, 2013

  • Василь Тибель «Воно»
Изображение «У.Ф.О.» №3, 2012

  • Олена Пандурська «Вогник її механічної душі»
  • Ігор Сілівра «Страховий випадок»
Железный дуб «А зомби здесь тихие» (Эксмо, 2013)

  • Володимир Венгловський «Залізний дуб» (російською)
Изображение «Дніпро» №10, 2013

  • Володимир Венгловський «Залізний дуб»
Фанданго 19 «Фанданго» №19, 2013

  • Дмитро Кузьменко «Альфа»
Двійник «Фанданго» №19, 2013

  • Анна Рибалка «Двійник»
Зоряна Фортеця ІХ
«Дніпро» №11, 2012

  • Володимир Венгловський «Чужий у Міфгороді» («Се людина»)
«Меридіан: Хелло, Він»

  • Володимир Венгловський «Се людина» (російською)
«Склянка Часу*Zeitglas» №64

  • Наталка Дев'ятко «Однорівневий Київ»
Изображение «Дніпро» №4-6, 2013

  • Олена Пандурська «Шуліка на вербі»
РБЖ "Азимут" №31, 2016

  • Олексій Тимошенко «Куратор і вічність»
Зоряна Фортеця Х
«Нова проза» Том 23, 2013

  • Лариса Іллюк, Макс Пшебильський «Вагома причина»
Изображение «Дніпро» №4-6, 2013

  • Олеся Гулько-Козій «Весняна пригода звичайного біолога» («Небезпечна жінка»)
Изображение «Дніпро» №7-9, 2013

  • Олеся Гулько-Козій «Старий кінь борозни не зіпсує»
  • Олексій Тимошенко «Історія Моріса Ешера» («Ілюзії»)
Изображение «Дніпро» №11, 2013

  • Євген Лакінський «Шафа»
Изображение «Дніпро» №2, 2014

  • Анна Рибалка «Голос імперії»
Изображение «Дніпро» №3, 2014

  • Ніка Причара «Проект «Цикади»
  • Олеся Гулько-Козій «Страйкбол»
Равлик-Павлик «Меридиан» №3 (27), 2014

  • Володимир Венгловський «Равлик Павлик»
Равлик-Павлик Сборник фантастики "Призрачный мир"

  • Володимир Венгловський «Равлик Павлик»
Сім'я Мінотавра Золота пектораль №3-4/2014

  • Анна Рибалка «Сім'я Мінотавра»
Зоряна Фортеця ХI
«Нова проза» Том 23, 2013

  • Наталка Ліщинська «Розумний дім» (у конкурсі оповідання брало участь під назвою «І все ж, люби їх!»)
Изображение «Дніпро» №11, 2013

  • Olex Tron «Вежа»
Шалений гопак Літературний альманах Лава №7

  • Сергій Мисько «Шалений гопак» (на конкурсі: Богдан Наріжний «Перший палець в небо»)
РБЖ Азимут 29/15 РБЖ "Азимут №29/15"

  • Дана Петровська "Читальня пана Єжі"
Зоряна Фортеця ХII
Этот добрый жестокий мир Этот добрый жестокий мир. М.:Эксмо, 2014

  • Володимир Венгловський «Де неба є блакить» (рос: Над небом голубым)
Черкаська обласна газета Черкаська обласна газета "Нова доба", №92 (1637) від 02.12.2014

  • Юліана Соколенко (Білий Дракончик) «До Сонця»
мандрівник Золота пектораль №3-4/2014

  • Анна Рибалка «Мандрівник»
Літературний Чернігів №4(72)2015

  • Олексій Тимошенко «Гараліозіс»
Зоряна Фортеця ХIII
РБЖ Азимут РБЖ Азимут 27/14

  • Вадим Соколенко та Ольга Ярмуш «Таємниця Гардени»
Дніпро січень 2015 Дніпро №1, 2015

  • Володимир Венгловський «Золотий грифон»
РБЖ Азимут 29/15 РБЖ "Азимут" №29/15

  • sf2014-2 (Радій Радутний) «Багато, багато, багато попелу»
РБЖ Азимут 30/15 РБЖ Азимут, 30/15

  • Лариса Іллюк та Макс Пшебильський «Осяяння Ранти»
Зоряна Фортеця ХIV
Дніпро червень 2015 Дніпро №6, 2015

  • Віталій Геник «Козацька рахуба»

Зал слави

Tuesday, 24 August 2010 г.
Rubric: Зал слави
Viewed: 36719

Переможці конкурсу «Підкорення часу»

І місце: Аліна Ларіонова, оповідання ««Dead Outside»»

ІІ місце: Олена Рябченко, оповідання ««Антарктида»»

ІІІ місце: Наталя Кондратенко, оповідання ««Хроноемпатія»»

Переможці конкурсу «Сексуальна еволюція»

І місце: Наталя Кондратенко, оповідання ««Бібліотека»»

ІІ місце: Дар'я Гребельник, оповідання ««Дотик»»

ІІІ місце: Роман Буданов, оповідання ««Аніма та анімус»»

Переможці конкурсу «Війна нової ери»

І місце: Владислав Лєнцев, оповідання ««Фікс Алана»»

ІІ місце: Олег Корнійчук, оповідання ««Демілітаризація»»

ІІІ місце: Ірина Пасько, оповідання ««День коронації»»

Переможці конкурсу «Україна у глобальному світі»

І місце: Владислав Лєнцев, оповідання ««Атпирка»»

ІІ місце: Вікторія Токарєва, оповідання ««Марго»»

ІІІ місце: Анастасія Гетманська, оповідання ««Світ, де можна малювати янголів»»

[pagebreak]

Переможці конкурсу «Симбіоз»

І місце: Род Велич, оповідання ««Самоволка»»

ІІ місце: Олексій Декань, оповідання ««Компаньйони»»

ІІІ місце: Василь Духновський, оповідання ««Печать Йорсера»»

Переможці конкурсу «Ілюзія»

І місце: Kurosaki Shizuka, оповідання ««Знайти себе»»

ІІ місце: Олег Корнійчук, оповідання ««Єдино реальна»»

ІІІ місце: Олександр Лоуренс, оповідання ««На кремнієвих берегах»»

Переможці конкурсу «Зайві люди»

І місце: Світлана Тараторіна, оповідання ««Мова Вавилону»»

ІІ місце: Род Велич, оповідання ««Продавач усмішок»»

ІІІ місце: Світлана Тараторіна, оповідання ««Справжній ворог»»

Переможці конкурсу «Полювання за синім птахом»

І місце Ігор Сілівра з оповіданням «"Хто ти, людино?"»

ІІ місце Сергій Пильтяй з оповіданням «"Чорні сльози ґорґана"»

ІІІ місце Світлана Тараторіна з оповіданням « "8 хвилин"»

Переможці конкурсу «Фінт вухами»

І місце: Володимир Венгловський. «Сильвант»

ІІ місце: Ігор Силівра. «Селфі»

ІІІ місце: Катерина Пекур. «Переможець»

[pagebreak]

Переможці конкурсу «Незнані береги»

І місце: Віталій Геник. «Кладка над прірвою»

ІІ місце: Андрій Ворон. «Другий крок»

ІІІ місце: Юрій Савка. «Блакитне сяйво»

Переможці конкурсу «Ці таємничі супутники»

І місце: Віталій Геник. «Козацька рахуба»

ІІ місце: Вадим Соколенко. «До питання про стосунки»

ІІІ місце: Ольга Ярмуш. «За покликом»

Переможці конкурсу «Варвари»

І місце: Вадим Соколенко та Ольга Ярмуш. «Таємниця Гардени»

ІІ місце: Ігор Сілівра. «Точка неповернення»

ІІІ місце: Віталій Геник. «Дим без вогню»

Переможці конкурсу «Дорога до, від і між»

І місце: Олег Субчак. «Вотчина богині»

ІІ місце: Алісса Мієн. «Ом асіфіка конга фару»

ІІІ місце: Віталій Геник. «Загадка Віастри»

Переможці конкурсу «Дім, милий дім»

І місце: Дана Петровська. «Читальня пана Єжи»

ІІ місце: Олексій Дуров. «Дім за правилами»

ІІІ місце: Юрій Савка. «Професор повинен померти»

[pagebreak]

Переможці конкурсу «Інше життя»

І місце: Олег Субчак — оповідання «Зоряний фенікс»

ІІ місце: Володимир Венгловський — оповідання «Равлик-Павлик»

ІІІ місце: Ігор Сілівра, Олена Пандурська — оповідання «Крила Емілі»

Переможці конкурсу «Подорож до себе»

І місце: Олексій Тимошенко — оповідання «Куратор і Вічність»

ІІ місце: Володимир Венгловський — оповідання «Се людина»

ІІІ місце: Олена Пандурська — оповідання «Шуліка на вербі»

Переможці конкурсу «Живий метал»

І місце: Віра Нижник — оповідання «Хороші діти»

ІІ місце: Олена Пандурська — оповідання «Вогник її механічної душі»

ІІІ місце: Юрій Савка — оповідання «Шоу»

Переможці конкурсу «Космос далекий та близький»

І місце: Вадим Соколенко — оповідання «Далеко від домівки»

ІІ місце: Юрій Савка — оповідання «Робота за сумісництвом»

ІІІ місце: Олег Субчак — оповідання «Нокс»

Переможці конкурсу «Екскурсія»

Володимир Венгловський — оповідання «Вийти з дому» — перше місце

Олексій Тимошенко (Марко Вітковський) — оповідання «Круговерть часу» та «О, великий Джар-та!» — третє місце

Олексій Тимошенко (Марко Вітковський) — оповідання «Круговерть часу» та «О, великий Джар-та!» — третє місце

[pagebreak]

Переможці конкурсу «Артефакт з дефектом»

І місце: Дракон УФО — оповідання «Містер та місіс Орф»

ІІ місце: Костянтин Козирєв — оповідання «Мисливці за часом»

ІІІ місце: Ігор Сілівра — оповідання «Фокусник»

Переможці конкурсу «За три дні до народження»

І місце: Олег Субчак — оповідання «Останні дні»

ІІ місце: Амітель Малкут — «Краплина щастя»

ІІІ місце: Ольга Пошуруєва, Олександра Усманова — оповідання «Гра в чотири руки»

Переможці конкурсу «Відкриті… дорз»

І місце: Ева Ковальська — оповідання «Пилок метелика харао»

ІІ та ІІІ місце: Юліана Лебединська - Oповідання «Князь степу» — друге місце; оповідання «Вільна ланка» — третє місце

Переможці конкурсу «Шкідлива криза»

Ольга Пошуруєва, Олександра Усманова — оповідання «Мандрівний жаб» — перше місце

Олег Сілін, Наталія Маркєлова — оповідання «Тхір» — перше місце

Сергій Торенко — оповідання «Увесь світ» — друге місце

Олег Субчак — оповідання «Зелень»

Роман Котик — оповідання «Лист №00000000001»

Переможці конкурсу «Перші кроки»

І місце: Марія Ряполова — оповідання «Звідки беруться янголи»

ІІ місце:Роман Котик — оповідання «Місячна соната»

ІІІ місце: Олег Сілін — оповідання «Примірник»